Finn Castro áthelyezési kérelme.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Childxish

Újonc
2020. 03. 12.
48
111
Szeged
V4 karakter
Armida Noyola

Nemzeti Nyomozó Iroda hivatalos áthelyezési forma
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- Jelenleg a 17. életévemet töltöm.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2019-es évben kezdtem játszani az akkor V3 szerveren, illetve a későbbiekben LV-n is.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Egyszer voltam bannolva, jailbe rakva, illetve négyszer voltam kickelve a szerverről, többnyire AFK miatt.
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Ezeket a neveket használtam eddig.
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- .
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 236375.


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- V4 elején taxiban, sofőrig jutottam, akkori nevemre nem emlékszem. Taxi után lettem OMSZ-es, ha jól emlékszem mentőszakápolóig jutottam, Alyx Hilton illetve Adam Hilton névvel. Jelenleg NAV-nál vagyok pü. zászlós, illetve azon belül KNyF-nél mint főnyomozó. Ashrafiq Basrid névvel jelentkeztem, az azóta elfogadott neveimet hasznátam.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- A felsoroltak közül nem teljesítettem semmilyen szolgálatot, kizárólag ideiglenes adminsegéd voltam többször.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Heti szinten 1500-2000 percet minimum, ennél csak többet tudok nyújtani.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem, kizárolag a V4-en játszok már több éve.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Élményképekkel rendelkezem, viszont a 'büszke' szóval nem definiálnám, inkább poénos élményképeknek.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Finn Castro.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Lakcím, San Fierro, Chinatown 12/b - Telefonszám, +38-76-165-9630 - Email cím, f.castro@seemail.com
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Szeretném magamat fejleszteni, mint nyomozó, és mint ember. A jelenlegi szerv, ahol szolgálok, korlátozza az imént felsoroltak fejlesztését, egy szóval nem alkalmas erre a célra. Illetve a szervet miatt köteles vagyok egyenruhában, járőrszolgálatot teljesíteni, majd amint azzal végeztem, nyílik lehetőségem bűnügyek felderítésére, illetve általános nyomozati célokra. A jelenlegi szervezetnél elsajátított tudásaimmal, illetve a tapasztalataimmal szeretném elősegíteni a többi nyomozó munkáját. .
Melyik rendvédelmi szervezettől szeretne átjönni a Nemzeti Nyomozó Irodához? Hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Nemzeti Adó- és Vámhivatal. A jelenlegi rendfokozatom pénzügyőr zászlós, tavaly november elején szereltem fel az állományba. A szervezeten belül tagja vagyok még a Központi Nyomozó Főosztálynak is, ahol mint főnyomozó, a felderítési osztályban tevékenykedem. A távozásom okát részletesen leírtam a fentebb megtalálható válaszomban, röviden szeretném fejleszteni tudásomat, illetve az itt megszerzett tapasztalatokat is szeretném átadni a többi nyomozónak.
Ajánló levél a parancsnokától. ((Plussz pont ha hozzáír a leadered komment formájában. Ha nem, hagyd üresen))
-


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Finn Castro.
 

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
2 968
1 470
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
Várunk TS-re a mai nap folyamán, amennyiben ma nem tudsz jönni, írj rám privátba!
 
  • Tetszik
Reactions: kubik
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.