[Erica Luann] Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mars

Pötyögtető
Támogató
2022. 01. 11.
445
125
Szlovákia
V4 karakter
Dieter_G_Stefan
LV karakter
Winnie_Nelly
V2 karakter
Erica_Luann
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Erica Luann
Születési hely, idő: Los Santos, 1997/05/06
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36221430944
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos - Rodeo
Legmagasabb végzettsége: Egyetem
Eddigi munkahelyei: -

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Erica Luann vagyok, 1997/05/06-án születtem. Édesanyám Rica Lyndsey. Egy kis család voltunk. Egyedül voltam édesanyámmal és édesapámmal. Nem volt könnyű a megélhetésünk, mert a szüleim nem kerestek jól. Mondhatni nem volt jó gyerek korom, de én ezt nem mondanám igy mivel boldogak voltunk, sok barátom volt és most is van. Az iskolába jó tanuló voltam és szerettek a tanárok és az osztálytársaim is. A további tanulmányaim során is jó tanuló voltam. Amiután az iskolákat elvégeztem édesapámnak segítettem otthon dolgozni, mivel volt egy kisebb fajta farmunk. Szerettem csinálni, de tudtam, hogy nem dolgozhatok csak otthon ezért jelentkezem egy rendes munkahelyre is.​

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Koppány
Mennyi idős vagy: 14
Legmagasabb iskolai végzettséged: Jövőre ballagok..
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 13705
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: 1x voltam aj-ben. Szereptévesztés ( Illetve van egy leadandós aj-m is, de mondták hogy azt nem kell figyelembe vennem.)​
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem​
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok:
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy olyan nőt, aki annak ellenére hogy elégé fiatal, nem retten meg a bűnözőktől. Legfőbb célja, hogy az állampolgárokat megvédje, illetve olyan nőt, aki közreműködik a szabálysértések megelőzésében.​
Miért pont rád essen a választásunk?
Mivel megszeretném ismerni a frakciót. Illetve, tudnék több barátot szerezni mint ic, mint ooc. Hogyha bekerülnék a rendőrséghez sokkal aktívabb tudnék lenni a szerveren és ezáltal sok időt tudnék a frakcióra szánni. Mivel voltam a NAV-ban, ezért rendelkezek némi rendvédelmi tapasztalattal.​
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Igen, a nav-ban voltam. Félre értések végett lettem kirúgva.​
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
959
1 266
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Tisztelt Erica Luann!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2023.07.18. 18:00 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2023.07.18. 18:00 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Sok sikert kívánunk az eljárás alatt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.