Elbarto Gonzales

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

csokanorbert

Újonc
2023. 10. 29.
6
12
V4 karakter
Elbarto Gonzales
Sziasztok! Börtönben töltöttem a 300perces időmet, és körbe-körbe mozogtam.
Ezt úgy tettem hogy az ágyban fekve az ölemben a billentyű, melletem a széken az egér.
Picit felém forditva a monitort hogy azért lássam ha történik valami.
Eközben én Éjjel nappal budapestet néztem, majd mikor oldalra néztem láttam hogy Admin irt Zölddel a chatre. Erre én felpattantam és véletlen letálcáztam.
Erre azt hitték hogy kinyomtam bármiféle segédprogramot. Egy kis beszélgetés után, megkaptam az örök ban-t. Nem tartom jogosnak, mivel a hulye is tudja hogy 300percet vagy leafkol mert mostmar tudom hogy 20percig lehet allni majd csak utana kell mozogni valamennyit, vagy pedig valahogy le kell tölteni, és én ezt az ágyból tettem. A játékra költöttem is két hónap alatt vagy 60-90ezret nem tudom pontosan… de emiatt nem tiltatnam ki magam.. Szóval kérném ha lehet segítsetek, és oldjanak fel. Mert tenyleg csak ennyi hogy én ezt az ágybol tettem és nem reagáltam nem tudom max 2percig az adminnak.
Köszönöm.
 

dxminik

‏shift lead am
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 082
8 501
19
V4 karakter
Killian Burns
Szia!

Szerverről kerültél kitiltásra, és nem TeamSpeak3-ról, és a minta is hiányzik, ami szerint kellene megírnod ezt a kérelmet. Legközelebb kérlek figyelj ezekre a dolgokra.

Unbant nem fogsz kapni, maximum panaszkönyvvel próbálkozhatsz, hogyha jogtalannak érzed a döntést.

Szia!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.