Fellépési prio a leadereknek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
502
5 517
Miskolc
V4 karakter
kwamie.burch
LV karakter
adelina.greek
Akik frakció leaderek azok játszanak már több éve a szerveren, tehát rendelkeznek kellő "vagyonnal" hogy vegyenek névreszóló prémiumpontot = priot.
Kis Janikától aki a bányát grindolja és megteszi azt hogy grindolhasson, amire "ők" nem képesek. -> Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.. szokták mondani. Aki meg nem tesz érte, az ne kerüljön senki elé, akár leader, akár nem.

Minden adott nagyobb updatenél ami nem frakcióknak szól jön egy ilyen ötlet, közben maximum 4 frakció használná az egészet ki effektíven, mivel nem mindegyikben van tudtommal heti "bérezés" külön.

F3 Panel, jog szerkesztése, Kasszakezelés bepipál, mentés.
Kell használni az F3 panel sajátosságait, előnyeit a frakció javára, ezáltal olyan embereket kell megbízni ilyen rangokkal (50 darab készíthető....) akikben megbízol és nem sikkasztani fognak, hanem előre viszik a frakciót az alap fentlétükkel, aktívságukkal, no meg be is segítenek a frakció ügyeibe.
Ebből adódóan pedig nem kell majd minden dolognak az elintézésére leaderi rang, avagy prio hogy legyen fent, aki ezt ki tudja vitelezni. Végülis a frakció egy egyfajta közösség, azok meg általában segítik egymást. De aztán lehet én gondolom rosszul és kivitelezhetőek ezeknek a dolgoknak az orvoslásai mindenféle script nélkül is. 🤷‍♀️
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
345
1 052
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Amióta bent van a bányászás, háromszor lőttem fel PP-t a szerverre, kizárólag a prió miatt. Pedig egy átlag, 81-es szintű, 2013-ban regisztrált játékos vagyok, akire az ég világon senki nem vár a szerveren.
A maréknyi ember, akiről szó van szerintem meg tudja tenni ugyan ezt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.