Fawz El Waheed jelentkezése. [HELYETTE]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csumpi

Újonc
2021. 04. 23.
74
156
LV karakter
Yuki Fujiwara
V2 karakter
Pompeu Gusto
szoba1.png



Jelentkezési formanyomtatvány pénzügyőr pozícióba.



1. IC | In Character |
*Az alábbi kérdésekre IG válaszokat várunk tőled, kérlek eszerint töltsd ki, minden kérdésre adj választ, és ahol meg van adva minimum mondat, ott kötelezően annyi mondatot írj minimum. Törekedj a helyesírásra, és a fogalmazásra.*

[1.1]: Jelentkező teljes neve:
< Fawz El Waheed >

[1.2]: Születési helye, ideje:
< San Andreas Main Medical Center / 1990.11.02 >


[1.3]: Bejelentett lakcíme:
< Palomino Creek 5 >

[1.4]: Legmagasabb iskolai végzettsége:
< San Andreas Nemzeti Közszolgálati egyetem Rendészettudományi Kar >

[1.5]: Előző munkahelyei:
< Nem volt eddig fix munkahelyem, csak tanultam >

[1.6]: Miért szeretne pénzügyőr lenni? [min. 3 mondat]:
< Nagyon szeretek a pénzzel foglalkozni, hogy kinek mennyi van és honnan van és szeretnék a városban rendet tenni, mert úgy gondolom elég sok ember rendelkezik illegális le nem adózott vagyonnal, rács mögé a rosszfiúkkal! >

[1.7]: Ön szerint mi a Nemzeti Adó- és Vámhivatal feladata [min. 3 mondat]:
< A város pénzmozgásának ellenőrzése. A határon behozott áruk átvizsgálása, vámolása. A határok egyéb ellenőrzése. Plusz a cégek vagyonának mivolta és az adózsuk megfigyelés megfigyelése/ellenőrzése. Kisebb/Nagyobb akciók lebonyolítása. >

[1.8]: Mik a Nemzeti Adó- és Vámhivatal kényszerítő eszközei?:
< Sokkoló, gumibot, Bilincs, Éles lőfegyver, Könnygáz >

[1.9]: Jellemezze magát 5 szóval:
< Elszánt, Akaratos, Nagyravágyó, Magabiztos, Határozott >

[1.10]: Miért pont magát válasszuk? [min. 3 mondat]:
< Elhivatott vagyok, ismerem a pénzt, sokat szoktam vele foglalkozni, sok nagyvállalat vezetőjét ismerem, sokmindent tudok a dolgokról a városban, nagyon jó kapcsolataim vannak, amik a munkám folyamán a segítségemre lennének. Illetve nagyon szeretmék egy közeghez tartozni, új barátokat szerezni és csapatban dolgozni, plusz minden megvan bennem amire szükség lenne a szolgálat során. >

[1.11]: Önéletrajz [min. 8 mondat]:
< Fawz El Waheed hívnak, 33 éves vagyok. Nagyon szigorú családban nőttem fel. A szüleim mindent megadtak nekem, mint egyetlen gyermeküknek. Magas színvonalú, neves iskolákba járattak. Nem volt nehéz gyerekkorom, mivel az anyagi körülmények és a stabil családi háttér is megvolt. Édesapám is a Nemzeti Közszolgálati egyetemre járt, megszámlálhatatlan dolgot tanultam tőle és nagyon sok és minőségi időt töltöttünk együtt, úgy gondolom, hogy a tőle tanult dolgokat a jövőben fel tudonám használni pl a munka során. Az egyetemen nagyon sok barátra tettem szert, a jó kapcsolatok java része is innen gyökerezett. Nemrég fejeztem be az iskolát és ezért is keresem a helyemet a nagyvilágban. Úgy gondolom, hogy a NAV-ban egy erős és színvonalas közösség tagja tudnék lenni és a karriaremet szépen tovább tudnám építeni itt. >



