FalleN jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aredbull

Zöldfülű
Támogató
2020. 08. 16.
177
318
18
Deutschland
www.twitch.tv
V4 karakter
Matteo H Lorenz
LV karakter
Destin Nash
V2 karakter
Yavuz Adem
Adminként is jól teljesítettél nem számít más hogyan látta ezt, az számít te mit szeretnél és remélem a G Modot is olyan jól fogod végezni mint ahogy az admint is, reméljük olyan sokáig gmod ameddig admin is. Sok sikert barátom, rosszakarókat meg egyik fülön be másikon ki, nem kell velük foglalkozni. :)
 

Paper

besten.
2020. 01. 24.
381
940
Vienna
V4 karakter
Liam.Friedhofen
szia fallen én támogatom a jelentkezésed, mikor tavaly admin lettem és bármi kérdésem volt nyugodtan tudtam hozzád fordulni mivel mindig segítettél szóval sok sikert kívánok😇
 

Fleen

Újonc
2021. 01. 24.
42
66
V4 karakter
Killian Schreier
Nem ismerlek közvetlenül, de tudom, hogy mi van a hátad mögött. Sokan felhozhatják negatívumként az adminod elvételét, de azt gondolom, hogy ez teljesen felesleges. Nyílván nem kis dolog, ez természetes, viszont szerintem a legtöbb ember, főleg azok, akik a közösség oszlopos tagjai, bőven tudnak a hibáikból építkezni, és máshogy cselekedni a jövőben. Szívesen adnék neked egy lehetőséget, hogy ezt be is bizonyítsd, de jelenleg ezt csak egy acélos támogatással tudom kifejezni. Hajrá, sok sikert!
 

Kaz

Újonc
2020. 05. 29.
74
541
V4 karakter
Andrea Haxen
LV karakter
Hayden Pardo
Rendes gyerek, nem vezérli semmilyen rosszindulat, amennyi beefet kapott társaságon kívül meg belül is, ahhoz képest soha nem vesztette el a fejét.
Segítőkészen fordult a játékostársaihoz és barátaihoz a szerveren, szóval fórumon is ugyanezt a hozzáállást kapnánk meg tőle. Erősen támogatom, sok sikert broszki. 💝
GalleM > FAlleN 🤭:cool:
 

Mich

Veni Vidi Vici
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
3 204
1 596
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
Örülök neki srácok, hogy egy topic alatt sem tudtok viselkedni, és ilyen stílust képviseltek mindenhol.
Köszönjük mindenkinek, hogy tele nyomtok egy jelentkezési lapot teljesen felesleges és értelmetlen beefelésekkel, amire senki sem kíváncsi. Ha nem tudsz értelmeset írni, akkor nem is kell hozzászólni, ez szól az összes többi topichoz is.
Lezárom a témát bírálatig. Illetve az összes felesleges dolgot töröltem...
 

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 316
15 878
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket.
Sajnálattal tájékoztatunk, hogy jelentkezésed nem jutott tovább a második körös meghallgatásra.


Üdvözlettel:
SeeMTA V4 Fő Globális Moderátorok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.