FalleN jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

FalleN.

ezek csak betűk amit írsz
2021. 06. 23.
1 148
6 254
18
V4 karakter
Darryl Nordin
gmod5.png


Játékbeli, és fórum neved:
Darryl Nordin, fórumon pedig FalleN.
Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni?
2021 augusztusában kezdtem el aktívan játszani a szerveren, amikor is felvettek az első frakciómba, azóta is kihagyások nélkül aktívan játszom. Fórumot is ezzel egyidőben kezdtem el használni, azóta is nap mint nap elérhető vagyok rajta.
Miért szeretnél globális moderátor lenni?
Adminszitrátorként nagyon sokat figyeltem a G.Modok tevékenységeit és mindig is érdekelt a feladatuk, viszont akkor nem volt lehetőségem csatlakozni a Globális moderátor csapatba, de mivel már nem rendelkezem adminisztártori jogkörrel így szívesen kipróbálnám magam ebben a pozícióban is. Admin és Leader után ez az egyetlen olyan pozíció amit szívesen csinálnék.
Miért pont téged válasszunk?
Több mint két évet voltam adminszitrátor ezzel együtt fórumon is volt lehetőségem belátni a dolgok mögé, ez idő alatt szerintem majdnem teljesen kitapasztaltam a fórum moderálás lehetőségeit. Szeretném ezt a tudásom most már moderátorként kamatoztatni.
Naponta mennyi időt töltesz a fórumon?
Amikor fent vagyok a szerveren akkor a fórumot is figyelem általában, ez napi 4-5 órát jelent hétvégén akár többet is.
Mutasd be a referenciáidat. (ha vannak)
Szerveren több évet erősítettem az admin teamet, úgy gondolom az adminszitrátori munkámra nem lehetett panasz, teljes odaadással csináltam az utolsó pillanatig. Sikerült elérnem az S.G.H. Vezető pozíciót is, amit hat hónapon keresztül volt lehetőségem csinálni. Viszont egy régen történt eset miatt utólag elvételre kerültek tőlem a rangok sajnos. Emellett frakció téren is sikerült elérnem egy magas pozíciót, a Terrorelhárítási Központ frakciót lassan két éve erősítem, ahol már leaderi szerepet töltök be, nagyon sok időt áldoztam a frakcióra, amit egyáltalán nem bánok, lassan sikerül egy olyan közösséget kialakítani akikkel tökéletesen lehet együtt játszani.
Rendelkezel TeamSpeak3-al?
Rendelkezem, napi szinten használom.
Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát?
Nagyon sok topic megtalálható, ami a fórum használatának tájékoztatása érdekében jött létre, ezekből elküldeném neki a fontosabbakat, javasolnám neki a szabályzat teljes átolvasását. A minták helyes kitöltésére hívnám fel még a figyelmét, mert a kezdő fórum felhasználók általában ebben hibáznak a legtöbbször.
Ismeretséged a csapaton belül?
Több embert ismerek a csapatból, viszont komolyabb barátságot egyikkel sem ápolok.
Mesélj magadról, minimum 10 mondatban. (Ami számodra fontos és nyilvános)

Szabinak hívnak. Augusztusban töltöttem a 17. életévem, szabadidőm egy részét a szerveren töltöm általában. Erdélyben élek, azon belül Hargita megyében egy kisebb faluban. Nem tartom magam visszahúzódó személyiségnek, nagyon hamar megtalálom az összhangot az olyan emberekkel akikkel egy hullámhosszon vagyok. Sportolás téren amit kiemelnék az, hogy én inkább a téli sportok híve vagyok, több mint 8 éve járok síelni, amikor megtehetem persze. Szerveren nagyon sok embert volt szerencsém megismerni, akik nagy részében remélem sikerült jó benyomást keltenem. Általában az elvállalt dolgokhoz úgy állok hozzá, hogy a legjobbat hozom ki magamból, ezt tudom elmondani az adminisztrátori pályafutásomról is, szerintem elmondhatom magamról, ott sem csak a háttérben munkálkodtam kisebb problémák megoldásával, hanem a nagyobb ügyekben és gondokban is mindig próbáltam segíteni. Nem adom fel könnyen a dolgokat, amit elvállalok azt ameddig energiám van hozzá csinálom.
 
Utoljára szerkesztve:

misty

2023. 11. 03.
73
160
V4 karakter
jaleel.nevis
Cső, adminként megálltad a helyedet, szerintem itt is megfogod.
Hajrá.
 
  • Imádom
Reactions: FalleN.

Tuba

liverpool
2019. 07. 23.
296
488
V4 karakter
-
LV karakter
Kavion Palmer
V2 karakter
nincs
Amit eddig csináltál, mindent jól csináltál. Hajrá sok sikert! Szívesen látnálak a pozícióban.
 
