Erick D Costa Terrorelhárítási Központ Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

erikho1997

Újonc
2020. 01. 03.
11
16
Pécs
V4 karakter
Erick D Costa
tek.png

Jelentkezési formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 26.​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Erik-nek hívnak, 26 éves vagyok amit nem rég töltöttem be, Pécsen élek. Amivel foglalkozok azt most jelenleg egy 3 műszakos gyári meló, ezen kivül amiket szoktam csinálni az edzés, sorozatnézés, és hétvégén spanokkal bulizni. Hobbim az a kocsikázás, meg kocsikkal való foglalkozás azaz sokat foglalkozok velük, szerelés, meg pár dolog átalakítássa, még más hobbim is van, kirándulás, meg fotózkodás.​
3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába? Azért engem kell választani, mert jófej vagyok, tudok meg imádok is csapatban dolgozni azaz csapatjátékos is vagyok, általában jól kijövök másokkal is, meg is tudom magam értetni másokkal, kíválóan tudok is kommunikálni, és megértettem magam.​
4. Mióta játszol a szerveren? 2014, kisebb, nagyobb kihagyásokkal, de most már aktívan játszok.​
4.1 Játszott perceid száma: 55 302​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? 2-3 órát, de ez munkától függ, hogy milyen műszakba vagyok.​
5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?: Mindig is ki szerettem volna próbálni Terror-Elháritást, eddig mindig is illegál frakciókban voltam, és sose volt alkalmam még ki próbálni magam a rendvédelembe, és megjött most ehhez a kedvem.​
6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, mennyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) Nem voltam még.​
7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Egy erős kaliberű emberkét alkotnék, aki minden rábízott feladatot elvégezne, ősszinte lenne az emberekkel, és szókimondó karaktert játszana.​
8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! Az a dolga a Terrorelhárítási központnak, ami benne van a nevében, hogy terrorizmus ellen lépjen fel, civilek biztositása, nagyobb dolgoknál azaz bankrablás, túszejtésnél menjenek ki, esetleg fegyveres beavatkozást igénylő cselekményekre lépjenek közben, és fontos személyek megvédése.




Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Erick D Costa​
2. Születés helye: Los Lantos, Grove Street 4/1​
3. Születés ideje: 1997.12.08​
4. Nem: Férfi / Nő / Egyéb​
5. Családi állapota: Elvált​
7. Foglalkozása: Régiség Kereskedő.​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: Los Lantos, Grove Street 4/1​
11. Telefonszáma: +38-76-987-8197​
12. E-mail címe: Erick.Cota@seemail.com



Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- 2012 Dillimore Elementary School​
- 2016 Blueberry High School​
- 2020 San Fierro Law-Faculty University​
Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Rendelkezem még egy autó szakiskola végzettséggel is, meg egy programozó papírral is.​



Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Angol.​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​



Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​
Kelt.: Blueberry, 2024.02.15
Erick D Costa
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: lane és Geri1501

FalleN.

heartless
2021. 06. 23.
1 086
5 798
17
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l u t a s í t o t t a.

Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Várjuk jelentkezését a következő alkalommal!

((Személyes megjegyzés: - ))




Fallen
r. Dandártábornok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.