Fellépési prio a leadereknek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

I3ucky

Zöldfülű
Támogató
2022. 09. 06.
170
200
21
Szeged
V4 karakter
Bucky Cavanagh
Hali!
Szóval kezdeném úgy hogy nem, nem vagyok leader nem ezért írom ezt.

Azt hiszem igazából már a cím is teljesen leírja az ötletet de egye fene kifejtem.
Igaz, nem sokszor van hogy maxos a player lista, főképp eventek, újítások meg amikor épp úgy állnak a csillagok de mégis megesik ilyen. Ezen esetekre véleményem szerint nem lenne rossz ha lenne egy leader jogi prioritás mert azt hiszem kevés olyan player van akinek fontosabb lenne a fent léte mint egy leaderé. Ne azon múljanak már fontos ügyek hogy a valóban tevékenykedő személy 125 (ne hari) horgászó mögött csücsül.

Ezzel sok prioritás vételtől elesés nem lenne hisz 30-40 embert érint a 800+al szemben.
 

DreeN

Áve, Nagy Testvér!
Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
723
1 212
20
Szeged
V4 karakter
Anthony Hardwick
LV karakter
Anthony Hardwick
Szia, ez szimplán megint oda vezetne vissza, hogy ők miért feltétlen egyenlőbbek, mint Kis János 13-as szintű civil, aki szeretné kihasználni az új frissítés által behozott dolgokat?
Azért, mert ők frakciót vezetnek? Nem hiszem, hogy ez elég indok, ha azt nézzük, hogy más játékosok is szeretnének játszani.
Főleg, hogyha kis frakció F3 leaderről beszélünk.
 

Turtle

bort isznak, de vizet prédikálnak
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 311
2 432
V4 karakter
Joseph Chambley
Szia, ez szimplán megint oda vezetne vissza, hogy ők miért feltétlen egyenlőbbek, mint Kis János 13-as szintű civil, aki szeretné kihasználni az új frissítés által behozott dolgokat?
Azért, mert ők frakciót vezetnek? Nem hiszem, hogy ez elég indok.
Hatalmas öngólt lőttél ezzel a mondattal, neked is jobb lenne, ha egy leader joggal rendelkező személy bármikor elérhető lenne a frakció számára.
 

DreeN

Áve, Nagy Testvér!
Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
723
1 212
20
Szeged
V4 karakter
Anthony Hardwick
LV karakter
Anthony Hardwick
Átlag játékos szinten kell ezt nézni, és értelemszerűen frakció szempontból nem normális dolog az, hogy 2.5 órát vár a frakció leader, akire sok ember várakozik, mint ahogy írta @skooobnba például fizu osztás esetén . Viszont más játékos is szeretne játszani. Így is úgy gondolom, hogy ez a prémiumpontos prioritás egy furcsa dolog.
 

vagabond

Zöldfülű
2023. 06. 26.
194
439
fóliafalva
LV karakter
roland_whitfield
Egy átlag játékosnak szerintem mindegy hogy 220. vagy 225. a sorban, viszont egy frakció leadernek nem annyira amikor pl. 40 ember vár rá.

A prémium prio ilyenkor jó pénzt hoz a szervernek, szarul hangzik de valamiből meg kell élni, sokan csak azért ppznek hogy tudjanak játszani.
 

Zoliii

Invictus maneo
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 07. 28.
3 020
4 712
V4 karakter
Flavio F Luchese
Szia, ez szimplán megint oda vezetne vissza, hogy ők miért feltétlen egyenlőbbek, mint Kis János 13-as szintű civil, aki szeretné kihasználni az új frissítés által behozott dolgokat?
Azért, mert ők frakciót vezetnek? Nem hiszem, hogy ez elég indok.
Rengetegszer van olyan alkalom amikor kellene leader a szerverre, viszont végig kell várnia a 100-200 playert, sokkal gördülékenyebben mennének a dolgok akkor és nem hinném, hogy 1 frakció leadert egy 13-as szintű civil játékossal kellene összehasonlítani, mert azért elég sok időt elkell töltenie egy adott embernek hogy leaderi jogot szerezzen, nem egyik napról a másikra megy. :)
 

DreeN

Áve, Nagy Testvér!
Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
723
1 212
20
Szeged
V4 karakter
Anthony Hardwick
LV karakter
Anthony Hardwick
Rengetegszer van olyan alkalom amikor kellene leader a szerverre, viszont végig kell várnia a 100-200 playert, sokkal gördülékenyebben mennének a dolgok akkor és nem hinném, hogy 1 frakció leadert egy 13-as szintű civil játékossal kellene összehasonlítani, mert azért elég sok időt elkell töltenie egy adott embernek hogy leaderi jogot szerezzen, nem egyik napról a másikra megy. :)
Ahogy én nem is állítottam, hogy egy frakcióban vezetői pozíciót könnyű elérni, viszont mint játékélmény, és játszani vágyás ugyanúgy megvan. Összehasonlítás pedig az alapjaiban nézendő szerintem, nem feltétlen az, hogy ki mennyit játszott a szerveren.
 

DriftV2

Pletykafészek
Támogató
2022. 01. 07.
882
453
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Sziasztok!

