Fegyház fejlesztés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Ez a gondolat menet nagyon jó és Támogatom remélem még valósítható lesz mert tényleg ahogy Drex is és többiek le írtam ő állás pontjukal is egyet értek
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Először is ezt szerintem nem a többi szerverhez kellene hasonlítani. Másodszor pedig nem ahhoz hogy kinek mekkora vagyona van, hanem ahhoz, hogy egy adott dolog elkövetésével mennyi pénzösszeget nyert, annak megfelelően kellene esetleg a büntetést kiszabni idő/pénz arányában.
IRL sem lesz megnövelve a büntetések összege mert egy bizonyos rétegnek megemelkedett a fizetése, vagyona.
 
  • Tetszik
Reactions: Porozinko

NgyVktr

Zöldfülű
2020. 03. 26.
214
544
LV karakter
anthony.kyle
Először is ezt szerintem nem a többi szerverhez kellene hasonlítani.
Az egész topicban v3 és lv-hez hasonlítjuk a fegyházas témát és minden ötletben szinbte szó esik lv-ről vagy v3-ról.
Másodszor pedig nem ahhoz hogy kinek mekkora vagyona van
Az emberek 90%-a óvadékot fizet, ami szerintem azt jelenti, hogy nem nagyon összegek szerepelnek a btk-ban.
egy adott dolog elkövetésével mennyi pénzösszeget nyert, annak megfelelően kellene esetleg a büntetést kiszabni idő/pénz arányában
Ezt a lőszereknél/alkatrszeknél sikerült is megvalósítani véleményem szerint. De egy átlagot fogok mondani: ha valaki menekül annak semmilyen anyagi előnye nem keletkezik és hasonló, így ezt elég nehéz lenne kiszámolni.

Nem tudom, hogy melyik az a nagyon irreális paragrafus amely zavar téged, mert szerintem az óvadék összegek nagyrészt megfizethetőek.
És lényegében itt jön képbe a fegyház... Mivel mi megadjuk azt a lehetőséget a játékosoknak, hogy bizonyos összegér nem kell jail-t afkolni, így nincs szükség a topicban leírt fegyházas ötletre, mert mint említettem az esetek 90%-ban az emberek élnek is az óvadékkal.
 
  • Tetszik
Reactions: Suba

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Itt írtad le, hogy mindenki szinte óvadékot fizet, mert játszani akar és nem órákat afkolni.. Saját magad írtad le ezt, akkor most nem értem, hogy ezért miért kedvező a BTK...
 

NgyVktr

Zöldfülű
2020. 03. 26.
214
544
LV karakter
anthony.kyle
Azért, mivel van lehetősége óvadékot tenni... Ha kikerülne ez a rendszer (amit én támogatnék) akkor azzal lenne a problémázás. Szerintem a játékosok még mindig szívesebben fizetnek némi pénzt mint bent legyen négy fal között és rp-znének órákat...
Ha már közbejött az IRL is, akkor egy gyilkosság átlagban 15 éves szabadságvesztés, ami szinte valakinek a fél élete.
Szerintem ha itt egy gyilkosság 30 perccel le lehetne rendezni akkor itt irreálisan elszabadulnának a tömeggyilkosok.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Értem amit mondasz ezzel kapcsolatban, nyilván az óvadék a rendszertől megtudna maradni, viszont kezdőbbek , szegényebbek számára lenne lehetőség, hogy ne csak afkolja a börtönidőt. Nem órákat kellene rpzni, hanem pl. bizonyos időközönként lenne fegyházba egy feladat amit meg kell csinálnia, pl. 30 percenként írná a chat mint ahogy írja, hogy az ajtók záródnak és stb. 30 percenként lenne egy feladat amit ha teljesít akkor 5 percet levonna még a letöltendő idejéből ezáltal nem csak AFK lenne, illetve elfoglalja magát amíg letölti a büntetését, és minimálisan még csökken is az ideje, mondhatni a jó magaviselet miatt. Ez mellett természetesen akinek nem számít annyira az az összeg az ugyan úgy kifizeti és mehet tovább.
 

