Fixkártya betiltatása RP közben/üldözés során

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 10.
27
51
V4 karakter
Crish Kayle
LV karakter
Steve Mc Garret
V2 karakter
Hector Dominguez
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Hector Dominguez >

Ötleted:
< A fixkártya tiltása üldözések,RP szituációk közben. >

Megjegyzés:
< Igazából az is érthetetlen,hogy egyátalán miért engedélyezett egy RP szerveren RP szituáció közbeni alkalmazása.Semmilyen szintű realítást nem sugároz. >
 

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
Valóban, nem teljesen reális ezért az öteletet támogatom! Viszont az adminok nem szankcionálják amíg ez a szerverszabályzati pont jelen van:
• Üldözés közben a Fix kártya használata engedélyezett.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

apatrik

?Ex OMSZ Főleader | Ex Taxi Főleader?
2019. 01. 10.
604
346
22
Győr
V4 karakter
Clyde Kenny
LV karakter
Aiden Bennett
V2 karakter
Aiden Newman
Egyszer elviselhető,de hogy valaki csak azért vegyen 100+ fixkártyákat,hogy üldöztesse magát valamint ha le robban egyből TK,majd miután senki nem megy utána,mert mindegyik járőr egység totálkárosan mennek SCCS-hez v. FIX-hez. Akkor pedig örül a fejének,hogy HIHI leráztam őket..
Nem is értem,hogy miért van ez a szabálypont megengedve.. Mihamarabb vegyék ki,mert már lassan unalmas lesz,hogy aki üldözteti magát annál van fix kártya,de ha rendvédelemnél lenne már egyből adminügy lenne. Ami vicc kategória.

Ha valaki nem tud úgy menekülni,hogy szabályos is legyen. Akkor ne tegye. :)
 

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
Adom..
Nem tudom, hogy kinek pattant ki a fejéből az, hogy ezt engedélyezve, de úgy utólas játékos szemmel nézve, rossz ötlet volt.
Remélem a legközelebb fejlesztési pakkban ( 6 nap ) benne lesz egy csomó hasznos dolog, többekközt ez is.
( + a 200 hp off btw. )
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
200 hp kivétele se rossz ötlet, szerintem egy nagy faszság a 200 hp, hogy valaki arra verje magát, hogy nem lehet lelőni. TÁMOGATOM
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik
2019. 01. 10.
27
51
V4 karakter
Crish Kayle
LV karakter
Steve Mc Garret
V2 karakter
Hector Dominguez
Eddig is tudtuk, hogy nálad nem a reaìtás a fő szempont.. A vezetési ismeretekbe inkább bele se menjünk.. A kresz szabályokat a Playerek nagy része nem ismeri, vagy használja.. Arról hogy sport kocsikkal lépcsőn közlekedtek, meg hogy mennyi az RP egy egy ütközésen hagyjuk is.. Amit képviselsz, az nem kevés ember véleménye alapján nem ide való.. Ezt mutatja az az álláspont, hogy mindennek ellene vagy, ami a non felől az RP-hez vezetne..
 
2019. 01. 10.
64
95
V4 karakter
Nincs
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Paul R Ramsay
Mi ebben a meglepő ? Annyi pénze van mint égen a csillag akkor miért ne vegyen fixkártyát? Tíltsák be rendben de akkor a derby jailt peidg szigorítsák! Valjuk be ez hogy fix kártyát ne használjunk üldözés közbe ötlet azért van mert ha valakinek van vagy 50 fixkártyája az már bűn mert másnak pl:nincs rá pénze és akkor be kell Tíltani a használatát üldözés közbe .Bár mondjuk ezen a hsz-en én is meglepődtem Jake :D

ARichard válasza:
Figyelmeztetést osztottam
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Támogatom,unfer a fixelgetés üldözés közben mert a rendőrnek ha széttörik a kocsija szereltetni kell menjen.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X és apatrik

Price

Újonc
Támogató
2019. 02. 01.
27
7
V2 karakter
Alexej Tyihonov
Valóban abszolút nem RP-s ennek a használata ezekben a szituációkban! Az ötletet TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.