Efrem Webb jelentkezési lapja a Las Venturas Taxi-ba.

aludjal

Újonc
2019. 02. 05.
19
8
LV karakter
Efrem Webb
taxilog.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem.




Személyes információk:
Vezetéknév: Webb
Középső név: -
Keresztnév: Efrem
Születési hely és idő: 2000.10.04
Anyja leánykori neve: Jessica Hart

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-589-8040
E-mail cím: efremwebb@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Egy ideje már szemezgetek a taxis munkával, illetve imádok vezetni és így embereken is segíthetek. Mindig is tiszteltem a taxisokat.

Miért pont önt vegyük fel?
Mivel a várost jól ismerem, biztonságosan és odafigyelve vezetek, illetve az emberekkel kedvesen bánok. Úgy gondolom nagyon jól dolgozok csapatba és szorgalmas vagyok.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka véleményem szerint az egyik legfontosabb dolog, főleg egy ilyen munkához. Általában a csapatmunka dönti el hogy az a bizonyos cég mennyire lesz sikeres, avagy nem. Fontos hogy olyan embereket vegyenek fel, akik csapatmunkába szeretnek illetve tudnak dolgozni.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 150.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]



Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.



Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!




Mi a neved?

Mátyás




Hány éves vagy?

17



Hány játszott perced van?

18.692



Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)



Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)



Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)




Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Nem voltam



Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

-



Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Az RP tapasztalatokra és az embereket akiket megismertem ezen keresztül



Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Változó, van mikor 5-6 vagy akár többet de néha lecsökkenhet ez a szám.



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen: X

Nem: -



Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Aktív vagyok, barátságos, jófej és szeretek csapatban dolgozni és új embereket megismerni. Emellett imádok RP-zni.



Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Mátyásnak hívnak, 17, de pár hónap és betöltöm a 18-at. Erdélyben lakom, egy kisebb városban, Jövőre érettségizek és matek-infó osztályba járok. Autómérnöknek készülök, de még nem vagyok 100% biztos magamban. Augusztusban kezdem a jogsit csinálni. Szeretek kint lógni a haverokkal de néha jól esik az online világba beolvadni. Hobbiként biciklizek és edzek. Nyári munkát nem csinálok, viszont vannak ilyen alkalmi munkák, fesztiválok, stb és ott szoktam dolgozni a szervező cégnek.









Aláírás: Efrem Webb





Kelt.: 2024.07.26