Ezio Lorusso jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Scars

Újonc
Támogató
2020. 03. 05.
55
32
Buchlberg
www.youtube.com
V4 karakter
Ezio Lorusso
LV karakter
Hernandez Pacheco

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 19 éves vagyok.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- Négy éve.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Kirugva egyszer afk miatt. Más nem volt még.

Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
-
Spanom elkezdett játszani a szerveren és feldobtuk az ötletet, hogy legyünk testvérek. (Névváltással fogok élni, ha sikerül a tagfelvétel, ezt a nevet használtam illegális tevékenységekre!)

Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- 20 083 perc azaz 334 óra.
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Kettőt.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 243567


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Nem voltam még frakció tagja. Nonscript bandát csináltam LV-n, de sajnos a topicunk már elveszett, vele együtt az élményképek is. A banda egyébként azért esett szét, mert szépen lassan mindeki akit érdekelt abba hagyta a játékot.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Nem rendelkezem ilyen, vagy effajta eredményekkel.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Ha röviden szeretném jellemezni sok volt a kékfény.. Ha pedig kifejteném akkor azt mondanám, mindig is szerettem a nyomozó RP-t, illetve a szabadkezet amit nyújt. Gondolok itt arra, hogy egy akciót, hogyan szervezel meg, milyen információt kitől és hogyan szerzel. Szeretem látni a munkám gyümölcsét a játékban, mint a való életben. Egy ügyet példa akár egy hónapig, hónapokig szervezel, az információkat eltárolod, mindent előkészítesz a tökéletes fogásra és mikor ez megtörténik akkora impulzus lehet ami leírhatatlan számomra. Összefoglalva, bővíteni szeretném a tudásomat és kipróbálnám magam egy ilyen összeszedett közegben.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Egy problémám van, osztott műszakban dolgozom. Hajnalban és délután. Délelőtt nyolctól délig az összes szabadidőm a frakcióé. Este mikor hazaérek néha egy-egy órát tudok lenni. Hétvégén szinte egész nap játszom, akkor a teljeset a frakcióra tudom szentelni.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Már nem.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Élményképet sajnos nem tudok, hiszen elveszett a topic. Van egy kezdetleges karaktertörténetem. (https://forum.see-game.com/threads/ezio-lorusso-karaktertoertenete.431553/)


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Ezio Lorusso
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Lakcím, 3. Broadway, Los Santos - Telefonszám, +38-76-872-9616- Email cím, eziolorusso@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Nem voltam még sajnos.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Érzem magamban a potenciált és hiszem, hogy többre vagyok hivatott a jelenleginél. Biztos vagyok abban, hogy megvan bennem az amire az állománynak szüksége lehet!
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Egy nyomozó vizsgálatokat készít adott személyekről, vagy bűntényekről. Megterhelő bizonyítékokat gyűjt, képeket akár videó anyagokat. Szimatol.. beépül bizonyos szervezetekbe. Elvegyül a tömegben, nem kelt feltünést. Egy nyomozó dolga, a csendes de mégis praktikus információ szerzés.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Pozitiv tulajdonságom, hogy tökéletesen mozgom csapatban, hisz csapatjátékos vagyok. Segitőkész és célorientált. Ez azt takarja, hogy addig nem vagyok képes leállni, amig valami nincs kész ami el lett kezdve. Negativ tulajdonságom, hogy nem vagyok képes leállni, ez pozitiv, de sajnos sokszor negativ is lehet. Hamar feltudom kapni a vizet, de tudom hol a helyem. Végső soron, pedig szabadszájú vagyok, ami a szivemen az a számon.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Legfontosabb a pozíciónk tartása, az adott épület teljes megfigyelése. Rádión szólnék a felettesemnek, beszámolnék az elkövetők létszámáról, fegyverzetéről és arról, hogy a túszunk életveszélyben van-e. A társaimmal átbeszélném a szituációt, egyeztetnék a lehetséges végkimeneteleket. Mindeképp jeleznék a társszerveknek, ha erre lehetőséget kapok. Miután az erősités megérkezik a helyszínre, gondolok itt a bevetésiekre és a társszervek munkatársaira. Egy gyors eligazitás után, a BO és a többi bevetésis megkezdheti a helyszin lezárását, biztosítását. Ha a túsz életveszélynek van kitéve, mindenképp az ő testi épsége a cél. Ez azt jelenti, hogy kelleni fog egy túsztárgyaló aki mindent megtesz azért, hogy vérontás nélkül elkerülhető legyen a szituáció. Ha a túsz nincs közvetlen életveszélyben és nem teljesítik amit kérünk a BO és a bevetésisek megkezdhetik a behatolást és a túszmentést. Ez az idő alatt, én személy szerint több videófelvételt és képet készítenék az esetről, hátha ismerős lesz valaki az elkövetőkből. Ez azért is fontos, hisz további szálak nyilhatnak meg más nyomozásokban illetve azért, hogy jó sok időre kivegyük a képből ezeket az arcokat, bűnözőket. Ha túlélik ezt a napot, talán csiripelnek pár fontos információt későbbi akciókhoz is.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Ezio Lorusso.
 
Utoljára szerkesztve:

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
2 968
1 470
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!
 
  • Imádom
Reactions: Scars
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.