Engedélyezett fegyverek láthatósága a karakteren.

Desert

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 18.
303
326
23
V4 karakter
Dimitrij Sokolova
Csidicsudálatos szép napot mindenkinek!

Nem tudom kinek van még ezzel problémája, sőt azt sem tudom pontosan jó helyre nyitottam e a Topicot, mivel szerver téma, viszont mindez inkább a BTK felé terelődik majd el.

A lényeg az egészben, gondolom ismerős az hogy van egy fegyverengedélyed+ lőfegyvered mellé.
Na igen van fegyvertok is a szerveren, de miért nem lehet úgy hordani a fegyvert a BTK miatt, hogy látszódjon is a karakterednél?
>
(Nem felette! Szerintem ez elég rossz ötlet mellesleg, ha a név mellett jelzi, de a fegyver a tokban messziről nem is túl felfedezhető, könnyen ki tudják lesni méterekről.)<
Ez nyilván annyira nem zavarja az embereket,akiknél lőfegyver van,de hozzuk fel az én példámat.
Adott egy engedély és egy Arany HK-usp,ami cirka 20500 pp-vagy ha nagyon számolni akarunk én 600-650$/pp arányba vettem.
Elég elszomorító ha oda jön a rendőr és azt mondja, hoppácska látszik az oldaladon, a tokban
(és a neved felett....) az a bizonyos lőfegyver.
Ilyenkor jön az hogy, hát akkor ez bírság lesz és az engedélyre egy figyelmeztetés azt pókolom.
Hát szerencsére eddig csak 1x történt meg hogy szóltak is érte és megbírságoltak, azt is egy aranyos játékostárs miatt, aki látta hogy tőle vagy 15-20 méterre jelzi a fejem felett a fegyvert, mikor épp afkoltam déli határnál a lakóparkba egy játékos társam mellett..
Mondanom sem kell kijött a tek hál istennek!
>
(Ez is elkerülhető lett volna ha nem a fejem felett jelzi szinte világítva, hanem csak az oldalamon lett volna a lőfegyver.)<
Itt megkaptam hogy tilos nyilván a fegyvert úgy hordani hogy látszódjon... Hát akkor minek srácok lányok a fegyvertok? Minek hordja az ember magánál ha nem látszódhat?
Ugyanitt ami kiverte a biztosítékot hogy az említett fegyver, az említett árakon mozog.
Nehogy már ne látszódhasson legalább egy Skines fegyver, ha már azok is csak azért léteznek hogy jól nézzenek ki.
Lehet hogy rossz a felfogásom de dióhélyban.

-Ne látszódjon a neved mellett hogy fegyver van nálad, elég ha azt látják a skineden, a tokban.
-BTK által változtatni a lőfegyverek hordásával kapcsolatos dolgokon,hiszen hülyeség hogy ott a tok és nem látszódhat még benne sem.

És igen megkaptam már, akkor mindneki úgy mászkálna hogy fegyverrel az oldalán. Igen úgy, ezzel mi lenne a probléma?
Most úgy járkál hogy nem látszik, akkor legalább látszana, és mivel nem a feje fölött, így még nehezebb is lenne észre venni hogy van e valakinél vagy nincs.
Egyedül azt kell megoldani hogy ne lehessen a karakter csontozatába elrejteni a tokot/fegyvert (Nem tudom most lehet e).
Szerintem hátránya nem lenne,sőt többen hordanák, valljuk be több ic-t akár RP szituációt is eredményezne,beszélgetésinditónak is jó lehet.
Nem kell feltétlen orrba szájba lövöldözni csak azért mert látszik valakin a fegyver, nem kell egyből leteperni vagy bejelenteni hogy héhóó ennél van egy lőfegyver, kapják el, gyanús figura.
Mert ki tudja, lehet engedélyre van, lehet nem rabolászik hanem szimplán a haverjával rpzik.

(Legalább a rosszindulatot próbáljuk meg elfelejteni emberek! Nem menő!)

Köszönöm ha elolvastátok,véleményeket csak nyugodtan,vitassuk meg.
 

