Filhos reais do Brasil kérelme!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jc

Újonc
2020. 02. 17.
17
8
21
V4 karakter
Milo Otis
LV karakter
Carlos de Santa
V2 karakter
Alina Trukhanov
Támogatom! A Mappolás jól sikerült, és az autó kérelem se vészes a szememben. Sok sikert Edu!
 

Yazi

Barangoló
Támogató
2019. 01. 15.
124
58
steamcommunity.com
V4 karakter
Darius Flintwood
LV karakter
Darrell Flintwood
Biztos az ő FK számláján is fenn lenne 200millió,mint a miénken,mert patent állapotba mindent megcsinál,hogy ennyi legyen rajta.
Alapvetőleg 110-en valahány millióval hagytuk másra a frakciót, illetve mi megvoltunk az összes fk járművel, nem értem minek kell ez a sok fk jármű full venomokkal. A járműveken és a névcédulán kívül a többit támogatom.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Neuh01 és Nowiczky

Edu

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 21.
257
343
23
Lazaegerszeg❤️
V4 karakter
Jason B Derulo
LV karakter
Eduard Konrov
V2 karakter
Eduard Konrov
Alapvetőleg Bencét meglehet kérdezni,hogy mennyi pénz is volt az FK számlán.Fele se,mint amit te leírtál.13használható autója van az FKnak(többi furgon,targonca,heli,hajók)12pluszt kérünk azthiszem.Azis csak 25 és vagyunk annyian a frakcióban.Más frakciónak pl.:rendvédelemnek van 30-40.Nem olyan sok ,hiába tűnik annak,hisz már a tagoknak nemtudok kocsit adni.Venom is csak azért kell,hogy ne 50-el menjenek.
 

Edu

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 21.
257
343
23
Lazaegerszeg❤️
V4 karakter
Jason B Derulo
LV karakter
Eduard Konrov
V2 karakter
Eduard Konrov
Miért akarnánk száguldozni?Minden frakcióban venomosak a kocsik,a miénk miértne lehetne?Egyrészt a HQ-n azok az én kocsiaim és nem neonosak.
 

Edu

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 21.
257
343
23
Lazaegerszeg❤️
V4 karakter
Jason B Derulo
LV karakter
Eduard Konrov
V2 karakter
Eduard Konrov
Ez már nemis mai kép,M3-mam már egy jóideje elvontatta a rendvédelem,de saját kocsimon miértne lehetne neon?Téged ez miért zavar?Elmondanád?
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Olivia és Neuh01

Yazi

Barangoló
Támogató
2019. 01. 15.
124
58
steamcommunity.com
V4 karakter
Darius Flintwood
LV karakter
Darrell Flintwood
Akkor itt egy mai kép: https://imgur.com/a/4Za6vzw Engem nem a neon zavar, hanem az hogy ilyen sufni tuningos csilivili autó kiállítást csinálsz egy Maffia frakció hq-ra, én nem folytatom tovább ezt a "veszekedést" Sok sikert kívánok a jövöben.
 