2. OOC | Out Of Character |
*Az alábbi kérdésekkel szeretnénk téged személyesen jobban megismerni, hogy kirajzolodjon rólad egy kép számunkra. Kérlek minden kérdésre, válaszolj és ennél a résznél is figyelj a helyesírásra, és a fogalmazásra. Ahova képet kérünk ott kötelező képet csatolni. Ellenkező esetben elutasításra kerül a jelentkezési lap..*
[2.1]: Hogyan szólíthatunk?:
< Zéténynek hívnak, nem szeretem, hogyha becézik a nevemet, mivel elég béna becenevei vannak a Zéténynek, ezért szeretem, hogyha csak simán a nevemen szólítanak. >

[2.2]: Hány éves vagy?:
< Most november másodikán töltöttem a 19. életévemet. >


[2.3]: Mióta játszol a szerveren?:
< 2016 óta játszom a V2 szerveren kisebb-nagyobb kihagyásokkal. >

[2.4]: Játszott perceid száma:
< 75786 percem van a szereveren >

[2.5]: Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel, és működő mikrofonnal?:
< Természetesen és előszeretettel használom is. >

[2.6]: Discord klienssel rendelkezel?:
< Igen, és ezt előnyben részesítem a TS3-al szebben, mivel jobban tetszik a UI. >

[2.7]: Voltál már a szerveren bármelyik frakció tagja?:
< A NAV tagja is voltam még nagyon régen, illetve a La Cosa Nostra maffia tagja is voltam >

[2.8]: Ha igen, sorold fel őket, és írd mellé hogy, mikor és miért léptél ki?:
< A NAV-ból az inaktivitásom miatt lettem eltávolítva, mivel volt egy elég inaktív időszakom, a maffiából pedig én magam létem ki, mivel én másra számítottam. >

[2.9]: Miért pont a NAV-ba szeretnél csatlakozni:
< A rendvédelmi szervek közül ez a legszímpatikusabb a szerón, az egész NAVban is a Merkur bevetési egység hívogat, illetve a NAV feladatában tudnám a legjobban elképzelni magamat, plusz egy elég színvonalas jó kis közösség, aminek szeretnék én is a tagja lenni. >

[2.10]: Voltál már AdminJailben? [UCP képpel bizonyítva]:
< Igen voltam már, de szerintem ez a játszott perceimhez képest elenyésző. // >

[2.11]: Voltál már bannolva a szerverről? [UCP képpel bizonyítva]:
< Nem még soha és teszek is ellene, hogy ne forduljon elő. // >

[2.12]: Név változtatásaid [UCP képpel bizonyítva]:
< >

[2.13]: Mesélj magadról. [5 mondat]:
< Tánczos Zéténynek hívnak 19 éves vagyok. Jelenleg Győrben vagyok első éves joghallgató. Nagyon szeretek a barátaimmal lenni velük bulizni és találkozgatni. Sokat járok le konditerembe, illetve sokat biciklizek, nagyon szeretek sportolni. Már elég régóta játszok különféle számítógépes játékokkal legfőbbképpen a SEEmta-val, de ritkán mással is szoktam. Nagyon szeretem a családomat és szeretek velük lenni és különböző programokon részt venni velük. >
 
Utoljára szerkesztve:

SPEDY

Aktív fórumozó
2019. 04. 10.
260
160
V2 karakter
david r beasley

nav-logo-32x32.png

Nemzeti Adó- és Vámhivatal

Tisztelt Jelentkező!
Értesítjük hogy a jelentkezési formanyomtatványát pénzügyőri pozícióba megkaptuk, és feldolgoztuk.
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal vezérkari döntése szerint,
nem nyert felvételt az állományba.
Ha továbbra is jelentkezni szeretne kérjük próbálja újra
két hét múlva.

|
ooc: Az elmúlt időszak alapján nem tudunk elképzelni a frakcióban egyenlőre. |
David R. Beasley
püőr.Altábornagy
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.