Eric x Clancy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Eric

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
889
24
Blueberry🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki

b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Neved:
Eric

Panaszra tett moderátor neve:
Clancy

Panasz oka:
Indokolatlan büntetés.

Bizonyíték(kép, log, videó stb...):
https://forum.see-game.com/threads/...cserelnem-mas-ingatlanra.424468/#post-1967987

Egyéb megjegyzés:
A hirdetett ingatlan készpénzért NEM eladó. Kizárólag más ingatlanra CSERÉLNÉM, amit többször is feltüntettem a hirdetésben. Nem értem, hogy miért kellene megadnom bármilyen készpénzes árat rá, ha nem eladó.

 

Clancy

Egy elbűvölő személyiség
Globális Moderátor
v4
2019. 09. 17.
238
362
V4 karakter
John Shelton
Helló!
Ahogy privát üzenetben is megírtam neked válaszban, itt is csak ismételni tudom magam. A hirdetési szabályzat alapján ha egy terméket eladásra kínálsz minden esetben köteles vagy kitűzni egy kezdő árat, vagy irány árat. Erre a szabályzatban nincs külön kivétel, ha te csak cserélni szeretnél valamit. Az ilyen esetekben városban szabadon hirdethetsz akár ár nélkül is, ha nálad csak csere jöhet szóba.

A hirdetési szabályzat ide vonatkozó pontja szerint:

1.1) Ha hirdetést feladsz, vagy licitet indítasz, KÖTELES vagy kitűzni egy kezdő árat/irányárat, és azon már nem változtathatni onnantól, hogy feladod a hirdetést!
Büntetés: 15 büntetőpont.

Eric válasza:
A hirdetett ingatlan készpénzért NEM eladó. Kizárólag más ingatlanra CSERÉLNÉM, amit többször is feltüntettem a hirdetésben. Nem értem, hogy miért kellene megadnom bármilyen készpénzes árat rá, ha nem eladó.

Ezt a részét a panaszodnak egyáltalán nem tudom értelmezni. Ha valóban nem eladó az ingatlan, akkor miért hirdeted a hirdetési részlegben?
 

Eric

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
889
24
Blueberry🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Én is csak ismételni tudom magam. Nem árazok be olyan dolgot, amit nem adok el pénzért, mert cserélni szeretném más ingatlanra.
Nincs olyan hirdetési szabály, ami erre vonatkozna, ezért nem kellene büntetni miatta.
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 016
5 543
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
Sziasztok,

Clancy a hirdetési szabályzat alapján járt el, viszont a szabályzat nem tér ki részletesen, hogy mi vonatkozik a csereajánlatos hirdetésekre, ezért jogos a felháborodásod.

Egyeztetek Ölembével, és a szabályzatot módosítani fogjuk.

A figyelmeztetés lekerül rólad, a panaszt pedig lezárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.