Fixkártya betiltatása RP közben/üldözés során

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 10.
27
51
V4 karakter
Crish Kayle
LV karakter
Steve Mc Garret
V2 karakter
Hector Dominguez
De innen látszik, most még most sem érted... A lényeg, hogy teljesen irreális... De látom a közösség sokat változott 2015 óta, akkor még az RP - n volt a hangsúly, nem a pénzen.. Más idők más értékrendek, de a régiek szemében az újak nem lesznek elfogadható szinten.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Minato és jaki

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
Hiába mondod Hector, nem értik meg a ramesey-ek.
Többit nem fejteném ki, kaptam már ilyen beefért bannt.
Derbyzésre meg annyit mondok, ha az emberek 900x fixkártáyval járnak, és elkapni nem tudjuk őket, mert kb sérthetetlenek, akkor miért ne derbyzzünk?
Ha nem értik meg, hogy alapbol nem akarjuk TK-ra törni az autót, akkor felnyomjuk őket a falra.
Rendvédelem azért használ fixkártyát, mert vagy elege van abból, hogyha megprobálja elkapni őket, akkor semmi és még ő robban le csrébe.
És, még azért is, mert a szerelők este felé nem aktivizálják magukat ( kinek nem inge, ne vegye magára ).
Realitással hiába dobálozunk, egyesek nem tudják hogy mi az az Rp, / kresz.

Jaki válasza:
Minősítésre figyelj, szóbelit kapsz csak most.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Dejesus

Újonc
2019. 01. 10.
43
32
Aztán még a nevünket se tudod rendesen leírni, de te oktatsz erről meg arról mindenkit, ha derbyztek akkor meg ne várj mást 70 (hetven) darab szerelőládával járkálok huuu lehet derbyzni most már na megyek eszek egy kis lekvárt heoheo


Jaki válasza:
Válogasd meg a szavaidat, figyut kaptad.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
2019. 01. 10.
64
95
V4 karakter
Nincs
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Paul R Ramsay
Hiába mondod Hector, nem értik meg a ramesey-ek.
Többit nem fejteném ki, kaptam már ilyen beefért bannt.
Derbyzésre meg annyit mondok, ha az emberek 900x fixkártáyval járnak, és elkapni nem tudjuk őket, mert kb sérthetetlenek, akkor miért ne derbyzzünk?
Ha nem értik meg, hogy alapbol nem akarjuk TK-ra törni az autót, akkor felnyomjuk őket a falra.
Rendvédelem azért használ fixkártyát, mert vagy elege van abból, hogyha megprobálja elkapni őket, akkor semmi és még ő robban le csrébe.
És, még azért is, mert a szerelők este felé nem aktivizálják magukat ( kinek nem inge, ne vegye magára ).
Realitással hiába dobálozunk, egyesek nem tudják hogy mi az az Rp, / kresz.
Jólvan majd a nevünket ha le írod helyesen akkor beszélünk :) pacsi

Jaki válasza:
Figyut kaptad, változtass a stílusodon.
 
2019. 01. 10.
27
51
V4 karakter
Crish Kayle
LV karakter
Steve Mc Garret
V2 karakter
Hector Dominguez
Szomorú srácok, hogy elfogyott az értelmes indok(Alapból se nagyon volt) Emiatt kötekedni kezdtek egy játék miatt? SGH létedre érdekesen viselkedsz a playerekkel.. Szívesen várok TS-en bárkit aki megbeszélni kívánná a dolgokat.(RP tanár voltam,tudok segíteni)
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
még anno kb 1 éve voltak fent tamásinál és akkor azt mondta rá mivel pp item így bármikor lehet használni, szerintem nem fogják ezt meg változtatni.
 

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
Teljesen felesleges lenne kivenni.1-2-szer elmennek menekülés közben,egyszer csak úgy is elkapják...Kisebb viták miatt,felesleg kivenni.Nem támogatom!
 

Minato

Barangoló
2019. 01. 13.
129
64
24
Szigetszentmiklós
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Minato Marlowe
Én is támogatom ennek a ganéságnak a megszüntetését. Még annó ezért úgy ba**tak ki a szerverről embereket örökre címszóval hogy beszakadt a fejük.
 
  • Tetszik
Reactions: Benitoo

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Hector Dominguez >

Ötleted:
< A fixkártya tiltása üldözések,RP szituációk közben. >

Megjegyzés:
< Igazából az is érthetetlen,hogy egyátalán miért engedélyezett egy RP szerveren RP szituáció közbeni alkalmazása.Semmilyen szintű realítást nem sugároz. >
Szerverszabályzat átdolgozása folyamatban
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.