Every Second Counts

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Wexen

slowed + reverb
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 159
1 404
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Harris
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
kreativevent23.png



In-Game név:
- Gregory Crescenzo-

Account ID:
- 450 -

Pályamű:
-
-

Megjegyzés:
- Köszönjük mindenkinek a részvételt, éjjelen át szerkesztettük, de meglett.
Programok, amiket használtunk:
Audacity
OBS - Nvidia Experience
Vegas 16-



 
Utoljára szerkesztve:

Wexen

slowed + reverb
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 159
1 404
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Harris
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szia, számomra ez a videó többet mond mint egy filmből kiszedett hang alá vágott "KREATÍV" videó. Sok sikert, ebbe biztos lehetett munka.
Próbáltunk a lehetőségeinkhez képest a lehető legtöbbet kihozni belőle, és márcsak az ilyen véleményekért megért minden percet <3
 

szocskeee

The Pure and the Damned
2020. 08. 18.
208
4 866
Hyperborea
V4 karakter
chad edger
LV karakter
ekon mosby
Szia, számomra ez a videó többet mond mint egy filmből kiszedett hang alá vágott "KREATÍV" videó. Sok sikert, ebbe biztos lehetett munka.
Másnak íjját meg ne feszítsd, más lovát ne lovagold,
más hibájáról ne beszélj, más dolgait meg ne szóld.
 

step.

no caption needed.
2022. 01. 05.
395
1 158
V4 karakter
peterson.bailey
LV karakter
isaac.holmes
Szia, számomra ez a videó többet mond mint egy filmből kiszedett hang alá vágott "KREATÍV" videó. Sok sikert, ebbe biztos lehetett munka.
Helló. Köszönjük a pozitív véleményedet "kreálmányunk" kapcsán. Azt azért hozzá kell tenni, hogy abból is van pár jó pl a McDrive vagy a Fiatalkorú bűnöző azokon úgy el tudok röhögni. Más kérdés az, hogy van benne igazság.
 
  • Tetszik
Reactions: Wexen

WZ113

Újonc
2022. 10. 25.
47
188
V4 karakter
x
LV karakter
Silas Zhuang
V2 karakter
x
Sok meló lehetett benne, de szerintem sikerülhetett volna jobbra is. Néhol nem értem mit akar a történet átadni, feleslegesnek érzem a snitteket. Illetve látszódik rajta, hogy beállított ami engem zavar. Sajnos ez a véleményem amit nem titkolok. Mindenesetre kiváncsi vagyok, hogy nyertek e vele. Legyen sikeretek!
 

step.

no caption needed.
2022. 01. 05.
395
1 158
V4 karakter
peterson.bailey
LV karakter
isaac.holmes
látszódik rajta, hogy beállított ami engem zavar
Szia, köszi a véleményt. Tekintve, hogy egy kisfilm ezért randomizálni nem igazán lehetett. De érdekelne, hogy hogyan gondoltad úgy, hogy nincs beállítva.
 
  • Tetszik
Reactions: Wexen és Doc

WZ113

Újonc
2022. 10. 25.
47
188
V4 karakter
x
LV karakter
Silas Zhuang
V2 karakter
x
Pl a kézfogásnál indokolatlanul sok idő telik el a mozdulatok között.
Aztán hogy egy orvos miért cigizik (Jó bár ez lehet szőrszálhasogatás is)
Meg a végén, ahogy mintha az operatőr mondaná, hogy "forog" és akkor indul el az orvos illetve a 2 mentős, addig csak állnak, Talán ez az ami engem a legjobban zavar, erre azért figyelhettetek volna.
De pl amikor a helyszínen vagytok az a rész nekem bejön. Bár egy kordon van valami mégjobban feldobta volna.
Szóval sajnálom ezeket kicsit bűntudatom van, hogy lehúzom itt. Párszor újranéztem, nem rossz de lehetett volna jobb is!
 

step.

no caption needed.
2022. 01. 05.
395
1 158
V4 karakter
peterson.bailey
LV karakter
isaac.holmes
Pl a kézfogásnál indokolatlanul sok idő telik el a mozdulatok között.
Meg a végén, ahogy mintha az operatőr mondaná, hogy "forog" és akkor indul el az orvos illetve a 2 mentős, addig csak állnak, Talán ez az ami engem a legjobban zavar, erre azért figyelhettetek volna.
hát ebben sajnos igazad van. előszőr csináltunk ilyet be kell vallani. mostmár újraforgatni nincsen idő. jövőre jobban sikerül :)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.