Elutasítva Eliana Doyle - Rapid

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Danesz#8197

Újonc
2022. 09. 16.
3
1
V4 karakter
Eliana Doyle
LV karakter
Tyrise Woodley
V2 karakter
Julia S Woodley
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Eliana Doyle

A ban időpontja:
2024.02.24

A ban időtartama:
Örök.

Admin neve, aki bannolt:
Rapid

A ban oka:
Farmmal való átverés.

Amiért szeretnéd az unbant:
Szeretnék egy új fejezetet kezdeni,tisztalappal indulni.Szeretném újra élvezni a haverokkal a jó kis RP-t.Tudom,hogy ezzel semmi újat nem mondtam nektek,mert naponta láttok ilyet párat...De igy 17éves fejjel belegondolni abba,hogy ilyen indok miatt bannoltattam magam,még saját magamon is csak nevetek...Egy esélyt szeretnék tőletek kapni,játszani,RPzgetni suli után ami lefoglal.Haver már 3-4hónapja azzal basztat,hogy kérjek unbant mert milyen jó lenne együtt nyomni a SeeMTA-t.Hát most megprobálom,hátha sikerül. Visszatérve tényleg köszönöm bármi döntést is hoztok/hozol,hisz nem én döntöm el,de én csak nyomni szeretném újra ha munka után kiadja az időm. Úgy gondolom, hogy mivel 1.kitÍltásom a szerveren, érdemelnék 1 esélyt a szerveren, és tisztalappal indulnék neki az egésznek! Nagyon szeretném!szeretnénk haverokkal, hogy újra tudjam velük nyomni a v4 szerverét. Többiek csak itt nyomják, és énis szeretném velük csapatni Így suli mellet. Nagyon örülnékÍ/örülnénk, ha megkapnám az unbant, 1 utolsó eséllyel is játszanék a szerveren!Köszönök előre is mindent!

Megjegyzés:
A döntés rajtad áll
🙂
Köszönöm előre is,bármi lesz a döntés,elfogadom,hisz én basztam el.Akér TS,vagy DC beszélgetésben is benne lennék.
 
  • Fire
Reactions: Sanchez

Danesz#8197

Újonc
2022. 09. 16.
3
1
V4 karakter
Eliana Doyle
LV karakter
Tyrise Woodley
V2 karakter
Julia S Woodley
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! | 40 büntetőpont. - Kian
Nagyon hálás!hálásak lennénk, mert még tolom a melót is itthon, és nagyon jó lenne ha végzek, és tudnák feljönni a V4-re.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.