  • Vicces
Reactions: Neuh01

MekGrill

Írnok deák
Támogató
2019. 05. 07.
605
214
Kecskemét
V4 karakter
Tazwell McFroy
LV karakter
Cletus Sayre
V2 karakter
James McGill
Na tisztelet.
Mint régi Brazilos tag szeretnék ide írni. Lehet hogy Tigusz kolléga hozzászólása számodra sértő volt, de voltak ott igazságok is. Egy lehetséges jelentkező megnézi a neki szimpatikus frakció fórumoldalát. Ha friss a frakciód akkor ez annyira még nem aktuális üzenet, de valóban egy frakciót az élményképek alapján is megítélnek. Ha van már egy ic 25 fős társaság, akikre ahogy elnézem büszke vagy akkor ideje lenne elkezdeni az élményképeket gyártani.
Na de mi van akkor ha nem értek hozzá annyira?-jöhet a kérdés. Nos az is roppant egyszerű, nagy a SGS felhasználók száma, akik között akad pár olyan is aki ért az élményképek készítéséhez és szívesen segítenek is, ezt tapasztalatból mondhatom el. Persze ezt is lehet sértésnek venni, te döntésed mit kezdesz vele, viszont azért gondolkozz el rajta.
Nos a kocsik, azok az igen vitaindító kocsik. A cserék egy részét megértem, egy részét nem. A G65 az borulós fajta annak a cseréjét megértem, nehezen még az X6-ok cseréjét is, de a többit nem teljesen értem. A 25 kocsi lehet nem tűnik soknak mert hogy a rendvédelemnek is van 40-50. Oké, ha rendvédelemmel példálózunk akkor bizonyára tudod hogy mindenki kap kocsit x rangtól, de azért hogyha nincs társuk tudjanak járőrözni, üldözni stb, mondhatni hogy egy rendvédelmi frakció aktív kocsijainak száma= tagok/2. Gondolom egy olyan frakció a célod ahol gördülékenyen mennek a dolgok és a frakció tagok jól kijönnek egymással. Ez esetben annyit kérdeznék, hogy akkor miért nem kap több ember egy kocsihoz kulcsot, így ösztönözve őket az együttműködésre és társaik segítésére.
Röviden annyi hogy a széfeket támogatom, mert az tényleg kell, de a névcédulák szinte teljesen feleslegesek. Szerver és frakció szabályzat is tiltja az indokolatlan nagykaliber viselését, szóval nem is értem miért akarjátok annyira szortírozni hogy kinek mit adtok. Mappolásotok egész jó, ha költözni akartok csak nyugodtan, ehhez nincs különösebben mit mondanom.
Akkor haladjunk tovább kicsikét, elszakadva a kérelemtől és fókuszálva magára a frakcióra. Tigusszal összeszólalkoztatok mert azt mondta hogy nem jó amit csináltok. De én örülnék annak ha csak az rp-ben talál kifogást. Miről is beszélek? Arról amit korábban is említettem, egy leendő tag előbb-utóbb a fórumot is megnézi, ahol sajnos vannak gondok. A nevetek ugyebár Filhos reais do Brasil , kérdem én ha brazilt rpztek akkor honnan szalajtottátok a spanyol szövegeket? Kb 2 perc, sőt még annyi sem míg rákeres az ember az interneten és megtudja hogy Brazília (az az ország amely a portugálok által felfedezett vidéken alakult ki) hivatalos nyelve csodák módjára portugál. A továbbiakban szeretnék még általad írt pontot kiemelni.
-A frakció autót garázsban,leállítótt motorral,80%-osan,megtankolva kell hagyni. Szóval azért van kint egy autólerakat a teniszpályán? Jó oké, bele lehet kötni hogy az csak frakció járművekre vonatkozik, de nagy az a garázs szóval beférnek oda is, de ha nem akartok ezzel bíbelődni akkor legalább valahogy egységesen lennének leparkolva. @Yazi szavaival élve és átgondolva egy maffia HQ nem éppen autólerakat és főleg nem szemet kápráztató kifutópad.
-Indokolatlan nagykaliber viselése TILOS.Csak a leader engedélyével akciókon lehet nálad. Ezt csupán a névcédulák miatt emelem ki, hiszen ahogy leírtad csak akción lehet nagykaliber, amihez felesleges a névcédula. Viszont ha kiskaliberre gondoltatok hogy azt osztjátok ki azt megint csak nem értem amikor elvileg maffiaként fegyver és drogkereskedelemben utaztok többek között, akkor miért nem vesznek a tagok szimplán fegyvert.
-Maffia történetének ismerése hasznos és fontos! Nos igen, itt bevallom nem tudom, hogy maffia mint bűnszervezet vagy maffia mint frakciódra gondoltál, mert ha az utóbbi akkor a "szerkesztés alatt" történetet mindenki meg tudja jegyezni.
Itt leszögezem ha friss a frakció akkor ezek nem nagy problémák, de az kicsit érdekesen veszi ki magát, hogy a leírás és társai a brazil zászló színeiben van feltüntetve ami szerintem még találó is, de kicsit a saját magatok minősítése hogy exotikusabbnál exotikusabb spanyol szavak tündökölnek azokban a színekben.
És jöjjön amit személy szerint nem nagyon szeretek olvasni, de ez ízlés kérdése.
"
Megnézném ő 2hét alatt,hol is tartana,ha az ő keze alatt lenne.Biztos az ő FK számláján is fenn lenne 200millió,mint a miénken,mert patent állapotba mindent megcsinál,hogy ennyi legyen rajta. " Ügyesek vagytok hogy sikerült ezt elérni, de erre mire fel a mellény? Jó persze, felemelő érzés amikor az ember véghez visz valamit, de attól még azt nem feltétlen kell felhasználni saját magunk fényezésére. Szóval 200 millió, szép szép, de nem éppen a toppon lévő illegálnál mire kell annyi pénz? Fegyver és droghajó is bent van tudtommal, (ha nincs akkor ez semmis) ami mindig is lecsökkentette az illegál után való érdeklődést, ha annyira kellenek ilyen és olyan kocsik akkor közös megállapodás alapján mind IC és OOC vehetnétek egyet mint fk kocsi, kifullozva vagy gyári állapotban és feltuningoljátok, és ahogy régen lehetett (nem vagyok biztos benne hogy most lehet) berakatjátok F3-ba. A 25 kocsi felesleges, hisz egy kocsi elbír több embert és ha valóban ennyire nem tudsz adni a tagoknak akkor elsősorban csak azoknak kéne akiknek nincs saját.
A 200 milliós dologra visszatérve, ha valóban két hete tied az fk és azóta foglalkozol vele, akkor nem kéne annyira büszkének lenni erre, hisz a fórumotok egyelőre gyerekcipőben jár. 25 tagotok van de brazilként spanyolul beszéltek, illetve arról megy a igazából nem is vita hanem villogás hogy ennyi meg annyi pénzetek van. Ha annyira patent állapotba minden megvan csinálva az fk-val és az a jelenlegi IG és Fórumot is jelenti akkor van egy kis gond, amiket le is írtam, ha pedig csak ig gondoltad akkor szerintem oda lehetett volna írni.
A széfen és a mappoláson kívül nem tudok nagyon sokat támogatni mert felesleges. Ha fektettél annyi időt az egészbe hogy ezt elolvasd akkor pacsi, mert én is vettem a fáratságot leírni ezt a kis kritikát és remélem valami hasznosat is kiveszel belőle és nem csak annyit, hogy na a MekGrill itt veri el az idejét mert nincs jobb dolga. Sok sikert az fk-val mindenesetre, MekGrill out.
 

