Éjszakai szerelés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 533
V4 karakter
🇬🇪 Liana Melua
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Szerintem amint teljesen lecseng a V4 hype, a várakozási idők is normalizálódni fognak (fél hónap után zsinórban két napja nem volt tele a szerver), ezáltal kevesebbszer lesz szükség éjszakai szereltetésre. Nem gondolom, hogy tényleg kellene ilyen lehetőség. Tekintve, hogy buffolták a felfüggesztés mechanikáját, csak komolyabb balesetnél fog oldalra húzni/megereszkedni az autó, az ilyeneket meg jellemzően el lehet kerülni.

A szerelőtelepek is ki fogják tapasztalni a felhasználói igényeket, ezáltal a szereltetés gördülékenyebb lesz.
Türelem rózsát terem 😏
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 533
V4 karakter
🇬🇪 Liana Melua
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Akkor küldj olyan klippeket, ahol szerinted túl könnyen sérül a felfüggesztés.
Én nem tapasztaltam ilyet, mióta finomítottak a rendszeren.
 
  • Tetszik
Reactions: Teaspoon

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 533
V4 karakter
🇬🇪 Liana Melua
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Hogy valamivel alátámasztod az állításod. Szerintem csak óvatosan kell vezetni, terepen is jól lehet közlekedni, mióta finomítottak a rendszeren.
 
  • Tetszik
Reactions: Lynx és Teaspoon

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
407
1 092
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Akkor küldj olyan klippeket, ahol szerinted túl könnyen sérül a felfüggesztés.
Én nem tapasztaltam ilyet, mióta finomítottak a rendszeren.
Konkrétan, a 4-es vagy 3-as rugóval ültetett hosszú S-osztállyal fel és le is tudok menni ezen a cifra úton, csak normális sebességgel kell menni! De küldhetek klippet akár Viperről vagy más Supercarról is, amik tényleg mint egy palacsinta, de azok sem törnek. Igazad van.


 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Miss Lacky

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 533
V4 karakter
🇬🇪 Liana Melua
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Az elsővel nem értem, mi a gondod. Kerékkel találtad el a kerítést. A második kicsit neccesebb talán, de a motorok kerekének érzékenysége egy másik téma. Arra viszont valóban ráférne egy kisebb finomítás.
 
  • Tetszik
Reactions: Kamii

Ivano

Fórum Császár
Támogató
2019. 01. 10.
1 932
4 396
25
Mogyoród
V4 karakter
Ivano Luchese
LV karakter
Ivano Luchese
Ha van pénz ültető rugóra, legyen szerelésre is!!!!

Viccet félre téve elfelejtettem bele írni a korábbi HSZ-embe, hogy látok rá esélyt, hogy garázsban a későbbiekben egyszerűbb szerelési műveleteket meg lehet majd csinálni (olajcsere, kerékcsere, izzó csere, szóval a basic cuccok). Szerintem a kruton ill. az elemő se véletlen került be, tökéletesen megalapozzák ezt az esetleges későbbi fejlesztést.
Trükközni is lehet (mint mindennel), hogy "tapasztalatot" szerzel az ilyen cserékkel és idő után engedne kicsit komolyabb dolgokat cserélni (nem mindent). Annyi, hogy nem 100%-osan kerülne bele az alkatrész, hanem mondjuk 75-100% között random, mert "sufnis". Tapasztalattal mondjuk szintén lehetne növelni az alsó határt max 90%-ig.
 

ervinka2002

Zöldfülű
Támogató
2019. 11. 17.
158
474
22
V4 karakter
Ervin Kaufmann
LV karakter
Ervin Kaufmann
Az elsővel nem értem, mi a gondod. Kerékkel találtad el a kerítést. A második kicsit neccesebb talán, de a motorok kerekének érzékenysége egy másik téma. Arra viszont valóban ráférne egy kisebb finomítás.
Ahogy a sebességem figyeltem kb 35 el zuhanhattam rá a kerítésre. Értem én hogy realitást keresünk, csak kicsit a jaték részét kezdi megölni a rengeteg fejlesztés.
 

