Filhos reais do Brasil kérelme!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Edu

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 21.
257
343
23
Lazaegerszeg❤️
V4 karakter
Jason B Derulo
LV karakter
Eduard Konrov
V2 karakter
Eduard Konrov
v2logo.png


Neved:
< Santiago Dario >

Frakciód neve:
< Filhos reais do Brasil >

Map kérelem:
< Szeretnénk megkapni a mostani Orosz Maffia HQ-ját,ami San Fierroi középső farmok mellett található,mivel ők is leváltják a HQ-jukat(Orosz Főleaderrel eggyeztetve!).
Az új mapp-ra azért van leginkább szükség mivel elég forgalmashelyen fekszik a mostani (Aranybank mellett) és elég idegesítő, amikor a bank beriaszt, illetve a kerítés is átugorható és nem egy civil volt már bent azért mert áttudta ugrani a kerítést. >


Skin kérelem:
A skinek csontozata tesztelve lett, a letöltési linkbe minden megtalálható(Személyi kép, dashboard kép és az ID-k amelyik helyére kell cserélni)
<
34-es_ID_Dashboard.jpg
150-es_ID_Dashboard.jpg
158-as_ID_Dashboard.jpg


159-es_ID_Dashobard.jpg
161-es_ID_Dashboard.jpg
200-as_ID_Dashboard.jpg



Jármű kérelem:
< Szeretnénk az alábbi autókat lecserélni
Bmw X6[41099]--->Bmw M5f10
Bmw X6[41100]--->Bmw M5f10
Dodge Ram[10225]--->Ford Raptor
Mercedes G65[49952]--->Bmw M5 Wagon
Bmw M5e34[49953]-->Audi A8
Szeretnénk kérni +ba autókat,mert jelenleg eléggé kevés van a frakciónak.

-1db Vontató
-2db Mercedes E500

-1db Ford Raptor



-2db Audi Q7
-1db Bmw M5 Wagon
-1db Audi A8
-1db Bmw 7 Series F01
-2db Mercedes E63
-Bmw M5f10
-Targonca(legál rp miatt szállítmányozási cégünknek)
>


Megjegyzés:
< -Szeretnénk ha az összes autó teljes full venomot kaphatna,összkereket és airridot.
-Szeretnénk kérni +5db széfet,mert már ebbe a 4széfbe ami most van nemférünk el,mert megteltek.
Szeretnénk még kérvényezni a mosatni HQ eltörlését, illetve az F3 nevet megszeretnénk kapni Filhos reais do Brasil-ra mivel még mindig az Irish Conventent van F3 néven.
Szeretnénk még az interiorok áthelyezését(Garázs, sztriptízbár(a kis házhoz szeretnénk) és az egyedi interiort, azt meg a videón látható háznak az ajtajához) és a sztriptízbárba szeretnénk egy NPC-t aminél lehet venni innit és ennit.
+Szeretnénk kérni egy garázst a civil autók számára.
Szeretnénk még kérni 35 db névcédulát az FK-s fegyverek megkülönböztetése végett, hogy ne legyen elkavarodva, illetve tudjuk, hogy kinek melyik nevű fegyvert adjuk oda. >
 
Utoljára szerkesztve:

Edu

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 21.
257
343
23
Lazaegerszeg❤️
V4 karakter
Jason B Derulo
LV karakter
Eduard Konrov
V2 karakter
Eduard Konrov
Először kérdezz mielőtt mondasz valamit is.Nézz körül nyugodtan a széfekbe is akár.?
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Olivia és Neuh01

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
2 118
22
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
Köszi inkább kihagyom, majd később nézném csak meg ha még lesz rá lehetőség... tudod amikor a frakció valami érdemleges roleplay-t feltud mutatni.;)

Buba válasza:
Tilos más játékosakat és frakciókat ócsárolni, negatív színben feltüntetni, feszültséget kelteni!
Büntetés: 100 büntetőpont + hozzászólás törlése. Amennyiben továbbra is folytatod, a büntetés örökös kitiltás. Büntetésed megkaptad.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
2 118
22
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
Ez a fórum topic nem bálcsevejre lett kitalálva ha érdekel valami nyugodtan írjál privátban.
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Neuh01 és aNovye

Cobra

Újonc
Támogató
2019. 12. 29.
46
31
21
?Kenderes?
V4 karakter
🔥Nicolas Ramirez🔥
V2 karakter
🔥Benito Ramirez🔥
Sziasztok! A Filhos ha jól tudom szállítmányozási cég, így sok járműre van szüksége, ha jól számolom a kért autók száma 16. Ez nem sok. Ha például vannak 25-en abból 16an igényelnek frakciós autót az nem sok. Így én támogatom a frakció fejlesztést.
 

