Éjszakai szerelés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
180
367
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫

Sziasztok azt tapasztaltam már többször is hogy éjszaka nincsenek szerelők (érthető okok miatt). Azonban a PP-s kártya módszer a jelenlegi ujításokkal elég drágásra sikeredett.​

Ami nem szép hogy nincs semmilyen lehetősége a mezei játékosnak arra hogy megjavítsa járművét.​

Elképzelésem szerint, 23:00 - 08:00 között lehetne valahol egy javító CP amiben megtudnánk javítani magunknak a járműveket IG pénzért cserébe. (Persze ha egy szerelő szolgálatba áll ezek a CP-k eltűnnének és nem lehetne őket igénybe venni amíg 1db szerelő is szolgálatban van.)​

 
Utoljára szerkesztve:

Warlord22

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
532
1 911
28
V4 karakter
Fabio Luchese
LV karakter
Brandon Artmenson
V2 karakter
Táplis Béla
A probléma jogos és érthető, aki csak este/éjszaka tud lenni sokszor meló miatt ez kellemetlen. Viszont nem hiszem hogy fognak ilyet csinálni, én ilyen esetekben használok motort a közlekedésre.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 013
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Értelmetlen az egész, egész nap nyomják a duty-t, este pihenjenek aki este össze töri / bassza a kocsiját csúnyán fogalmazva, az reggel vagy délelőtt oldja meg, IRL sem dolgoznak éjszaka hajnalban a szerelők. Nem támogatom!
Persze de IRL nem is kell szerelő egy defektért vagy egy izzó cseréhez mert ilyen apróságokat bárki megtud csinálni

Oldja meg reggel vagy délelőtt? Ritka eset vagyok és nem is szoktam panaszkodni de nekem van hogy egy hétig hajnal 3-6 között utána egy hétig 11-1 között éjszaka tudok játszani szóval nem ritka ha 2-3 hétre leragad egy verda valami bagatel hiba miatt
 

Bolondmike

Újonc
2023. 06. 11.
50
69
24
Dunaújváros
V4 karakter
Olesya Cvetajeva
LV karakter
Madeleine Hartman
V2 karakter
Domino Rodrigez
Persze de IRL nem is kell szerelő egy defektért vagy egy izzó cseréhez mert ilyen apróságokat bárki megtud csinálni

Oldja meg reggel vagy délelőtt? Ritka eset vagyok és nem is szoktam panaszkodni de nekem van hogy egy hétig hajnal 3-6 között utána egy hétig 11-1 között éjszaka tudok játszani szóval nem ritka ha 2-3 hétre leragad egy verda valami bagatel hiba miatt
Azért mert egy két embernek nem jó a reggeli / délután / esti idő nem fognak ekkora jogot a civil játékosok kezébe adni azt hiszem, de hát majd meglátjuk.
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
413
1 121
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Valami lehetőség lehetne rá, mivel tényleg kellemetlen, és IRL is van autómentő éjszaka, viszont, mindenki feljárna kora reggel CP-vel fixelni az autót, mivel se sorbaállás, se várakozás nincsen.

Marha egyszerűen lehetne orvosolni, mint ahogyan IRL is működnek az ilyen 0-24-es szervízek, vagy drágán lehetne használni, plédául egy fixelés 300.000$, vagy úgymond "beveszi" egy NPC tőlünk a szervízbe az autót, és azt állapottól függően 15 perc - 4 óra múlva tudnánk újra kiváltani. 24 óra alatt 1 autót lehetne így javítani, szóval el lehetne kerülni ennek a kihasználását.
 

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
782
4 075
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
Azért mert egy két embernek nem jó a reggeli / délután / esti idő nem fognak ekkora jogot a civil játékosok kezébe adni azt hiszem, de hát majd meglátjuk.
Azért azt fogjuk fel, hogy ezen a szerveren nem csak 16 év alatt játszanak, hanem jó nagy létszámmal vannak jelen felnőttek/ olyan diákok, akik dolgoznak is suli melett, és nem az a fő prioritásuk, hogy csak azért fellépjenek napközben, hogy szereltessenek.
 

