[Emma Rafern] Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

James Rafern

Újonc
2020. 08. 16.
41
20
V4 karakter
Emma Marconi
LV karakter
James Refern
V2 karakter
Emma Rafern
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Emma Rafern
Születési hely, idő: Los Santos, 1996.aug.27
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 619345
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Market 2/1 fölszinti lakás.
Legmagasabb végzettsége: Főiskola
Eddigi munkahelyei: Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság, és Nemzeti Adó- és Vámhivatal.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Emma Rafern-nek hívnak születem 1996.aug,27-én. Dolgoztam Országos Katasztrófavédelemnél, és a Nemzeti Adó-és Vámhivatalnál is.​
Anyukám neve: Leila Rafern.​
Apukám neve: James Rafern.​
testvérem: Nincs.​
Gyerekem: Nincs.​
Azért gondoltam,hogy jelentkezek a Rendőr tiszthelyettes-képzésre, mert van rendvédelmi múltam. És ha meghalóm a szirénát, akkor a vérem már- elkezd pezsegni.​
Azért léptek ki a Országos Katasztrófavédelemtől,mert én nem éreztem ott jól magamat mert nem nekem való munka volt. Mert amit szeretek csinálni, és dolgozni az a rendvédelem.​
A Nemzeti Adó-és Vámhivatlból,azért léptem ki mert el-kelet mennem a városból, meg úgy éreztem, hogy nem tudok be illeszkedni, és be adtam a felmondásomat.​
2016-ban elváltam a férjemtől, mert ki derült hogy rossz társaságba keveredett, és minden nap vitatkoztunk.​
Szüleim meg haltak szív betegségben.​
6 éve élek egyedül kisebb nagyobb sikerekkel.​
Főiskolát el végeztem.​
Civil munkám nem nagyon volt, mert azokat hamar, meg untam.​
11 évesen nevelő szüllőknél voltam, akik mindig meg vertek. Sokszor haza értem, egyből elkeztek ütni verni, én olyankor elszöktem otthonról, és sokszor volt olyan, hogy a utcán aludtam.​
Barátaim nem voltak, mindig meg vertek a iskolába is. A tanárok is mindig be szólogattak a származásom miatt.​
Amiket elértem mind magamnak köszönhetek, senki sem segített.​


| OOC |
Hogy szólíthatunk: Norbertnek.
Mennyi idős vagy: 16.
Legmagasabb iskolai végzettséged: Év vesztes vagyok, és buktam is így nyolcadikos vagyok.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 28297 perccel rendelkezem.
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Pontosabban három darabbal rendelkezem. Első: Keress fel Irish leadert kulcsok le adása miatt. Második: Nonrp+ic jail. Harmadik: OKF kulcsok le adása.​
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Szerencsére nem.​
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Igen összesen 7 darabbal, amiből három darabbot fogadtak el. Első: In-Game. Második: Frakcióból ki lépés. Harmadik: Mert nőt szeretem volna Rpzni.​
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Olyant aki teljesíti a feletesei parancsát, de viszont ha úgy van, vagy nem látja senki akkor szeret hülyésgedni, aki ha szomjas akkor félre ál és iszik egy jó hideg sört szolgálatban is.​
Aki nagyon szeret mulatni és bulizni.​
Aki ha úgy van akkor meg mondja a felettesei szemében,hogy mit gondol róla pontosabban.​
Mindig lesz nála egy flaska amibe házi pálinka lesz, vagy Chivas Regal.​
Egy olyan személyt, aki szeret inni de viszont mértékel, és tudja hol a határ.​
Aki tisztelet-tudó, de ha úgy alakul akkor átvált bunkó stílusba.​
Miért pont rád essen a választásunk?
Én nem mondom, hogy rám essen a választás. Én azt mondom kérem szépen, hogy ha megfelelő lett a lapom, vagy eléri a minimális követelményeket, akkor szeretnék be kerülni a frakcióba.​
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Sajnos még nem, de szeretnék a jelenlegi vezetés alatt a frakcióba lenni.​
 

Stég

Az év Adminsegéde, 2020-ban.
2019. 03. 01.
567
159
21
V4 karakter
Mia Santos
V2 karakter
Steg Jessica
Tisztelt Emma Rafern!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.06.13 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.06.13 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

______________________________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
~ Nincs!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.