Engin Korkmaz jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kistojas

bajnok
2019. 02. 19.
183
397
Salgótarján
V4 karakter
Engin Korkmaz
LV karakter
David Fernan

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 19 éves vagyok.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2016-ban regisztráltam, aktívan csak 2019 óta játszok.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Egy kitiltásom van "Nem teljesítette a megbeszélteket" indokkal, nem volt meg a havi aduty perc. Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Mindegyik névváltásom frakciókba lépés miatt volt. Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- 183 269 perc.
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez a második lapom.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
-

2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- LV szerón voltam az LVMPD-ben, David Fernan és Larry Yu nevek alatt. Itt voltam az Opsezna-veza illegális frakcióban Lazar Zhukov néven. Voltam Büntetés-Végrehajtásban Marcu Barbaro néven, itt százados rendfokozatig jutottam. Voltam a Terrorelhárítási Központban, Declan Moss néven, itt törzsőrmester rendfokozatig jutottam. Voltam még régebben a Rendőrségben, Marcu Barbaro és Chan Edward neveken, két külön időszakban is, rendfokozatokra nem emlékszek. Voltam még a régi See City Taxi és Katasztrófavédelem frakciókban, de ezeknek már vagy 5 éve, nem emlékszem a nevekre.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Admin voltam összesítve több mint egy évig, 5-ösig jutottam.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Nem kell sok tapasztalat ahhoz hogy ki lehessen jelenteni, az NNI egy elit frakció, én pedig magas szintű rp szituációkban szeretnék résztvenni. Hosszú adminkodás után most tervezek játékosként újra aktívan játszani, haveroktól és régi tagoktól sok jót hallottam. Sokféle karaktert alakítottam már de úgy érzem hogy itt olyan helyzetekbe keveredhetnék amelyekben még nincs tapasztalatom, ezáltal bővíteném a tudástáram.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Napi 3 órát fent leszek, ezt teljes mértékben az NNI-re fordítva.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Nem kevés élményképet készítettem amég BVI-s voltam de ezek mind elvesztek a frakcióval együtt.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Engin Korkmaz.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Los Santos, Carson st. 7 - +38767652923 - enginkorkmaz00@gmail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Nem voltam.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Csatlakozási vágyaim fő motivációja hogy egy nagy értékkel bíró munkát végezzek ami a városban fellelhető veszélyek ellen dolgozik. A szervezetnek van egy bizonyos hírneve ami egyszerűen vonz magához, én magam is szeretnék egy elit szervezet tagja lenni a pozitív személyes fejlődésem érdekében. A Nemzeti Nyomozó Irodához való csatlakozás több mint egy karrierlehetőség, hiszen ez egy elég különleges életformával jár, úgy érzem hogy fel vagyok készülve erre a váltásra.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- A nyomozók fő tevékenységei közé tartoznak a bűncselekmények részleteinek felderítése, bizonyítékok keresése, gyanúsítottak kihallgatása és elfogása. Ezen felül a társszervekkel aktívan együttműködnek a bűnmegelőzés terén.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Az évek során egy elszánt embernek ismertem meg magam, kitartóan dolgozok a céljaim elérése felé. Képes vagyok izgalmasabb szituációkban is higgadt fejjel gondolkozni. A feladataim elvégzésére nem sajnálom az időt, alapos vagyok. Az embereknek megadom azt a tiszteletet, amit én kapok tőlük. Meglehetősen csendes vagyok, úgymond elvagyok magamnak. Hajlamos vagyok a túlzott óvatosságra, jobb félni mint megijedni elv alapján élem az életem.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- A társszerveket mielőbb értesíteni kell a pontos helyszínről és amég nem érkeznek meg addig a területet alaposan át kell vizsgálni, meg kell győzödni a kiérkező egységek biztonságáról. A túsz védelmét figyelembe véve döntést kell hozni a spontán rajtaütés és a rablókkal való kapcsolatfelvétel között. Az akció során fent kell tartani a műveleti terület biztonságát, majd az akció végén az elrabolt személy állapotáról meg kell győződni.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Engin Korkmaz.
 

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
2 968
1 470
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező!

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.