Efrain Palacio -> Egy kisebb baráti csoport. [Dyno]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Maddox Helden

Újonc
2019. 08. 13.
53
12
V4 karakter
Jake Payne
LV karakter
Bryson Lashon Kirk
Darálni? Xdddd most lett fegyverunk a nagy többségnek, egy embernek volt aki régebben játszott itt. Mi csak dolgoztunk meg kaszinoztunk szinte xd
 

Morgan

Újonc
Támogató
2019. 02. 19.
47
17
24
Székelyudvarhely
V4 karakter
Morgan Burrhead
LV karakter
Morgan B Broadway
Na nem azért de most kezdtél a Kirillék a szervert 4 napja fegyverünk sincs te jó ember tegnap vettünk két fegyver az este kicsit gondolkodni kellene mielőtt rágalmaznád a játékos társaid
 

chunky.

Zöldfülű
2019. 09. 22.
152
47
V4 karakter
Anderius Whitfield
LV karakter
Efrain Palacio
V2 karakter
Bailey Guerra
Na nem azért de most kezdtél a Kirillék a szervert 4 napja fegyverünk sincs te jó ember tegnap vettünk két fegyver az este kicsit gondolkodni kellene mielőtt rágalmaznád a játékos társaid
"Kapj vissza". Most kezdték a szervert, de már van rajtuk egy teljesen jogos PK, meg több embert is szarrá vertek már, jó kezdés, nice. Ezt az ügyet nem tudom pontosan, de majd ha minden igaz Hextor leírja mi hogyan történt.
 

Maddox Helden

Újonc
2019. 08. 13.
53
12
V4 karakter
Jake Payne
LV karakter
Bryson Lashon Kirk
Morganhez szólnek, hamarabb kezdtük viszont sokáig alig alig voltunk fennt meg pénzünk se volt ha úgy nézzük rendesen kB 1 hete játszunk folyamatosan úgy h van pénzünk is meg kocsi is, eddig még 1 tolire se volt pénzünk.
 

Zsigulis

Barangoló
2019. 03. 22.
77
46
V2 karakter
Tatyjana Szolovjov
Hát, bocsáss meg nekem, hogy nem hagyom, hogy 5-en megverjetek, egy OOC-ból IC-be át vitt dolog miatt. Nem tudom melyikőtök ütötte le, de valamelyikőtök leütötte, arra írtam OOC, hogy "Az komoly.", erre 2 percre rá oda jöttél, hogy "Jó a sapkád, add már ide.", mondtam, hogy lehet ilyet venni, és akkor tovább mondtad, hogy "na adjad már", én meg mondtam, hogy fizesd akkor ki, aztán ti rögtön belém álltatok 5-en, körbe vettetek. Ja, és nem tudom, hogy te IRL egy 4 ezer forintos/dolláros sapkát egy random embernek oda adnál-e. Bemásoljam a fenyegetőzés fogalmát nektek? Azért AFK-oltam le, mert majd felrobbantam, nem akartam kibannoltatni magamat, szerintem nem bűn hogy nem küldtelek el titeket a bús fenébe. Szerintem meg van rá indokom, hisz nem 1 ember mesélt már rólatok, sőt még egy nagyon közeli barátom is mesélte, hogy oda mentetek darálni hozzájuk, amikor ők is egy frakció. @Hextor.
MEsélésből jeles , ám de akkor leirnám újra és utoljára . Nem voltam ott az első ügynél ahogy a PK - t elkezdted . RP volt és te nem voltál egy RP - re vevő , kább AFK és OOC irogatsz . Ez akár RP tagadásnak is minősűlhet . Azért mert RP - zek veled már bajod van ? Nem értelek ... Tudod nem arról szól a szerver hogy horgászgatunk meg kereskedünk . Szerettem volna RP - zni veled de te erre nem voltál vevő . Teljesen rendben volt a sapkás téma , többinél nem voltam ott .
 

chunky.