Warlord22

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
527
1 899
28
V4 karakter
Fabio Luchese
LV karakter
Brandon Artmenson
V2 karakter
Táplis Béla
Én rendszeresen hordok civilben fegyvert, engedéllyel. Nekem a célom az önvédelem, az hogy látszik-e vagy sem másodlagos. Sőt, sokkal jobb inkább ha nem látszik mert már volt hogy elfelejtettem elrejteni és rendőrt hívtak rám. Persze érthető a te álláspontod is, de ez a szabály. Nem egy ember hozta hanem többe közös megegyezés alapján. Az viszont tényleg jogos hogy akkor minden ember flintával mászkálna és jönnének tonnaszámra a bejelentések.
 

Desert

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 18.
303
326
23
V4 karakter
Dimitrij Sokolova
Megértem ezt a részét az egésznek, de ilyen alapon nem az hogy nem kell drága skines dolgokat venni, hanem ennyi erővel a rendvédelmeken kívül tök felesleges bárki másnak megvennie, aki nem tudja használni minden nap vagy nem tud rajta lógni. Tehát a Skines fegyverek nagyrészben értelmüket vesztik így.
Miért van Skines fegyver? Cs:go ban? Jó ott van marketje is, de nyilván felvágni, hogy lássák mid van,Rainbowba? Detto azért van, mert funkcionalitásra úgysem fog adni,Rustban? Detto csak arra hogy jobban nézzen ki és nyilván hogy mások is lássák. Ha telik rá, had lássák,legyen esélyed alkalmad használni azt amit kifizettél, nem eldugva.
Csak képzeld el, rá húzok egy másik köntöst. Az autódat csak a hangárban tarthatod,mert különben efektív Látszat adót kéne rá fizess, kihozatalonként naponta 100.000$-t. Megérné? Ez egy elég eltúlzott példa volt, de gondolom érted mire akarok kilyukadni.
Ha megvetted? Használhasd és nem arra gondolok hogy lövöldözz. Passzívan is lehet ezeket használni, elég ha látják hogy van :'D Tán még kevesebb bajod is lesz belőle ha látszik, mert hidd el, önvédelemre használod ahogy le írtad, de kevésbé fognak oda menni kakaskodni ha látják hogy Jé ennél van egy pisztoly vagy btw bármi más a rakétáig. Ez is rásegít az önvédelemhez. Lásd ott a kutya, azzal is képes vagy ölni, most akkor azt is csak eltéve tároljam, azt se használjam? Mert ugyan annyit ér mint egy fegyver, ha rá uszítod valakire megnyekkenti.

Ezért tartom butaságnak azt hogy nem látszódhat, így a toknak sincs értelme mondom, egy useless kiegészítő.
 

Kispali

Pötyögtető
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
528
1 828
23
Sopron
V4 karakter
Scott Shelton
LV karakter
Scott Shelton
V2 karakter
Scott Shelton
Neved felett azért látszik a fegyver és az armor hátha valaki vicces módon a karaktere közepébe szeretné azt belehúzni. Az összes többi pedig a korábbi topicban kifejtésre került, hogy miért lett így: https://forum.see-game.com/threads/...ivil-fegyvertartasi-szabalyzas-aug-03.389318/
Biztonsági cégek ha teljesítik a NAV által elvárt plusz követelményeket akkor náluk LEHET nyíltan is fegyver.
 

Desert

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 18.
303
326
23
V4 karakter
Dimitrij Sokolova
Na át olvastam mind a három oldalt,szörnyű hogy egymás torkának tudnak esni az emberek baszki... Hát nem is tudom mit mondjak, először is bocsi hogy megnyitottam megfelelő körültekintés nélkül ezt a Topicot, nem néztem körül hogy van e már.

Másrészt, Ott sem sikerült szerintem érdemben megbeszélni a dolgokat, bár mindneki is írt mindent.
Végén @Vito amit írt arra reflektálnék még itt,hogy persze.. ha nem megyünk oda civilek, ha nem jelezzük a problémákat nem lesz semmi sem elintézve mert az mind IC, itt meg hogy kapálózunk egy OOC platformon vagy chaten,azzal nem fogunk előrébb jutni.
De kérdem én,a rendvédelemmel se könnyű szót érteni, sokan flegmák, sokan ic elhajtanak vagy nem szólnak hozzád mert ők elvileg sietnek,mindig van kifogás vagy csak ignorálás.
Tapasztaltam találkoztam ilyennel, kinek közöljem IC a dolgokat ha le vagyok pattintva?