Dhenis

Zöldfülű
2020. 04. 09.
157
117
Tárnok
V4 karakter
Yakim Ilin
LV karakter
Denis Cheslaw
Ahogy a sebességem figyeltem kb 35 el zuhanhattam rá a kerítésre. Értem én hogy realitást keresünk, csak kicsit a jaték részét kezdi megölni a rengeteg fejlesztés.
Egyetértek ezzel, nem rossz ez a törés rendszer, de pl. a felfüggesztés törést meg gumi kilyukadást kivenném. Sok helyen túl szögletesek az utak, mégis egy 2004-es játékról van szó. Sokat elvesz a játékélményből mikor egy rossz útillesztés miatt neki megyek a falnak stb.

Itt például amikor beremegett a kép nyomtam a d-t hogy ne menjek nekik. Ezzel az én, meg az ő játékélményükön is rontottam, pedig semmi szándék nem volt vele.
 
Utoljára szerkesztve:

Huli1899

Aktív fórumozó
2019. 11. 02.
265
49
31
Lepsény
V4 karakter
Glen Preston
Erre mondtam azthiszem, lehet te is ott voltál hogy kéne ilyen sorszám húzó rendszer mint a hivatalokban is. Kihúzod a sorszámot, addig leparkolsz a parkolóban. Látod mennyien vannak előtted nagyjából be tudod lőni mikor kerülsz sorra és később visszamész. Bár erre külön script kellene de a telep előtti sorbanállást megoldaná és idő is nyerhető vele.
Láttam fórumon, hogy valamelyik Szervízbe lehet időpontot foglalni, megmondod mikorra mész és soron kívűl fogadnak. Azt pedig mindenki megtudja saccolni, hogy mikor ér rá elvinni az időpontra a kocsiját.

Lehet én látom rosszul, viszont ha mindenszerelőtelep bevezetne egy ilyen időpontos rendszert lehet változna kicsit a sorban állás. Éjszakai szerelés meg mindig nehézkes volt.
 

GT

Barangoló
2019. 09. 07.
114
525
V4 karakter
Gregorio Taranto
LV karakter
Greg Tomkins
V2 karakter
Glukhar Tarasov
Csőő!

Tapasztalatom szerint még hajnal2-3 fele is szokott lenni szerelő, de a nagyobb gond az, hogy meg kell keresni, ami egy sérült kocsival nem túl ideális, főleg hogy többségben akkor kanyarodik be az ember a szerelőhöz, ha tropa lett a felfüggesztés és húz valamerre a kocsi, ami miatt a 4 telep bejárására a 40ezres kárból lesz 150ezer.

Meg nem oldaná, de lényegesen mérsékelné a gondot (szerintem), ha lenne egy telefonszám a szolgáltatásoknál amit ha felhívsz akkor a rendszer küld egy SMS-t, hogy melyik telepen hány (online) szerelő van szolgálatban, vagy csak melyik telep van "nyitva". Szerintem egyszerű is volna megírni, mivel a rendszerek nagyja már meg is van hozzá.

A szerelő CP-n magam is gondolkoztam, de inkább nem írtam meg és most se nagyon mennék bele, mert sok a pro-kontra, így szinte biztosra veszem, hogy semmi sem lesz belőle sajnos, ezért is tanakodtam a fenti részleges megoldáson, ami meg nem oldaná teljesen, de lényegesen leegyszerűsítené a hajnali jármű javításokat.

Valahogy így tudnám elképzelni, nyílván a mai trendekhez igazítva.
 
  • Tetszik
Reactions: ricky91

Űrdongó

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
187
38
30
Szlovákia - Párkány
V4 karakter
Adam Overwalk
CP-s dolog szerintem tutira nem lesz és nem is tartanám jó ötletnek..nem kell menni 300–al bekéne kicsit tartani a szabályokat és nem volna ennyi kár a kocsikban.tisztelet a kivétel! Azt akit Ivano mond hamarabb látom esélyesebbnek hogy későbbiekben lesz a saját garázsodba ilyen kisebb szerelés lehetőség.És mostanába már tényleg nincsenek nagy sorok. Valamint ezt az időpontos foglalást adom az lehetne. Viszont a cp-t azt nem támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Miss Lacky
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.