Zöldfülű
2019. 09. 22.
152
47
V4 karakter
Anderius Whitfield
LV karakter
Efrain Palacio
V2 karakter
Bailey Guerra
Én ezt meg csak úgy kijelentem, hogy volt lassan jó egy éve egy barátom, ő is ugyan ezt csinálta, hogy mindenkibe bele kötött a semmiért a horgászatoknál, és ő egy örök bannban részesült, pedig ő jó sok ideje játszott a szerveren, tehát nem jogtalan a PK. (Itt válaszolok neked Acer, mert nem akarok egy rossz pontot itt, hogy dupla hozzászólást teszek.) Én a legelső ügynél nem tettem PK-t, ott kaptam egy adminjailt, nem is érdekelt, elnéztem, nem nagyon érdekelt. Olyan RP-ben nem vagyok benne ami OOC-ból IC-be át lett véve, körbe álltok 5-en, és fenyegettek, megakartok verni, minden fegyverrel oda jöttök, de az a vicces, hogy IC ha oda adom a sapkámat, ti akkor sem álltatok volna le, mert ti direkt arra mentetek, hogy megverjetek. Látom RP tagadás fogalmával sem nagyon vagy tisztában. IRL ha körbe állnak spray kannával, baseball ütővel, boxerral, akkor te ott beszólogatnál stb? Gyere RP-zni, én lennék a legboldogabb a világon, vágod? De hát ti csak olyan RP-t ismertek, ahol a másikat megveritek. LVL kb 30-asan, vagy tököm tudja hanyasan, van 300 ezrem, szerinted kereskedő vagyok? Többet RP-ztem életemben, mint te a szerveren fent voltál.
 
Utoljára szerkesztve:

Zsigulis

Barangoló
2019. 03. 22.
77
46
V2 karakter
Tatyjana Szolovjov
Sajnállak ismét hogy 1 éve volt barátod . De majd ha a hozzá állásod más lesz biztos jó emberek fognak körbevenni :D
 
  • Tetszik
Reactions: Muurayi

chunky.

Zöldfülű
2019. 09. 22.
152
47
V4 karakter
Anderius Whitfield
LV karakter
Efrain Palacio
V2 karakter
Bailey Guerra
Sajnállak ismét hogy 1 éve volt barátod . De majd ha a hozzá állásod más lesz biztos jó emberek fognak körbevenni :D
Ha szeretném fél szerver barátom lehetne, de hát mint látod, én egy ilyen magányos ember vagyok. Engem azok vesznek körbe, akiket szeretek, mint haver, és abból is van egy pár, de te ezt nálam is jobban tudod, ugye?
 

Zsigulis

Barangoló
2019. 03. 22.
77
46
V2 karakter
Tatyjana Szolovjov
Jolvan kezd átfordúlni a dolog más irányba . Várom az admin birálását , bizonyitékot nem látok .
 

chunky.

Zöldfülű
2019. 09. 22.
152
47
V4 karakter
Anderius Whitfield
LV karakter
Efrain Palacio
V2 karakter
Bailey Guerra
Jolvan kezd átfordúlni a dolog más irányba . Várom az admin birálását , bizonyitékot nem látok .
Nem nagyon kértél bizonyítékot, de oké, akkor várjad a bizonyítékot. :D Várom én is az admin bírálását.
 

agoston!

drop ties
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 449
12 422
V4 karakter
Allan_Richmond
LV karakter
Tobias_Rodemaker
Csáó sziasztok, az ügyet én fogom intézni.
A Yezt is mondta h nem non rp ha beszolsz jó h megverunj, ic ez egy család és haverok. Jó hogy védjük egymást. Nők rp... Hmm irl nincs olyan aki azért neked megy mert csúnyán nézek rá akár? ?
Ezt a hozzászólást ki szeretném emelni mindenféleképp. Hogyha nincsen arról karaktertörténeted hogy a karaktered ilyen. Akkor nehezen fogod tudni bebizonyítani felénk adminisztrátorok felé, hogy a karaktered ilyen meg olyan. Meg abba nem akarok belekötni de nem "A Yezt" hanem csak Yezt, mert ő is emberi lény és nem olyan mint A Toll, A Ceruza és társai. Nem offenzív ez az utolsó sor. Félre ne tessék érteni.
Személy szerint én nem értem miért pont a horgászat bejáratánál kell agyonverni valakit. Még akkor is ha beszólt. RL pár perc alatt kér a rendőrség és jobban megszívjátok mintha elmaszkírozva arra mennétek hogy úgy verjétek meg hogy ne ismerjenek fel titeket, szerintem ennek több realitás alapja van. De várom a véleményeteket.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Dollaz

chunky.

Zöldfülű
2019. 09. 22.
152
47
V4 karakter
Anderius Whitfield
LV karakter
Efrain Palacio
V2 karakter
Bailey Guerra
Csáó sziasztok, az ügyet én fogom intézni.