Edu

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 21.
257
343
23
Lazaegerszeg❤️
V4 karakter
Jason B Derulo
LV karakter
Eduard Konrov
V2 karakter
Eduard Konrov
Hali hali!

Huhh,elöször is.
A fórummal az a helyzet,hogy nemrégiben kaptam meg,minden megteszünk,hogy a helyén legyenek a dolgok,nem kis munka van vele(Főleg annak aki nemis annyira ért hozzá,ígyis segítség kellett).Drex barátom szavaival élek “Nem a fórumon játszunk” és ehez is tartom magamat.Majd ha már folyékonyan megy minden IG,majd akkor jöhet a többi.

Kocsikkal annyi,hogy ha más is ugyanugy megteheti,hogy kér,akkor mi miértne tehetnénk azt meg?A lehetőségekkel élni kell, nemfogok és nemis akarok IG pénzből autókat vásárolgatni a frakciónak,főleg még kifullozni.Elhiheted nem nekem kellenek a kocsi,hogy én rohangáljak vele,sok tagomnak nincs.

Ha rákerestél az interneten,hogy “Brazilia” akkor nemcsak a hivatalos “portugál” nyelvet vehetted észre,hanem a beszélt “spanyol” nyelvet is.Így döntöttem,hogy mi a spanyolt fogjuk rpzni.Nemvagyok hülye ezt énis tudtam.

Másnál is vannak egyedibb dolgok,nálunk a névcédula miért ne lehetne?

Hidd el nekem,hogy én eléggé gyakran szolok a tagoknak,hogy a garázsba parkoljanak és ne az udvarra.Nemvagyok fenn 0-24,de azt megláthatód ha én fennvagyok az udvar teljesen üres,csak a 2heli és a 3kocsim van kinn.

Élményképes dologról csak annyit,hogy páran saját maguktól felkerestek,hogy nagyon szívesen csinálnának élményképeket,de egyenlőre még rengeteg munka van a frakcióval,ezért utasítottam el.Frakció történetet sem volt még időm írni.

Nagyon nincsmit írnom már.Köszönjük!
 

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
Itt hordják el a nagy szájharcosok az fk-t, közben meg nemtudnak semmiről..Jelenleg a frakciómnak 10 db széfe van, és így is csak 2 széf üres, összes többiben alkatrészek, kulcsok, stb vannak. Összes fk-nak fullos autói vannak, de csak ebbe van belekötve, vicc:ROFLMAO:. Patent lett a kérelem, a HSZ huszárokra meg felesleges felfigyelni? .
 

Sebastiano

Barangoló
Támogató
2019. 10. 06.
81
22
V4 karakter
Roman Emanuel Stefano
LV karakter
Sebastiano Stefano
V2 karakter
Leo Pellegrino
Szerintem teljesen elfogadható a lap és a frakcióval sincs semmi baj, szóval én TÁMOGATOM!
 
  • Vicces
  • Imádom
Reactions: vocal és Neuh01

Athman

Újonc
Támogató
2020. 01. 18.
12
17
Budapest
V4 karakter
Hakim Athman
LV karakter
Mahzun Bozdag
V2 karakter
Nicolas Rosenberg
Szerintem jó ötletek lettek felsorolva. Megérdemli az FK ezeket a dolgokat mivel ahoz képest hogy nemrég jött létre elég feltörekvő frakció. TÁMOGATOM!!!
 
  • Tetszik
Reactions: Losif és dr3X
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.