[Emily Martinez] Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

halacskaaaa

Újonc
2020. 10. 05.
53
22
Miskolc <3
V4 karakter
Emily Oakwood
LV karakter
Noah Riley
V2 karakter
Emily Martinez
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Emily Martinez
Születési hely, idő: 1997.09.19, San Fierró-i korház.
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36229309874
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Jelenleg nem rendelkezem bejelentett lakcímmel.
Legmagasabb végzettsége: Egyetem, gépészmérnöki kar.
Eddigi munkahelyei: ORFK, NNI.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
1997.09.19-én születtem San Fierróba. Normális, jó gyerekkorom volt. Középiskolában Pénzügy- számviteli ismeretek szakmát tanultam, amit később sikeresen kijártam. Nem sokkal a középiskola kijárása utána Los Santos-ba költöztem, mivel ott szerettem volna folytatni tanulmányaimat. A Los Santos-i Egyetem Gépészmérnöki karán tanultam, amit sikeresen ki is jártam. Első munkahelyem egy Étel-ital fuvarozó cég volt, ahol tapasztalatot szereztem vezetés terén. Az alatt az idő alatt, amíg ott dolgoztam sikerült elég pénzt összegyűjtenem egy autóra, amit késlekedés nélkül meg is vettem. Másfél év után sajnos hazakellet költöznöm, mivel édesapámnak egyre nehezebb volt mozognia. Sajnos a fájdalma olyan nagy volt, hogy felkellet mondania munkahelyén, emiatt én voltam az egyetlen pénzforrás, mivel édesanyám sosem dolgozott. Mivel egy idő után már nem volt elegendő a fizetésem, mert édesapám különféle kezelésekre járt a kórházba, így elkellet adnom a Los Santos-i házamat. Későbbiekben csatlakoztam a rendőrség köreiben, de nem tartott sok ideg a pályafutásom, utána NNI-hez csatlakoztam, de ott sem jártam sikerrel.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Benedek/halász
Mennyi idős vagy: 15, szeptemberben leszek 16.
Legmagasabb iskolai végzettséged: Jelenleg technikumba járok, ahol pénzügy- és számviteli ismereteket tanulok.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 3055, de egyfolytában növekszik.
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Igen, kettő darabbal kulcs leadások miatt.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Még egyszer sem voltam kitiltva.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Igen, hárommal, ha számoljuk az elutasítottat is. Első NV-m azért volt, mivel nem volt rps nevem amiatt teljesen megértek. Második NV-m pedig azért, mivel IC elkezdtem én és még pár haverom egy családot rpz-ni.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy társaival kedves, jó fej, vicces karaktert rpz-nék. Próbálnék mindenkivel jóban lenni az fk-ba, minél jobban beilleszkedni a közösségbe. A gyanúsítottakkal is próbálnék egy jó fej, viccelődő típusú rendőrt rp-zni. Persze mértékkel viccelődnék, de nem lenne lekezelő a viselkedésem senkivel sem.
Miért pont rád essen a választásunk?
Mivel már van tapasztalatom rendőr rp-ben, és eddigi tapasztalataimat beleadnám. Elszántan lennék a hivatásom iránt, és sosem hagynám cserbe társaimat. Próbálnék én is hozzátenni minél több élvezhető, színes RP-t mind a társaim, mind a civileknek.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Igen, voltam. Őrmesteri rangig jutottam el, de jött a vizsgaidőszak és emiatt a tanulásra fókuszáltam, ezért inak miatt kirugtak, mert elfelejtettem inakot írni.
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Emily Martinez!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2023.08.09. 17:00 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2023.08.09. 17:00 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Tiszthelyettesi alapismeretek elméleti és gyakorlati vizsgára készülj.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.