Paul11

Újonc
2019. 03. 05.
13
7
22
V4 karakter
-
LV karakter
*
V2 karakter
Banned
Neked amugy most őszintén mi bajod van?Azt se tudom kivagy,mit fikázod az FK-mat?
Nem értem miért vagy felháborodva azon, hogy elmondta a véleményét a kérelemmel kapcsolatban. Egy egyszerű kérdést tett fel, amire te elég flegma stílusba válaszoltál és még neked állt feljebb. Voltam olyan pofátlan, hogy belelestem a frakció topicjába, és hát nagy meglepetésemre semmit se találtam 1 leíráson kívűl, ami 3 percnél tovább nem tartott, hogy elolvassak. Nem tudom mióta tiéd az fk, de ilyen stílussal amit te képviselsz sok jóra nem számítok. Ha egy vélemény ami nem éppen pozitív akkor marad a "ha nem tetszik, nem kell nézni" hozzáállás? Emberek tanuljunk már meg fogadni a kritikát, mert abból lehet tanulni. Na, de a kérelemmel kapcsolatba is írok 1-2 dolgot, ha nem gond.

A skinek nekem nem jönnek be, de szerintem nem ez határozza meg a frakicó jövöjét.

"Szeretnénk ha az összes autó teljes full venomot kaphatna,összkereket és airridot "
-Ezt minek? Beindul a venom maffia? Áh...inkább hadjuk.

"Szeretnénk még kérni 35 db névcédulát az FK-s fegyverek megkülönböztetése végett, hogy ne legyen elkavarodva, illetve tudjuk, hogy kinek melyik nevű fegyvert adjuk oda. "
-Ott van 4 széf, de még kértek +5-öt mivel nem tudtok, mit hova rakni? Hozzá még a pár kocsi. Névvcédula, hogy megtudjátok különböztetni? Raktározás nagy segítség.
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Na hello.
1. Milyen venom maffiáról beszélsz? Érdekes, mindegyik FK-nak 6 venomosak a kocsijai, de ha mi kérünk bele egyből venom maffia, érdekes.
2. A skinek attól hogy, neked nem tetszenek arról mi nem tehetünk, nem vagy FK tag, így nem fogod hordani.
3. A másik meg nem egy frakicó topic fogja meg határozni a frakciót, attól , hogy nincs élménykép, se semmi más egy régebbi leíráson kívül semmit nem jelent, mivel nem a fórumra RPzünk, hanem inkább magunk közt, mert nem élménykép teszi az FK-t, de ha nem így van akkor javíts ki.
4. Beszélsz itt a stílusról, de amit Tigusz azt nem veszed figyelembe, jó hogy felkapja az ember a vizet, mivel nem is látja, hogy mit tevékenykedünk IC és ilyen szól be.
5. Olyan nagy gond, hogy szeretnénk névcédulát, vagy mi, ez is zavar?
 

Cobra

Újonc
Támogató
2019. 12. 29.
46
31
21
?Kenderes?
V4 karakter
🔥Nicolas Ramirez🔥
V2 karakter
🔥Benito Ramirez🔥
Kedves @Paul11!
Először is köszönjük a kritikákat. Az a gond hogy a kritikáknak is van határa. Le lehet írni szépen, normálisan hogy te min változtatnál, ezzel segítve a vezetőségi tagok munkáját. Ha megkérhetlek, ne kezd minősíteni a frakciót (venom maffia). Más fraki 6venomot kér, mi 8at, ez olyan nagy kérés lenne?

Másodszor, Edu jogosan lett dühös, mivel Tigusz elsőnek kritikát írt, és Edu normálisan válaszolt neki. Azután jött a frakció minősítés, amiért megkapta méltó büntetését, és Edu jogosan akadt ki, mivel Tigusz nem is ismeri a frakciót, és a frakció tisztelt tagjait. ( Ne ítélj el olyat vagy olyanokat amiket, illetve, akiket nem ismersz.)

Harmadszor, mivel mindegyik széfünk teli van, és nem áll rendelkezésünkre szabad hely, így igényelünk néhányat hogy legyen hely. Mivel nagyon sok frakció társunk kér akciókra frakció tulajdonában lévő fegyvert, így sok fegyverre is szükségünk van, vagyis kell tárolási lehetőség.

Köszönöm hogy elolvastad! További szép estét, jó játékot kívánok!

Tisztelettel

Cobra
 

Edu

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 21.
257
343
23
Lazaegerszeg❤️
V4 karakter
Jason B Derulo
LV karakter
Eduard Konrov
V2 karakter
Eduard Konrov
@Paul11 Köszönöm a véleményed,mostantól én felnézek rád,de bocs menő lehetek a szarod?olyan jó lenne....Nemis mondanék rá inkább semmitse.
@dr3X és @CobraV2 mivel,hogy soha nemlesz a frakció tagja,azt sem tudja miről marad le.Megnézném ő 2hét alatt,hol is tartana,ha az ő keze alatt lenne.Biztos az ő FK számláján is fenn lenne 200millió,mint a miénken,mert patent állapotba mindent megcsinál,hogy ennyi legyen rajta.
@Zsiga fhúha,nemtudom hány object?. @dr3X és @Bence799 munkája,amit nagyon köszönök is.
 

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Nekem nagyon tetszik a kérelem,szuper a frakció,a kocsik pont jók,a széfet megértem,mivel tényleg sok mindent kell tárolni!Tetszik a kérelem!Támogatom!Illetve akinek nem tetszik,szerintem azt lehet szépen is kifejezni!Sok sikert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.