Sergey

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
699
1 753
V4 karakter
Dwight Dwyer
LV karakter
-
V2 karakter
Nincs
A szerelőtelepek közelébe kellene pár CP ami kényelmesen megközelíthető lenne. Vannak olyan játékosok akiknek nincs idejük 4 órát várni 1 szerelőtelep előtt, hogy amikor rákerülne a sor az egy szem szerelő bemondja az unalmast és lelépjen! A rendszer lehetne olyan, mint a motor szervíz esetében. Ledobja a vontatós a kocsit, tulaj beül, kicsengeti a szerelés árát, aztán lelép a szerverről, vagy megy a dolgára! A pénzt meg oersze az adott frakció kapná meg, ahol a CP van.
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
503
5 519
Miskolc
V4 karakter
kwamie.burch
LV karakter
adelina.greek
esti idő nem fognak ekkora jogot a civil játékosok kezébe adni azt hiszem, de hát majd meglátjuk.
Az ugye számodra is tiszta, hogy egy szerelő ugyan úgy civil mint egy mezei felszolgáló egy étterembe mivel csak szakma szerint szerelő és neki az a munkája?
Alapból mi ez a civil dologgal dobálózás full random egy totál nem erre alapuló ötlet alatt? Mi az hogy "ekkora jogot a civil játékosok kezébe adni"? Nem csak a civilek tudnák ezt használni, hanem mind a rendvédelmisek, mind pedig az illegálosok.. nem csak a civilek, így alapból badarság amit írtál, egységesen tudná használni mindenki, nem "csak" a civilek hogy nekik kiváltságuk legyen. Mekkora jogot adnak azzal bárki kezébe hogy meg tudják szereltetni a járművűket úgy hogy nincs a szerveren elérhető szerelő éjszakai, vagy kora reggeli időpontban, pontosabban éppen akkor amikor ő meg tudná ezt oldani? Semmi kiváltságot, jogot nem kapnak. Szimplán egy JÁTÉKBAN meg tudják csináltatni akkor is az autójukat amikor más JÁTÉKOS éppen pihen, vagy éppen már suliban, melóban van a való életben.

At kérték hogy egy JÁTÉKBAN lehessen arra lehetőség hogy aki este tud lenni, vagy éppen kora reggel is meg tudja szereltetni az autóját valami úton módon amikor NINCS szerelő.

Alapból hosszabbodott a szerelési procedúra, így indokoltnak látom én is ezt a dolgot. Nekem sincs 2-3 órám várni arra hogy beengedjenek hogy ott még várjak 20 percet, vagy éppen többet amikor egy rendszer szinten tapasztalatlanabb ember enged be, akinek mondjuk dupla annyi idő mert nem kisujjából rázza ki a menetét a a szerelő scriptnek és még nem szokott hozzá.
Úgyis csak akkor működne ha nincsen szerelő, ezáltal fölösleges rárakni bármilyen korlátozást hogy napi 1 meg egyebek, plusz még várjál 2-3 órát.
Rendszer szinten tudni lehet körülbelül mennyi egy kocsi szereltetése azokkal a sérülésekkel ami neked van. Tapasztaltabb szerelővel aki tudott mindent, megoldottuk a nagyon sérült autót is max 30 perc alatt. Ha arra az időpontra "lefoglalják" a kocsimat azt megoldom egy mosdó szünettel, meg elmegyek megreggelizni például és voálá, tudom használni az autómat. Ugyan annyi idő alatt saccra amennyit a telepen töltötem volna ténylegesen a szerelő mellett állva aki a kocsimat csinálta.
Annak véletlenül se lenne semmi értelme ha még a checkpointra is rátennének 2-3 órás várakozási időt, mivel akkor maximum úgy jönne ki hogy hétfőn szereltetek azért hogy majd kedden tudjam használni az autómat, mivel pont annyi időm van a játékra, amennyit a szereltetés vesz igénybe, ezáltal feljövök, elbattyogok a checkpointig és berakom a kocsimat oda, meg még lenne max 30 percem használni egy játékban az autómat.
 

Ivano

Fórum Császár
Támogató
2019. 01. 10.
1 934
4 475
25
Mogyoród
V4 karakter
Ivano Luchese
LV karakter
Ivano Luchese
Csőő!

Tapasztalatom szerint még hajnal2-3 fele is szokott lenni szerelő, de a nagyobb gond az, hogy meg kell keresni, ami egy sérült kocsival nem túl ideális, főleg hogy többségben akkor kanyarodik be az ember a szerelőhöz, ha tropa lett a felfüggesztés és húz valamerre a kocsi, ami miatt a 4 telep bejárására a 40ezres kárból lesz 150ezer.