A fegyverviselés meg, tény nem fogott senki se fegyvert a fejünkhöz hogy ilyen drága dolgokat vásároljunk,persze.. De ha nekünk kellett, hát ez van,csak annyit kérünk hogy legalább hordani lehessen a Tokban, ez nem egy hatalmas kérés, ha meg a rendőrségnek tényleg a bejelentések száma a probléma, hát IRL is mennyi bejelentést kap a rendőrség, még a macska a fán is tán hozzájuk megy, ne csináljuk már. Tessék ki menni, megnézni, leigazoltatni a személyt és ennyi. Drága munkakörbe benne van ez is szerintem.

Tény hogy mindenkinél fegyver lenne ha látszódhatna,de héj srácok.. mi a külömbség? Így is mindenkinél fegyver van, most az hogy elvarázsolja a bőre,inge alá.. attol még ott van. Sőt,láttam sok olyan irományt is hogy az áruszállítóknál is ott van, hát bakker, legyen nála, látszik? Vagy az lenne a baj ha látszódna? Illúziót rombolna ugye? Mint a szerelő leadereknél a skines fegyver...vagy az lehet kevésbé problémás,nem tudom sajnos nem értek hozzá.

Akkor mit tegyünk? Szedjünk össze embereket IC? Petició legyen? Tüntessünk? Sok ember nem lenne, mert ahogy Vito is megírta, kommunikáció a béka segge alatt van, most hogy Ivory kinyitotta a száját egy téma felé ami érdekeltség, és lásd nem csak neki az... így már 2 ember van,bár az már régi Topic de bízok benne hogy aktivizálná magát ha lehetne tenni ezellen. Bár kétlem hogy bármit is lehetne tenni ezellen.

Láttam olyan kommentet is hogy igen a vezérkar hordhat civilbe is fegyvert a rendőrségnél, hát hallod, le ég a pofámról a bőr ilyenkor, de hangtopmítóst?
Én nem tudom, hordja civilbe ő is nyugodtan, amiket LEHET! Civilbe legyen civil és ennyi az egész, ez is tök egyszerű.
Az meg hogy Ivory mindig azzal jött hogy a rendőrök nagykalibere meg mifene, Jó nem rakétával kell mászkálni igaz, bár én nem láttam sok rendőrt nagykaliberrel ez fix, erre amúgy lenne egy megoldásom,ha a szerveren megvalósítható (El tudja rejteni a nagykalibert a rendőrség? Ha el tudja és van nála szolgálati M4, akkor szimplán rejtse el, ha meg szükség van a fegyverre, irány a csomagtartó,aztán bindel vagy Rpvel annyi hogy felnyitja kiveszi és woalá,láthatóvá teszi.)

Fiúk lányok tudom hogy a vagánykodás, a felvágás a flexelés a sarokcsiszolózás szúrja sok ember szemét, de ha megteheti valaki miért is ne?
Kutyán is legyen rpvel szájkosár, ha nincs akkor büntetés legyen érte,három után a kutyát vigyék el "menhelyre" Nonszensz az a része hogy még Tokban sem lehet hordani azt a lőfegyvert ami engedélyel van nálad, ki van biztosítva, tokban van aminek van még egy patent is a tetején, egy szíj, hogy a hülye se tudja elő rántani egy másodperc alatt, vagy bele akadjon és véletlen tömeggyilkosságot kövessen el.
Skines fegyver, miért van a szerveren? Hogy látszódjon,hisz más értelme nincs,mert ha lenne akkor valami stat boostot adhatna hozzá, akkor azt mondom megéri 2-5-10-15 milliókat kifizetni értük. De ez hogy még hordani se hordhatod magadnál, nagyon gáz. Nekem is van Glockom sima, 19 és 17 es is,de azért vettem a HK USP-t mert Dimmitrijnek a karakteréhez szerintem piszkosul illik, egy ékszer, mint a bőrszíjas aranyórája,a szemüvege, a peeky satyekja, a fegyvertokja és a szivarkája.