Hát... Nem tudom srácok eleve előnyt szerez az a játékos aki pp-zik a szerón, G módokkal pedig egyetértek abban hogy egy leader egy elég fontos szereplője a szervernek.
Viszont ahogyan ezt említettem egy másik topicban ez csak ideiglenes állapot szerintem.
Jó az ötlet felvetése egyébként.
Ahogy én nem is állítottam, hogy egy frakcióban vezetői pozíciót könnyű elérni, viszont mint játékélmény, és játszani vágyás ugyanúgy megvan. Összehasonlítás pedig az alapjaiban nézendő szerintem, nem feltétlen az, hogy ki mennyit játszott a szerveren.

Bennem még kérdést vett fel a kezdő játékosok helyzete e téren. A 4 színt alatti játékosok.
 

Zoliii

Invictus maneo
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 07. 28.
3 020
4 712
V4 karakter
Flavio F Luchese
Ez szép és jó, de akkor meg így a frakcióban lévő játékosnak marad el a játékélmény, mert a leaderre vár, hogy megkapjon egy bizonyos jogot esetleg, fizut vagy bármit amire az fk tevékenység elvégzése miatt lenne szüksége.
 

I3ucky

Zöldfülű
Támogató
2022. 09. 06.
170
200
21
Szeged
V4 karakter
Bucky Cavanagh
Én azt értem hogy ugyan úgy fel akar menni az a horgászó, bányászó akármit csináló játékos is de ahogy előttem mondták, nem mindegy hogy az a játékos vár +2-3 embert vagy a leader 150et még este 11kor is. Valamint ha már játékélmény a fellépés végett. Az hogy az adott ember nem jut fel az a saját EGY személyű játék élménye, viszont ahogy Zoli (40 millió i-vel) is említette nagyon sok esetben kell leader, nagyon sok olyan esetben amitől függ a frakciós tevékenységének végezhetősége. És ha ez épp egy csoportos probléma akkor egy ember fel nem feljutása ront 5-10-15 játékos játékélményén.
És mint ahogy kezdtem, én is egy "átlag" player vagyok. Nem magamnak vagy más leadernek írtam meg a topicot.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 012
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Egy átlag játékosnak szerintem mindegy hogy 220. vagy 225. a sorban, viszont egy frakció leadernek nem annyira amikor pl. 40 ember vár rá.
A 40 ember aki vár rád feltudott jutni de te nem?

Engem egyébként nem zavar ha priot kap minden leader, megértem
De ebből mindig ilyen dominó játék van, korábban volt már téma a fraki tagok priojáról is

Ha a leaderek kapnak, akkor kapjanak már az al leaderek is, azután kapjanak már a fraki tagok is és így tovább és így tovább
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Noel. és vagabond

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
857
1 292
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Lydia Hailstorm
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
Én egyébként támogatnám h a fraki tagok is kapjanak priot, elvégre hozzátesznek hogy a szerveren minden menjen mint a karikacsapás.
 

I3ucky

Zöldfülű
Támogató
2022. 09. 06.
170
200
21
Szeged
V4 karakter
Bucky Cavanagh
Nem véletlen csak a leaderek lettek beleírva. A tagoknak felesleges mert fele lehet csak kihasználná és teljesen másra mint a frakciója, de ez egy leaderről nem sűrűn mondható el.
A 40 ember aki vár rád feltudott jutni de te nem?
Ezt kérdezd meg minden 41. frakció tagtól aki éppen most akar joinolni.
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee

Arnold_Montgomery

Pletykafészek
Támogató
2019. 01. 10.
945
921
V4 karakter
Arnold Montgomery
Támogatom a leaderi prioritást, jelenleg az OKF-en belül van, aki rendfokozati vizsgát tenne, többen nem vették át a heti fizetésüket, nem beszélve az előléptetésekről, jelvény készítésről. Természetesen vannak olyan kollégák, akik reális kereteken belül ebben tudnak segíteni, de mindent nem tudnak ők sem helyettünk megoldani. Jelenleg több mint 2 órája várakozok, és várnak rám még sokan mások is. Úgy gondolom, hogy ez a helyzet nem tart örökké, de a nagyobb updatek során ez a probléma rendszeresen felmerül. Bízom benne, hogy a későbbiekben lesz erre megoldás.
 
Utoljára szerkesztve:

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
567
1 059
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Igen, mert mondjuk vasárnap este ők éppen fizut osztanának ki de nem bírnak fellépni a 13-as szintű Kis János miatt aki hat órája grindeolja a bányát.

Tudsz várni szerintem másnapig, nem?

Hali!
Szóval kezdeném úgy hogy nem, nem vagyok leader nem ezért írom ezt.

Azt hiszem igazából már a cím is teljesen leírja az ötletet de egye fene kifejtem.
Igaz, nem sokszor van hogy maxos a player lista, főképp eventek, újítások meg amikor épp úgy állnak a csillagok de mégis megesik ilyen. Ezen esetekre véleményem szerint nem lenne rossz ha lenne egy leader jogi prioritás mert azt hiszem kevés olyan player van akinek fontosabb lenne a fent léte mint egy leaderé. Ne azon múljanak már fontos ügyek hogy a valóban tevékenykedő személy 125 (ne hari) horgászó mögött csücsül.

Ezzel sok prioritás vételtől elesés nem lenne hisz 30-40 embert érint a 800+al szemben.

Ha választanom kellene, hogy egy szerelő leader legyen fent update vagy event idején a szerveren, vagy egy melós szerelő, hát bocs, de én inkább a szerelő melóst választom, mert ő csinál is valamit AFK helyett.

Szóval engem nem győztél meg az érveiddel.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.