[Elutasítva] Dennis J Knight

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KarreszKaSee001

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 11.
207
69
LV karakter
Dennis J Knight
taxilog.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem.




Személyes információk:
Vezetéknév: Knight
Középső név: J (Joe)
Keresztnév: Dennis
Születési hely és idő: Las Venturas Medical Center 1998.02.18.
Anyja leánykori neve: Ariana Brados.

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-907-4407
E-mail cím: dennis@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Nagyon régóta foglalkoztat az a gondolat hogy taxizzak imádok vezetni sőt imádok az emberekkel beszélgetni segíteni őket, mindenem az autózás a vezetés így egyértelművé vált számomra hogy taxizni szeretnék.

Miért pont önt vegyük fel?
Először is próbálok igen körültekintő lenni a vezetési módomat tekintve így nagy odafigyeléssel vagyok a járműre amit vezetek. Mint ahogy az előbbiekben említettem mindenem a vezetés ezért ez egy jó tulajdonság ezt a munkakört tekintve. Kifejezetten rajongok az autókért és még ennél jobban rajongok ha az autóval és jómagammal másoknak segíteni tudok.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka számomra a biztonságot is jelenti sokat számít hogy segítő bajtársak mindig ott vannak egymásért és segítik egymást bármi legyen. A csapattagok kiegészítik egymást így együtt lehet egy törhetetlen erőt létrehozni. Szeretek csapatban dolgozni segítek másoknak és nekem is nagyon jól esik mikor segítenek a bajban.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 150.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]



Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.



Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!




Mi a neved?

Karesz




Hány éves vagy?

23



Hány játszott perced van?

12255



Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)



Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)



Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)




Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Igen voltam a Las Venturas Parking Enforcementbe.



Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Rossz munkatársi viszony, légkör, túlzások miatt.



Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Nagy büszkeséggel tölt el a saját kis házam otthonom ahol van egy pár komolyabb csodás járgányom, melyekkel imádom szelni a város utcáit, nem utolsó sorban pedig a kisboltomra is igen büszke lehetek hogy végre az is remekül beindult.



Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Munkától tanulástól függ kettő órát átlagban hétvégén bőven többet.



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen: X

Nem: -



Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Elég régóta játszok már a szerveren igen jól kiismerem magam mindenfelé ismerem a játékosok szokásait mi merre hogy megy hová mennek sokan. Mindemellett segítőkész vagyok legyen szó akár munkatársról akár utasról mindenkivel a lehető legnagyobb tisztelettel beszélek. Vezetési technikám is igen sokat fejlődött az elmúlt időkben így ezt is a kiemelkedőbb tulajdonságaim közé sorolnám.



Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Sziasztok Karesz vagyok, 23 éves, jelenleg Szegeden élek. 2015 óta szinte folyamatosan játszok RP szervereken ugyanis nagyon szeretem őket. Szabadidőmben játszok vagy tanulok vagy a barátnőmmel töltöm az időt illetve régen verseny szerűen judoztam de ez mára már hobbi szint maradt csak. Jelenleg mérnökként tanulok a Szegedi Tudományegyetemen ez mellet rész munkaidőben dolgozom is. Szeretek autózni illetve autókkal foglalkozni. Mostanában alapvetően csak az MTA-val játszok így az időm nagy részét erre tudom fordítani. Alapvetően nyitott személyiség vagyok szeretek csapatban dolgozni, mindig próbálom a tőlem telhető legjobb teljesítményt nyújtani, segíteni másoknak együtt működni a legnagyobb tisztelettel.









Aláírás: Dennis J Knight





Kelt.: 2024.06.05.



 

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
See Game Helpdesk
LV
2019. 01. 10.
476
234
23
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko

taxilog.png
Tisztelt Jelentkező!

A Las Venturas Taxi társaság vezetősége megkapta és feldolgozta a jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elutasítva

Személyes megjegyzés: Elég frissek az előző frakciós dolgok, a közeljövőben próbáld újra.


Thomas Timshenko
Deputy Company Owner
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.