Erik ötletei /bővítve

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CsongiDD

Újonc
2019. 01. 10.
8
4
V2 karakter
Kayuu Ouyang
A tankolás szerintem is bekerűlhetne, (viszont mint előttem is írták, van egy régi feelingje, és sokan ezért játszanak itt, vagy lehetne egyedi tankolás, mert ha így haladunk tényleg v3 lesz a szerverből) de viszont az ütközésnél való sebzéssel, csak annyiba lenne jobb, hogy több hívása lenne az OMSZ frakciónak, mert minden második kanyarba egy benzinszállitó verne animba, vagy ölne meg.
 

MateuszHun

Újonc
2019. 01. 10.
21
3
Bécs
LV karakter
Johny Kensy
V2 karakter
Lee Hang Shao
Mi a faszom az a hajtás kapcsoló? ? 2. Nagyon rps hogy irl egy zöld kibaszott fény repül a kocsi mellett ahamm persze 3. V2 Az nem v3 lehet hogy nem bírja el a géped a v3 at akkor ott az LV rá na csá
 
  • Szomorú
Reactions: Danesz

RickLV

🦕
2019. 01. 10.
172
189
23
Medgyesegyháza
V4 karakter
Jay D Cranshaw
LV karakter
Erik D Harison
V2 karakter
Zafrani R Milborrow
Köszönjük értelmes válaszod, szebben nem is fejezhetted volna ki magad. De igenis bírja a gépem a v3at, de v2n már van egy kis vagyonom ezért is tevékenykedek itt. A hajtás kapcsolóval lehet variálni milyen meghahtása legyen az autónak. Senki nem beszélt zöld 'kibaszott' fényről. Sajnos meglátszik hány éves vagy, és az is, hogy mennyire intelligens.
 

MateuszHun

Újonc
2019. 01. 10.
21
3
Bécs
LV karakter
Johny Kensy
V2 karakter
Lee Hang Shao
1. Az hogy autokorrektur kijavította narancsról nemtudom hogyan és elnézést hogy toxikus vagyok mert a toxikus emberek nem intelligensek számodra és a toxikus azt jelenti számodra látom hogy hülye vagyok :) de nem válaszolok többször mert nem szeretném felbaszni magam másokon
 
Utoljára szerkesztve:
H

Headshot

Sziasztok szerintem nem arégi indexre gondol hanem a lámpa melet meglehet oldani hogy rendes index legyen mint REAL life a Sárga láttam már 1-2 helyen. Aszt ugy tudom nem lehet kitörni de megoldható még az is szerintem a hajtáskapcsoló jó öttlet de a többi hanyagolható nem anyira lényeges igaz ha arra gondoltál index kapcsán mint én akkor jó öttlet de nem lényeges, de a hajtáskapcsolót kifejezeten TÁMOGATOM
 

RickLV

🦕
2019. 01. 10.
172
189
23
Medgyesegyháza
V4 karakter
Jay D Cranshaw
LV karakter
Erik D Harison
V2 karakter
Zafrani R Milborrow
Köszönöm nagyon szépen, én is remélem, hogy bekerülnek az ötleteim.
 

gerykee

Zöldfülű
2019. 01. 10.
150
41
LV karakter
Richard Palmstone
V2 karakter
Richard Palmstone
Szerintem ezek mind jól jönnének, persze az irányjelzést részletesen kidolgozva, valamint ez a V3/LV-s tankolás rendszer sokkal jobb, rp-sebb lenne, mint a mostani, mert már olyanokat látok, hogy bemegy egy srác tankolni a benzinkútra, leállítja a kocsit, nekiálltankolni, nyomja is az airride xy-t, egy animot benyom, és már megy is tovább mint ha mi sem történt volna. A mostani rendszert ki lehet buggoltatni, ez nem jó így. A többi szerintem jöhet.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.