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
172
193
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Liam Sundqvist
LV karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
Szerinem a v2-n a btk igen kedvező a játékosok számára. Még lv-n, vagy v3-on nincsen lehetőség óvadékra, v2-n szinte mindegyik paragrafusra meg van adva egy bizonyos összeg. Mint a többi see-szerveren itt is az időkorlát 300 perc, ez a maximális kiszabható büntetés.
A pénzösszegek is ahhoz képest, hogy kb. mindenki milliárdokkal szaladgál igen kevés. Hozzátenném, hogy ez is elég csekély a többi szerverhez képest.
Igen, de azt tegyük hozzá hogy mint V3-on mint LV-n nem egyedül szaladgálsz fegyházban az esetlek 90%-ban és ha találsz ott valakit nem leütni akar hanem rpzni a börtönbe ?‍♂️
 

NgyVktr

Zöldfülű
2020. 03. 26.
214
544
LV karakter
anthony.kyle
Öt perc harminc percenként szerintem kevés, ha meg növelve lenne akkor szerintem nem egy jó irányba menne el a dolog, nem rp-zni hasznánlák a fegyházat az emberek, hanem végig speedrunolnák az egészet. (Ugyan ez vonatkozik a szöktetésre amit előbb leírt valaki)

"Igen, de azt tegyük hozzá hogy mint V3-on mint LV-n nem egyedül szaladgálsz fegyházban az esetlek 90%-ban és ha találsz ott valakit nem leütni akar hanem rpzni a börtönbe"

Igen, megvan az a réteg is aki rp-zni szeret a börtönbe, viszont ez elég ritka és ott is afkolni járnak be az emberek.
 

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
172
193
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Liam Sundqvist
LV karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
Az emberek 90%-a óvadékot fizet, ami szerintem azt jelenti, hogy nem nagyon összegek szerepelnek a btk-ban.
Természetesen óvadékot fizet az ember mert nem hiányzik neki a fegyház afk, ha lenne ez az opció már lehet hogy elgondolkozna rajta.

"Igen, megvan az a réteg is aki rp-zni szeret a börtönbe, viszont ez elég ritka és ott is afkolni járnak be az emberek."
Ha követed a V3-as ötleteket ott is többször felmerült, de nem az hogy fejlesszék a fegyházat, hanem hogy vegyék ki és nagyon sokan támogatjak, hiszen az rp szempontjából közel ott tart hogy azért büntetik az embert mert szerepjátékozik és annyi időre megvonják tőle.
 

NgyVktr

Zöldfülű
2020. 03. 26.
214
544
LV karakter
anthony.kyle
Én lv-n nem ezt tapasztaltam, hogy nagyon sok rp menne a háttérbe.
 
  • Tetszik
Reactions: pasa

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Fegyházas téren alapból szeretnénk változtatni oly módon hogy nagyobb Fegyház rp-ket szervezni. Sok ember benne lenne. Tervezzük is már. Sok embernek az a célja hogy az rp-t "megmentse". Tervezésben benne van az is hogy egy másfél órás Fegyház rp-t szeretnénk 10/10 emberrel. Nyílván ezek ideiglenes megoldások de rajta vagyunk hogy a Fegyház is nagyobb szerepet kapjon. Viszont az ötlettel kapcsolatban amíg a playerek nagyobb számban mást tevékenykednek értek ez alatt munkát, legális fk-t a fegyház nem fog sok létszámmal üzemelni ergo nincs nagyobb haszna fejleszteni. Én is támogatom hogy legyen csinálva vele valami de senki nem fogja csak azért lecsukatni magát hogy megnézze milyen lett a fejlesztés. Naponta egy kezemen megtudom számolni hány embert csuknak le a fegyházba. Ez akkor lenne élhető ha megnövekedne a player szám és ez által az illegális tevékenység is. Mint normál playerek azon vagyunk hogy rp-t szervezzünk mert mi ennyivel tudunk hozzájárulni a közösséghez.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.