  • Imádom
Reactions: FalleN.

marcy.

she is my only one
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 197
17 859
V4 karakter
Aristide Nease.
Szomorú vége lett az előző karriernek, viszont ettől még megbízható ember vagy és ezek mellett terhelhető is.
Egyik legalkalmasabb személy lennél erre a pozicíóra, remélhetőleg a Fő Globális Moderátorok is így gondolják.

Sok sikert kisbarátom 😉
 

kalobone

Írnok deák
2021. 10. 01.
553
1 023
17
LV karakter
louie wuhan
csáó.

adminként is megálltad a helyed, valószínüleg itt sem lenne gond. Sok sikert, annyi időt legalább moderátorként, mint adminként!
 
  • Imádom
  • Dühítő
Reactions: FalleN. és jimre

Csipesz

Barangoló
2020. 11. 07.
95
1 103
18
Dunaharaszti
V4 karakter
adebola okechukwu
Szervusz, nem látlak alkalmasnak a pozíció betöltésére, nem is ragoznám, hogy miért.
Más ember szegénységi bizonyítványa, hogy egy akkori baráti társaság (?) tagjaként utólag kileakelt egy videót.
Ez a vélemény meg szerintem nem releváns. Ugyanezt csinálta Fallen is, ugyanúgy kicseszett az említett féllel, aki leakelte a videót. Fallen kezdett bele ebbe a basszunk ki a másikkal dologba, ő is ráfázott. Mondhatni széllel szemben hugyozás ez a hozzászólás.
Mindenesetre nagyon sok sikert kívánok, váltak már itt valóra ennél lehetetlenebb dolgok is.
 

Krisztiián.

Finom Ételek Nagy Mennyiségéért Felelős Miniszter
2020. 02. 16.
87
105
KSVRD
V4 karakter
Christian D Dante
Admin karrierem alatt volt szerencsém veled együtt dolgozni. Igaz nem beszéltünk sokat, de több ember elmondása és a saját tapasztalatom alapján is egy kitartó és lelkiismeretes srác vagy. Sok sikert, támogatom a lapodat!
 

sommergewitter

Barangoló
2019. 08. 09.
123
577
amilyen stílust sokszor leműveltél adminként mégis miért tartod magad alkalmasnak gmodnak itt a fórumon?
a probléma itt az, hogy ha ránézünk a multadra, egy szavad se lehetne, jóba voltunk vagyunk, de azért gondolkozzál már egy kicsit, egy ilyet ide még nekem se lett volna pofám ideirni, pedig az enyém elég nagy, csak nekem van is mire
 

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
830
4 111
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
a probléma itt az, hogy ha ránézünk a multadra, egy szavad se lehetne, jóba voltunk vagyunk, de azért gondolkozzál már egy kicsit, egy ilyet ide még nekem se lett volna pofám ideirni, pedig az enyém elég nagy, csak nekem van is mire
Bármikor is írtam azt, hogy én jobb és megfelelőbb vagy másoknál?
A válasz egyszerű, nem.
Én is sok dolgot megjártam a szerveren és én is sokszor megkaptam a rossz viselkedésem miatt a büntetésem.
Viszont te is tudod, hogy Fallen amit a szerveren leművelt, az finom fogalmazva is nem megfelelő ahhoz, hogy egy ilyen títulust megkapjon és azzal a hatalommal rendelkezzen.
Ennyit szerettem volna írni.
 

FalleN.

ezek csak betűk amit írsz
2021. 06. 23.
1 148
6 254
18
V4 karakter
Darryl Nordin
Viszont te is tudod, hogy Fallen amit a szerveren leművelt, az finom fogalmazva is nem megfelelő ahhoz, hogy egy ilyen títulust megkapjon és azzal a hatalommal rendelkezzen.
Fejtsd ki kérlek csatahajó, mit műveltem le?

Ez a vélemény meg szerintem nem releváns. Ugyanezt csinálta Fallen is, ugyanúgy kicseszett az említett féllel, aki leakelte a videót. Fallen kezdett bele ebbe a basszunk ki a másikkal dologba, ő is ráfázott. Mondhatni széllel szemben hugyozás ez a hozzászólás.
Ehhez meg annyit, hogy közöm nem volt drake banjához, ha ez a sérelmed akkor szerintem marcynál kopogtass.
 

Alan

X/0
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 17.
952
4 504
V4 karakter
Finley Payton
Fallen megtudja magát védeni ha nem ért egyet (ez nyilván rajta múlik, hogy beleszáll-e), bízzátok rá.
Egy jelentkezési lap alatt reflektáljunk a jelentkezőre, nem kell vitába szállni a másik kommentelővel. Nem fogok senkinek osztani semmit most, de ezt legyetek szívesek szem előtt tartani.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.