Az meg tényleg, erre már reflektáltam de még 1x le írom mert ez picit felkeltette az érdeklődésem,méghozzá az hogy ha látszana a fegyver több lövöldözés lenne mert mindenki fegyverrel mászkálna? Így is mindenki azzal járkál! Így tudom elképzelni az illető gondolkodásmenetét:
-Van fegyver a civilnél és látszik: Több lövöldözés!
-Van fegyver a civilnél és nem látszik: Kevesebb lövöldözés!
De hogy ez a gondolat menet honann jött emberünknek? Ugyan úgy tudja használni az is akin látszik mint akin nem, és igen direkt nem fogok egyesével mindenkit megnevezni egy másik Topic alól,aki akarja végig olvassa a három oldalt mint én.

Uraim, hölgyeim.. Annyit vegyenek kérem fontolóra, hogy ha már ennyi pénz van a szerverben, ha már a zsebeket tömjük, ha már ppért magunknak efektív kiváltságot vásárolunk akármilyen téren, itt mondjuk skines fegyverek terén. Nem véletlen fizetjük meg, ha ppből abból, ha kpból a szerveren akkor meg abból.
Mert használni akarjuk, mert látni akarjuk. A Skines fegyver is kiegészítő emberek, hiszen nem hallottam még hogy valaki csak azért venne mondjuk egy hello kitty AK-t mert ehh most ez volt, vagy mert hogy jobban lehet vele célozni mint a simával. Nem hanem azért veszik mert jól néz ki, látni akarják. Csak azok valszeg illegális frakciók akik használják. Nekünk civileknek ez maradt, nincs minden civilnek mafia kapcsolata vagy bármi, van akinek ez jutott egy engedély és egy fegyver, ha flex akkor az...legyen, senkinek nem ártunk vele,amint mondtam nem lesz több lövöldözés tőle, a rendvédelem meg viselje el a bejelentéseket. Ez a dolguk.

Tehát ha tudunk tenni valamit azért hogy mind ez megvalósuljon. Akár ic akár ooc lehetne erről normális léptékben haladva de javítani a dolgokon, beszélni esetleg átrágni a témát. Igen most én írtam ide, múlt évben Ivory,ki tudja ki lesz a következő? Visszatérő téma úgy látom, az ismerettségi körömben kevesen értik meg hogy miért kell elrejteni, sajnos én se értem. Bárkinek véleménye van kérem kulturált módon, az előbb bedobott topicot előlegben elolvasva,tessék csak nyugodtan kifejteni.

Egy pár napig kérem a Moderátorokat hagyjuk nyitva ezt a Topicot, hiába hogy egyszer már át lett vesézve, egy éve volt, ki tudja most mi fog kisülni belőle, legyünk bizakodók, köszönöm!
 

Turtle

bort isznak, de vizet prédikálnak
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 206
2 029
V4 karakter
Joseph Chambley
Az meg hogy Ivory mindig azzal jött hogy a rendőrök nagykalibere meg mifene, Jó nem rakétával kell mászkálni igaz, bár én nem láttam sok rendőrt nagykaliberrel ez fix, erre amúgy lenne egy megoldásom,ha a szerveren megvalósítható (El tudja rejteni a nagykalibert a rendőrség? Ha el tudja és van nála szolgálati M4, akkor szimplán rejtse el, ha meg szükség van a fegyverre, irány a csomagtartó,aztán bindel vagy Rpvel annyi hogy felnyitja kiveszi és woalá,láthatóvá teszi.)

Uraim, hölgyeim.. Annyit vegyenek kérem fontolóra, hogy ha már ennyi pénz van a szerverben, ha már a zsebeket tömjük, ha már ppért magunknak efektív kiváltságot vásárolunk akármilyen téren, itt mondjuk skines fegyverek terén. Nem véletlen fizetjük meg, ha ppből abból, ha kpból a szerveren akkor meg abból.
Mert használni akarjuk, mert látni akarjuk. A Skines fegyver is kiegészítő emberek, hiszen nem hallottam még hogy valaki csak azért venne mondjuk egy hello kitty AK-t mert ehh most ez volt, vagy mert hogy jobban lehet vele célozni mint a simával. Nem hanem azért veszik mert jól néz ki, látni akarják. Csak azok valszeg illegális frakciók akik használják. Nekünk civileknek ez maradt, nincs minden civilnek mafia kapcsolata vagy bármi, van akinek ez jutott egy engedély és egy fegyver, ha flex akkor az...legyen, senkinek nem ártunk vele,amint mondtam nem lesz több lövöldözés tőle, a rendvédelem meg viselje el a bejelentéseket. Ez a dolguk.

