Elian Sears jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

agerii

808
2020. 11. 25.
100
92
Pécs
V4 karakter
Elian Sears
tek.png

Jelentkezési formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 17 éves vagyok.​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Helló, Gergő vagyok, Baranya vármegyében élek. Pécsen járok iskolába egy szakképző technikumba, közlekedés és szállítmányozás szakon vagyok, jelenleg a harmadik évemet húzom. Az iskola mellett edzőterembe szoktam járni heti ötször, lassan két éve folyamatosan edzek. Az edzés után kis kikapcsolódásnak játszani szoktam különböző játékokkal, emellett a szabadidőmben szeretek a családommal és a haverokkal lenni. Nem szoktam nagyon járni szórakozóhelyekre, annyira nem vonz.​
3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába? Szeretek új embereket megismerni, illetve csapatban dolgozni. Szerencsére könnyen beszoktam illeszkedni új társaságokba, emellett aktív játékos vagyok a szerveren, több közösségben megfordultam már ezért nem látom hátránynak a beilleszkedést.​
4. Mióta játszol a szerveren? 2018.01.29-én regisztráltam be a szerverre, kisebb-nagyobb kihagyásokkal 2 éve játszok folyamatosan.​
4.1 Játszott perceid száma: 156212​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? 3-4 órát szoktam eltölteni a szerveren, ez hétvégén néha több is szokott lenni.​
5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?: Szeretném kipróbálni magam ebben a "pozícióban", illetve szeretném a rendvédelmi tapasztalatomat bővíteni, kamatoztatni.​
6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, mennyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) Még V3-ban kezdtem a rendvédelmi pályafutásomat 2022 október/november környékén a Honvédségnél, ott Andrei Gorgey néven játszottam. Nem nagyon jött be a frakció, ezért egy hónap után kiléptem. Tavaly májusba csatlakoztam a Rendőrséghez, Rafe Paz és Zak Barnes néven ismertek ott meg, két darab alosztáy aktív tagja voltam ott. Főtörzsőrmester rendfokozat elérése után átjelentkezést írtam az NNI-hez, mivel kiakartam próbálni valami "izgalmasabb" szerepjátékot is ezért úgy gondoltam, hogy kipróbálom magam ott. Ez tavaly szeptemberben megis valósult, ott Zak Barnes és Noah Millers néven voltam jelen. Több osztály aktív tagja voltam ott is, élveztem az NNI-t. Főtörzsőrmester rendfokozatot értem el és azután kiléptem december végén mert kiszerettem volna próbálni az illegál életet is, illetve adminnak jelentkeztem.​
7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Egy kitartó, segítőkész, aktív, emellett szorgalmas személyt alkotnék, aki a feladatokban kivenné a részét.​
8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! A TEK feladata a béke fenntartása, a terrorcselekmények megelőzése és elhárítása. Eltérő helyszíneken való biztosítás valamint behatolás. Az ön-és közveszélyes emberek elfogása, ártalmatlanítása. A prioritást élvező hivatali személyek védelme.​




Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Elian Sears​
2. Születés helye: Sevilla, Spanyolország.​
3. Születés ideje: 1987.12.16.​
4. Nem: Férfi​
5. Családi állapota: Egyedülálló​
7. Foglalkozása: Munkanélküli​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: Los Santos, Downtown 2/15.​
11. Telefonszáma: +38-76-517-2668.​
12. E-mail címe: eliansearss999@seemail.com



Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- Sevilla, Általános iskola.​
- Sevilla, Rendészeti-közszolgálati középiskola - érettségi.​
- Barcelona, Pompeu Fabra University

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Amennyiben igen, sorolja fel.​



Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[X] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ ] Igen.​
[X] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[X] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[X] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[X] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[X] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Angol, Spanyol​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[X] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​



Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​
Kelt.: Los Santos, 2024.04.17.
Elian Sears
 

FalleN.

heartless
2021. 06. 23.
1 086
5 798
17
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l f o g a d t a.

Az elkövetkező 48 órában a HR Igazgatóság egy munkatársa felveszi Önnel a kapcsolatot. További részleteket fog adni Önnek személyes interjú időpontjával kapcsolatban, illetve a további teendőivel (Meghallgatás időpontját a Meghallgatás időpontok résznél látod, hozzászólásban jelezd melyik felel meg). Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Sok sikert kívánunk!

((Személyes megjegyzés: ))





Fallen
r. Dandártábornok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.