Felix Sonny jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Elison_Hunter

Lelkes fórumhasználó
2021. 04. 21.
323
67
V4 karakter
Felix Hunter
LV karakter
Felix Enderson
n8OxVzV.png

» JELENTKEZÉSI LAP «

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére.
(Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen:
[NÉV] Jelentkezése.


》IC《

Vezeték név:
<Sonny>

Középső név:
<->

Kereszt név:
<Felix>

Születési hely,dátum:
<1998.01.18. Las Venurasi Rendelőintézet>

Legmagasabb végzettsége:
<Rendvédelmi Főiskola és Technikuma >

Eddigi munkahelyei:
<Országos mentőszolgálat >

Bejelentett lakcíme:
<San Fierro. Gold street.32/A.>

Elérhetősége:
(Telefonszám)

<768710>

Mesélj magadról:
(Legalább 100 szóból kell álljon.)

<Felix Sonny vagyok 24 éves kis lurkó. Las Venturasban születtem egy vidéki kórházban. Kis korom óta tanyán laktam édesapámmal és drága nevelő anyámmal. Sok mindent tanultam édesapámtól mivel Sheriff volt a közeli Sheriffségnél. Ahogy telt az idő egyre jobban kezdtem el vonzódni a rendvédelem felé, hála apámnak. Így úgy döntöttem hogy írok egy felvételi lapot a Los Santosi rendőr akadémiára. Teltek múltak az idők, majd egy nap meg jött a jelentkezési lap, ennek igazán megörültem és nagy kíváncsiságal bontótam fel a borítékot. Mikor meg láttam a lapot örültem is és nem is. A lapom bizony el lett fogadva de tudtam hogy el kell költözzek szeretet kis tanyánkról. 2005 augusztus 31-én édesapám kisért el utamon az akadémiára.Fájó bucsú volt, de belül éreztem hogy menni fog ez. Az év elején igen csak nehéz volt a testnevelés, de egy idő után hozzá szoktam. Teltek múltak az évek, majd eljött az érettségi napja. Életem legnehezebb és leggizgatóttab napja volt. Mikor mindneki végzet az érettégivel vártuk az eredményt. Rá 1 óra múlva már mondták is a pontszámokat. Verejtékes testtel vártam a nevem, és lám elhangozott a nevem. Elért pontszából sikerült elérnem 123-at a 125pontból. Innetől már tudtam hogy sikerem van az életben. De még nem volt vége. Részt vettem egy mestrlővészi tanfolyamon, ami igen csak harmatos lett de megfelelő teljesítményt értem el. Így úgy gondoltam hogy írok egy lapot a Los Santosi Rendőr Főkapítánysághoz. >



》OOC《


Teljes név:
<Balázs János>

Születési hely,dátum:
<2005.01.18.Baja>

Legmagasabb végzettséged:
<Középiskolás tanuló >

Hány játszott perccel rendelkezel?
<6635>

Sportolsz valamit?
<Horgászat/Vadászat>

Csatolj egy képet a névváltásaidról:
< https://imgur.com/a/bYwNhwC >

Csatolj egy képet az adminjailekről:

< [URL]https://imgur.com/a/Hfgw1SW[/URL] >

Csatolj egy képet az kitiltásaidról:
< [URL]https://imgur.com/a/Hfgw1SW[/URL] >

Milyen karaktert RP-znél nálunk?
(Legalább 50 szóból kell álljon.)
<Mivel azt írtam az ic-részhez hogy kiképzést végeztem, erős magabiztos, strapa bíró karaktet Rp-znék. Ezt azt takarja hogy ha van egy komoly be vettés, nem fél a haláltól, megvédi az embereket társait, nem hagyja magára az embert, mindig ott segít ahol tud, próbál segíteni a hétköznapi dolgokban.>

Miért válasszunk téged?
(Érvelj, legyél kreatív!)
<Mivel van már elegendő Rp tudássom, tudom mit csinálok, ha bele kezdek valamiben azt próbálom végig is csinálnom, a számból nem csinálok elefánt segget. Mivel kollégistaa vagyok így hétvégén tudok lenni, de azt a kis időmet is a frakcióra szánnám.>

Voltál már az én vezetésem alatt a rendőrségben?
(Ha igen, akkor a kilépés/kirúgás indokát is írd oda.)
<Még nem>

Mutatkozz be kérlek:
(Legalább 150 szóból kell álljon.)
<Balázs János vagyok. Baranya megyében élek a családommal. Jelenleg Mezőgazdasági iskolába járok. Azon belül Állat/vövény és gépészeti tecnikumra.Hobbim a vadászat és a horgászat, ez mellet a traktorozás. Több mint 3 éve Rp-zek. A nap aktívitásom álltalában 4-5 óra tud lenni szünetekben. Igazából könnyen befogadható személyiség vagyok akit az ember tud szeretni,(stílustól függ). Segítőkész szemilyiség vagyok, de könnyen dühbe tudok jönni. Idén készülök édesapámmal egy komolyabb versenyre amit minden hónapban megrendeznek, ez az úgy nevezet szlalom kúppa. Saját autóval készülünk az 2-vel. A cél hogy az idei top 10-ben benne legyünk, és a későbbikebne tudjunk versenyezni profikkal is.De nyárin inkább a gép előtt a traktor és a horgász parton dekkolók. Van egy kis öcsém akit próbálok bele vezetni a mezőgazdaság világába, de kevesebb sikerel. >

@ORFK2021
 
  • Tetszik
Reactions: Rcky és exito

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Felix Sonny!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.01.24 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.01.24 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.


OKAcZsZ.png
 
  • Imádom
Reactions: Rcky
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.