Tehát ha tudunk tenni valamit azért hogy mind ez megvalósuljon. Akár ic akár ooc lehetne erről normális léptékben haladva de javítani a dolgokon, beszélni esetleg átrágni a témát. Igen most én írtam ide, múlt évben Ivory,ki tudja ki lesz a következő? Visszatérő téma úgy látom, az ismerettségi körömben kevesen értik meg hogy miért kell elrejteni, sajnos én se értem. Bárkinek véleménye van kérem kulturált módon, az előbb bedobott topicot előlegben elolvasva,tessék csak nyugodtan kifejteni.

Rendvédelmi oldalról, illetve skines fegyvergyűjtőként írok a topichoz, kiszedtem pár bekezdést, amire válaszolni fogok.

Első bekezdés - a nagykalit nem lehet elrejteni rendvédelmisként sem, szép lenne, elővennék a gatyámból egy Dragunovot meg egy AR-15-öt, ezek a frakciótagokon vagy rajtuk, vagy csomagtartóban van (én pl itt hordom), és csak akciók esetén vannak elővéve, nonszensz lenne, ha igazoltatna egy rendőr, te elővennél egy pisztolyt, ő meg elővenné az AR-15-öt a nacijából, ezzel szerintem te is egyet tudsz érteni.

Második bekezdés - én is rengeteg skines fegyvert vásároltam, mégsem akarom mutogatni mindenki felé, szimplán csak hordom őket elrejtve, pedig van rá RSZSZ engedélyem, hogy nyíltan hordjam, mégse látszódik rajtam se civilben, se szolgálatban, szerintem aki vagánykodni akar a skines fegyvereivel, az azzal vagánykodik, hogy neki rengeteg pénze van, több egy átlag playernél, mert rajta van egy egész fegyverarzenál szivárványszínben, az pedig, hogy véleményed szerint a Rendőrségnek az a dolga, hogy ilyen bejelentésekre menjen ki 0-24, hát nincsenek kevesen a srácok a frakcióban, de 2 járőr (4 ember) folyamatosan járhatná a bejelentéseket, és szerintem nem azért jelentkeztek a frakcióba, hogy éjjel-nappal az összes playerhez kimenjenek, hogy "na neki van-e fegyverengedélye"?

Harmadik bekezdés - teljesen jó ez így ahogy van, nem kell, hogy az összes emberen ott lógjon az arany / ezüst / homok, sorolhatnám reggelig milyen festésű fegyver, IRL sem látsz az összes ember oldalán fegyvert, se fegyvertokban, se nélküle.
 

Desert

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 18.
303
326
23
V4 karakter
Dimitrij Sokolova
Második bekezdés - én is rengeteg skines fegyvert vásároltam, mégsem akarom mutogatni mindenki felé, szimplán csak hordom őket elrejtve, pedig van rá RSZSZ engedélyem, hogy nyíltan hordjam, mégse látszódik rajtam se civilben, se szolgálatban, szerintem aki vagánykodni akar a skines fegyvereivel, az azzal vagánykodik, hogy neki rengeteg pénze van, több egy átlag playernél, mert rajta van egy egész fegyverarzenál szivárványszínben, az pedig, hogy véleményed szerint a Rendőrségnek az a dolga, hogy ilyen bejelentésekre menjen ki 0-24, hát nincsenek kevesen a srácok a frakcióban, de 2 járőr (4 ember) folyamatosan járhatná a bejelentéseket, és szerintem nem azért jelentkeztek a frakcióba, hogy éjjel-nappal az összes playerhez kimenjenek, hogy "na neki van-e fegyverengedélye"?
Megértem, de balesethez, koholt vádakhoz, tömegverekedéseknek elmondott dolgokhoz amikor senki se sérült meg csak szájhősködés van, ahhoz gondolom sokkal több kedvetek van kimenni. Tudom nem azért mentek a frakcióba hogy ezért járkáljanak, de ismétlem hogy ez a dolgotok. Őrizni a rendet, védeni az embereket. Ha ehhez az kell hogy kimentek egy hívásra, vagy bejelentéssel dolgoztok, hát isten lássa lelkemet, én nem sírnék mert felesleges.
Tudom hogy vannak Skines fegyver gyüjtők, mert nektek az a fontos hogy meglegyen, de vannak olyan rétegek is akiknek fontossági sorrendjükben az is nagyon elől van, hogy a karakterünkhöz illő kiegészítő elemként hordják maguknál. Mint egy szemüveget, órát vagy bármit. Gondolom érted, ennyi lenne az egész. Max valahogy jobb lenne úgy megoldani, hogy valami jelezze a fegyvernél a név mellett hogy be van jelentve, vagy engedélyre van. Mint régen a rendszámoknál zöld,piros,kék jelzés. Akkor már nem lenne mindne áron az hogy jujj fegyveres, jaj nincs nála engedély és biztos rabolni akar meg ilyen hülyeségek.