Meg nem oldaná, de lényegesen mérsékelné a gondot (szerintem), ha lenne egy telefonszám a szolgáltatásoknál amit ha felhívsz akkor a rendszer küld egy SMS-t, hogy melyik telepen hány (online) szerelő van szolgálatban, vagy csak melyik telep van "nyitva". Szerintem egyszerű is volna megírni, mivel a rendszerek nagyja már meg is van hozzá.

A szerelő CP-n magam is gondolkoztam, de inkább nem írtam meg és most se nagyon mennék bele, mert sok a pro-kontra, így szinte biztosra veszem, hogy semmi sem lesz belőle sajnos, ezért is tanakodtam a fenti részleges megoldáson, ami meg nem oldaná teljesen, de lényegesen leegyszerűsítené a hajnali jármű javításokat.
 

Sergey

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
699
1 753
V4 karakter
Dwight Dwyer
LV karakter
-
V2 karakter
Nincs
Most jöjjek a boomer dumával, hogy a régi szerelő rendszer SOKKAL jobb volt? Oké, ez részletesebb, stb, de az átlag playernek nincs ennyi ideje. Rendvédelmi frakcióba, főleg aki kicsit sűrűbben jár üldözésre, annak a duty ideje java részét a yzerelő telepen a várakozás teszi ki.
 
  • Tetszik
Reactions: dani930 és LucasLV

Warlord22

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
532
1 911
28
V4 karakter
Fabio Luchese
LV karakter
Brandon Artmenson
V2 karakter
Táplis Béla
Nem a szerelés nem tart sokáig, hanem a várakozás a sorban. Plusz a pszichiátriai kezelés is elég sok idő, ahova akkor mész ha kifagysz a sorban 30-40 perces várakozás után és mindenki bejött eléd.
Erre mondtam azthiszem, lehet te is ott voltál hogy kéne ilyen sorszám húzó rendszer mint a hivatalokban is. Kihúzod a sorszámot, addig leparkolsz a parkolóban. Látod mennyien vannak előtted nagyjából be tudod lőni mikor kerülsz sorra és később visszamész. Bár erre külön script kellene de a telep előtti sorbanállást megoldaná és idő is nyerhető vele.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 013
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Erre mondtam azthiszem, lehet te is ott voltál hogy kéne ilyen sorszám húzó rendszer mint a hivatalokban is. Kihúzod a sorszámot, addig leparkolsz a parkolóban. Látod mennyien vannak előtted nagyjából be tudod lőni mikor kerülsz sorra és később visszamész. Bár erre külön script kellene de a telep előtti sorbanállást megoldaná és idő is nyerhető vele.
Igen főleg hogy IRL is időpontra mész a szerelőhöz amit lehet már 1 hónappal korábban megkaptál
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
768
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Plusz a pszichiátriai kezelés is elég sok idő, ahova akkor mész ha kifagysz a sorban 30-40 perces várakozás után és mindenki bejött eléd.
Ki kell cigánykodni, én multkor elmentem szigetre detektorozni addig amíg nem haladt a sor, mikor visszamentem a kocsimért a sorba azt mondtam innivalóért mentem es itt álltam, visszaengedtek.



Egyebként témára visszakanyarodva en is max így tudnám elképzelni, hogy lenne egy limit arra, hogy hány autót szereltethetnél, illetve időbe is több lenne mint a sima.

Pénzbe nem feltétlen kell szét szivatni, most ha csoro tényleg csak este ér rá ne fizessen már többet, viszont kevesebbet se.
 

Dozer0331

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
395
124
Gyál
V4 karakter
Davis Morrow
Erre mondtam azthiszem, lehet te is ott voltál hogy kéne ilyen sorszám húzó rendszer mint a hivatalokban is. Kihúzod a sorszámot, addig leparkolsz a parkolóban. Látod mennyien vannak előtted nagyjából be tudod lőni mikor kerülsz sorra és később visszamész. Bár erre külön script kellene de a telep előtti sorbanállást megoldaná és idő is nyerhető vele.
APMS szervíz már elkezdte csinálni ezt a foglalásos dolgot, de sajnos csak ugye nekik is a nyitvatartási idejükben lehet foglalni. Ettől függetlenül szerintem még így is jó, mert ott sok időt meg lehet spórolni,
 
  • Tetszik
Reactions: RageX
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.