Every Second Counts

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
813
1 094
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
Aztán hogy egy orvos miért cigizik (Jó bár ez lehet szőrszálhasogatás is)
Hali, én azon lepődök meg már ha egy orvos nem dohányzik 😅
Ha tudnád mennyi olyan betegátadás van, ahol várni kell amíg befejezik a cigit...
És köszönjük a jó észrevételeid!
 

MortyLV

ᴢꜱᴀɴᴇꜱᴢ ᴛᴜᴛ ᴋᴀᴍᴀᴠ
2020. 01. 15.
195
562
Kaposvár
LV karakter
scott.reyes🇺🇸
Köszönjük mindenkinek a sok pozitív visszajelzést, ez sokat jelent számunkra. Reméljük hogy a későbbiekben több ilyet, kevesebb hibával tudunk majd összehozni. Illetve a csapat nevében mondhatom azt hogy mindenkinek sok sikert szeretnénk kívánni aki az eventen részt vesz és összedobott valamit, legyen az egy Videó,Rajz,Interior etc..


Luv.❤ Morty.
 

Wexen

slowed + reverb
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 159
1 404
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Harris
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Pl a kézfogásnál indokolatlanul sok idő telik el a mozdulatok között. - jogos
Aztán hogy egy orvos miért cigizik (Jó bár ez lehet szőrszálhasogatás is)
Meg a végén, ahogy mintha az operatőr mondaná, hogy "forog" és akkor indul el az orvos illetve a 2 mentős, addig csak állnak, Talán ez az ami engem a legjobban zavar, erre azért figyelhettetek volna. - jogos
De pl amikor a helyszínen vagytok az a rész nekem bejön. Bár egy kordon van valami mégjobban feldobta volna. - Rendesen egy koreográfia lett :D
Szóval sajnálom ezeket kicsit bűntudatom van, hogy lehúzom itt. Párszor újranéztem, nem rossz de lehetett volna jobb is! . - Ha adódik következő alkalom, akkor már ennek tudatában, jobban odafigyelünk rá. Nekem -és talán Mortynak is- ez volt az első kisfilmünk.
 
  • Tetszik
Reactions: MortyLV és Doc
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.