Harmadik bekezdés - teljesen jó ez így ahogy van, nem kell, hogy az összes emberen ott lógjon az arany / ezüst / homok, sorolhatnám reggelig milyen festésű fegyver, IRL sem látsz az összes ember oldalán fegyvert, se fegyvertokban, se nélküle.
Lehetséges de ez még mindig nem IRL, Roleplay tehát nem tudunk mindent úgy megoldani mint a való életben, nem várhatjuk el hogy minden úgy menjen.
Itt megadják a lehetőséget: Vehetsz skines fegyvert, magadnál hordhatod,bejelentheted,használhatod is. Akkor most miért nem mindegy, hogy látszik e a tokban vagy nem? Aki szeretne vele felvágni, miért is ne tegye meg? És igen mert ez is csak egy kiegészítő skines formájában. Ha meg az összes emberen lógna, azzal is mi baj lenne? Több lövölde nem lenne mint most van, sőt tény bejelentések lennének, de kevesebb odamegyek beszólok neked, ha vissza ugatsz akkor elverlek ütővel dolog lenne, mert látnák hogy nem kéne bele kötni a másikba.

Első bekezdés - a nagykalit nem lehet elrejteni rendvédelmisként sem, szép lenne, elővennék a gatyámból egy Dragunovot meg egy AR-15-öt, ezek a frakciótagokon vagy rajtuk, vagy csomagtartóban van (én pl itt hordom), és csak akciók esetén vannak elővéve, nonszensz lenne, ha igazoltatna egy rendőr, te elővennél egy pisztolyt, ő meg elővenné az AR-15-öt a nacijából, ezzel szerintem te is egyet tudsz érteni.
Ezt úgy nézd,hogy az előző topicból néztem hogy ezt szemrehányják. De akkor már meg tudjátok oldani a nagykaliber eltételét? Még ha nem is elrejtését ugyebár. Mert akkor ez már le is van tárgyalva, ez a része. :D
 
  • Tetszik
Reactions: Rolika

Reinaa's

Újonc
2024. 04. 15.
8
13
V4 karakter
Qentin Reina
LV karakter
-×-
V2 karakter
-×-
Cső! Számomra is egy fájó pont volt, amikor ez a rendszer jött be. (Nem tudunk ellene tenni, de ez van). Az érmének két oldala van ezt értem, viszont ha valaki tényleg IRL “súlyos” összegeket ad egy fegyverért (legálisra gondolok), aminek a lényege az, hogy szép/mutatós. Akkor valóban jó volna, ha “legálisan látszódhatna”. Mindkét fél részét értem, viszont teljes mértékig TÁMOGATOM azt, hogy látszódhasson a legális fegyver. Béke ✌️
 
  • Imádom
Reactions: SimiD15

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
350
920
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Sajnálom de ahogy ezt elolvasom egyből az jön le hogy téged az zavar hogy nem mutogathatod a 20500 pp-s fegyveredet
Lehet ezzel egyedül vagyok de én azért veszek dolgokat mert nekem tetszenek, és ha lehet inkább nem is verem nagy dobra mert az én szememben elég gyerekes a felszereléseddel "villogni".


Ez a póló ugrott be róla
Ke_pernyo_foto__2024-06-20_-_14.48.32.png
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
325
991
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Sajnálom de ahogy ezt elolvasom egyből az jön le hogy téged az zavar hogy nem mutogathatod a 20500 pp-s fegyveredet
Lehet ezzel egyedül vagyok de én azért veszek dolgokat mert nekem tetszenek, és ha lehet inkább nem is verem nagy dobra mert az én szememben elég gyerekes a felszereléseddel "villogni".


Ez a póló ugrott be róla
Ke_pernyo_foto__2024-06-20_-_14.48.32.png


Hát nem tudom, elég fura amit írsz.
A te látásmódodban akkor IRL márkás ruhákban járni, márkás órákat hordani, luxus autóval járni egy gyerekes villogás.
Nagyon-nagyon sok gyerekes ember létezik ezek szerint.
Elvégre ha nem azért venné meg ezeket az ember, hogy presztízst sugalljon, akkor elég lenne egy 50 ezer forintos Rolex hamisítvány is, nem kellene megvenni 5 millióért az eredetit.
Elég lenne egy noname 80 ezres télikabát, a 2 milliós Canada Goose helyett.
A 3 milliós aranylánc helyett is megtenné a 10 ezer forintos trombitaréz, aranyra festve.
A 2 milliós LV táska helyett is jó lenne egy noname bőr táska, 100 ezerért.
Autóból is elég lenne egy Passat az S8 helyett, hisz ugyan úgy elvisz A-ból B-be… plusz szép is, jó is.
Akik ilyeneket vesznek, 70 százalékban a külső látszat miatt teszik és nem gondolnám, hogy ettől gyerekesek.



Ha V3-ban lehetett látható kést hordani magadnál, nem értem hogy itt most miért kell elrejteni mindent. Főleg hogy a fegyverengedély marhára meg lett szigorítva. Arany árban is van, plusz be is vonhatják. Semmit nem befolyásolna negatív irányba, ha láthatóan lehetne hordani a pisztolyokat.
 
  • Tetszik
Reactions: Desert

SimiD15

Zöldfülű
2023. 07. 18.
173
141
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
Sajnálom de ahogy ezt elolvasom egyből az jön le hogy téged az zavar hogy nem mutogathatod a 20500 pp-s fegyveredet
Lehet ezzel egyedül vagyok de én azért veszek dolgokat mert nekem tetszenek, és ha lehet inkább nem is verem nagy dobra mert az én szememben elég gyerekes a felszereléseddel "villogni".


Ez a póló ugrott be róla
Ke_pernyo_foto__2024-06-20_-_14.48.32.png
Cső! Akkor viszont mi értelme van a skines fegyvereknek ,ha nem mutogathatod? Azért ,mert neked tetszik kidobsz 20.000PP-t aztán hagyod porosodni a széf aljában?
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Reinaa's és Desert

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
350
920
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Hát nem tudom, elég fura amit írsz.
A te látásmódodban akkor IRL márkás ruhákban járni, márkás órákat hordani, luxus autóval járni egy gyerekes villogás.
Huu itt valami félre érthettél mert nem erre gondoltam
Nagyon röviden úgy foglalnám össze, hogy azért vedd mert neked tetszik ne azért mert másoknak akarsz tetszeni vele

Azt tekintem gyerekesnek aki mindenféle divat dolgot megvesz kizárólag a látszat miatt, nem pedig azért mert kimondottan tetszik neki
De nem akarom ebbe az irányba terelni a témát én csak megosztottam a véleményem, számomra ez csak villogás arra pedig 100 másik mód van már a szerveren
 

Desert

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 18.
303
326
23
V4 karakter
Dimitrij Sokolova
Figyi mivel villogjon az ember? Aki ismer nagy neveket, velük már nem is lehetne szembe szállni(nem mint ha kéne,egy név a Monkey V1 óta a szerveren és volt azért ott náluk 43 darab Chiron v3 ban és még ki tudja mi, mert én csak azokat láttam San fierroban parkolni.), hidd el nem villogásnak van, azért van mert szép, jelzem a Karakteremen szép! Nem az inventorymba :)
Szeretné az ember hogy látszódhasson,mert megvette és ezzel szerintem semmi gond, amit meg felhoztak hogy a kés meg látszódhat,hát azt nem tudom, de ha látszódhat akkor látszódhasson a többi legálisan viselhető Item.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
350
920
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Figyi mivel villogjon az ember?
Engem nem zavar, én csak kérdést tettem fel mert az a benyomásom támadt hogy ez csak a villogásról szól
De így hogy többen is megerősítettek mostmár akkor biztos hogy csak a villogásról szól

Akkor viszont nem kell így túlfogalmazni a dolgot, elég lett volna ha az ötlet egy sor:
"Látszódjon a fegyver hogy tudjak vele villogni"
 

Desert

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 18.
303
326
23
V4 karakter
Dimitrij Sokolova
Nagyon sok dolgot túl lehet bonyolítani az életben,nem ez az egyetlen, ha meg ezt se kéne, akkor a többit miért?
Azért nyílt a topic hogy ez el legyen döntve, vagyis igazából hogy keresztmetszetet lehessen találni, hogy mindenkinek jó legyen.
Hidd el,ha te ebbe csak ennyit látsz, akkor sajnálom.
Kari kiegészítőid vedd le, minek az, nem ad hozzá ne villogj se a pps karórával se a fújt arannyal, mondjuk ezt rá?
Hidd el sokaknak akiknek telik rá annak karakterkiegészítőként funkcionálna mint nekem is.

Amúgy ellen kérdésnek, mi az amit nem lehetne elviselni azon, hogy valakin látszik a Fegyvertokjában, a fegyverének a kilógó 40%a?
 
  • Tetszik
Reactions: Aura

#HopE

Barangoló
2019. 01. 10.
134
81
21
Budapest
V4 karakter
Matthew_Lawston
LV karakter
Nicolas_Francesco
V2 karakter
James_D_William
Nemrossz elképzelés, TÁMOGATOM.
 
  • Imádom
Reactions: Desert

agoston

yvl
2020. 09. 15.
441
3 672
V4 karakter
Vivienne Holloway
Az előző ilyen jellegű topic alatt leírta Vito mindennek a miértjét
pozitívumként annyit lehet szerintem felhozni hogy lehet vele vagizni, több értelme nincs is
azon felül hogy illúzióromboló, hogy mindenki pink meg babakék pisztolyokkal flangálna zacis előtt és ezzel is fokozva a feszültséget akarva akaratlanul csak több összetűzést generálna, és nem lehetne kontroll alatt tartani a bejelentett fegyvertartást és annak ellenőrzését
ha tényleg önvédelemre kell nektek a fegyver (gondolom nem) akkor ott van a mostani bejelentéses út, viszont az hogy skines fegyverrel akarjátok mindezt már csak a felvágásról szól, ergo lényegét veszti az egész legális fegyverviselés
vegyetek valami csibész verdát és azzal vágjatok fel csak ez ne a realitás meg a szerepjáték árára menjen
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
325
991
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Az előző ilyen jellegű topic alatt leírta Vito mindennek a miértjét
pozitívumként annyit lehet szerintem felhozni hogy lehet vele vagizni, több értelme nincs is
azon felül hogy illúzióromboló, hogy mindenki pink meg babakék pisztolyokkal flangálna zacis előtt és ezzel is fokozva a feszültséget akarva akaratlanul csak több összetűzést generálna, és nem lehetne kontroll alatt tartani a bejelentett fegyvertartást és annak ellenőrzését
ha tényleg önvédelemre kell nektek a fegyver (gondolom nem) akkor ott van a mostani bejelentéses út, viszont az hogy skines fegyverrel akarjátok mindezt már csak a felvágásról szól, ergo lényegét veszti az egész legális fegyverviselés
vegyetek valami csibész verdát és azzal vágjatok fel csak ez ne a realitás meg a szerepjáték árára menjen

Illegálban mozgó emberek közül tízből kilencnek nincs fegyverengedélye, mert a legelső elkapásnál bevonják. Ezáltal aki nyíltan hordaná a fegyvert közterületen, az legálisan, fegyverengedéllyel tenné. Nem tudom ezen mit nem lehet kontrollálni.
Ha összetűzést generálsz, hamar bevonódik az engedély és máris nem tudsz nyíltan a pisztolyoddal flangálni.


A végére hozzáteszem, hogy nekem nincs skines pisztolyom és a fegyverengedélyem megléte ellenére nem hordok magamnál fegyvert, mert csak a felesleges gond van a bejelentésével.
Mégis értetlenül állok az előtt, hogy nem lehet nyíltan hordani őket.