Ezt a hozzászólást ki szeretném emelni mindenféleképp. Hogyha nincsen arról karaktertörténeted hogy a karaktered ilyen. Akkor nehezen fogod tudni bebizonyítani felénk adminisztrátorok felé, hogy a karaktered ilyen meg olyan. Meg abba nem akarok belekötni de nem "A Yezt" hanem csak Yezt, mert ő is emberi lény és nem olyan mint A Toll, A Ceruza és társai. Nem offenzív ez az utolsó sor. Félre ne tessék érteni.
Személy szerint én nem értem miért pont a horgászat bejáratánál kell agyonverni valakit. Még akkor is ha beszólt. RL pár perc alatt kér a rendőrség és jobban megszívjátok mintha elmaszkírozva arra mennétek hogy úgy verjétek meg hogy ne ismerjenek fel titeket, szerintem ennek több realitás alapja van. De várom a véleményeteket.
Teljesen egyet értek a hozzászólásoddal Dyno. Nem véletlen raktam őket PK-ra, és nem véletlen hívtam admint rájuk. Ha ilyen nagy /gangsztert/ RP-znek akkor legyen már legalább valami pár soros DEV-jük erről. Bányatónál meg OOC "szóltam be" nekik, és ezért IC megvernek a bányató előtt mindenki előtt. Köszönöm az ügyvitelt.
 

Zsigulis

Barangoló
2019. 03. 22.
77
46
V2 karakter
Tatyjana Szolovjov
És a PG ? Hogy ott vagyunk körülötted álitásod szerint 5-en és te elfutsz ? Már nem azért de ha van rá indok nincs forgalmas hely és ez teljesen IC ügy .
 

Maddox Helden

Újonc
2019. 08. 13.
53
12
V4 karakter
Jake Payne
LV karakter
Bryson Lashon Kirk
Én meg mindig azt mondom, a legtisztabb mód ha ts en mind a két félel lenne megbeszélve, el mondva a történet. És utána lenne bírálat hozva. Mert így írkalva nehezebb bármit is elmondani. Plusz amiket küldtem képek minden dolog amit én felhoztam vadkent azt alá támasztja.
 

chunky.

Zöldfülű
2019. 09. 22.
152
47
V4 karakter
Anderius Whitfield
LV karakter
Efrain Palacio
V2 karakter
Bailey Guerra
Tudtommal PG csak akkor fordulhat elő, ha lőfegyvert fognak rád,de lehet rosszul tudom, de példának okáért, ha az nem PG, hogy egy sokkoló elől futsz, akkor az sem PG, hogy körben állnak 5-en, és megakarnak verni, erről ennyit. Maddox, nekem nincs mikrofonom, ti többen vagytok, bármit mondhattok, mert az admin nem nagyon nézné meg miket írkálok, és az annyira nem is hiteles. Én a TS-ben nem lennék benne. A ti részeteket akkor írjátok le, és nem kell TS-re menni, ennyire egyszerű, de ebben nem dönthetek, csak a magam részéről, ha az admin azt mondja menjünk TS, akkor muszáj.
 

Maddox Helden

Újonc
2019. 08. 13.
53
12
V4 karakter
Jake Payne
LV karakter
Bryson Lashon Kirk
Hát ez eléggé kibujas hogy így a mikrofon meg úgy, hidd el megnezi.. ? És azért mert többen vagyunk nagy dolog. Az admin tud mérlegelni. Sokszor vittem el ügyet egy magam ellenem meg voltak sokan. Szval ja
 

chunky.

Zöldfülű
2019. 09. 22.
152
47
V4 karakter
Anderius Whitfield
LV karakter
Efrain Palacio
V2 karakter
Bailey Guerra
Mert szerinted, hogy ha lenne mikrofonom, akkor itt írogatnék sorokat?... Csak elkéne gondolkodni előbb a dolgokon, és rá is jönnél a válaszra..
 

Morgan

Újonc
Támogató
2019. 02. 19.
47
17
24
Székelyudvarhely
V4 karakter
Morgan Burrhead
LV karakter
Morgan B Broadway
Tudtommal PG csak akkor fordulhat elő, ha lőfegyvert fognak rád,de lehet rosszul tudom, de példának okáért, ha az nem PG, hogy egy sokkoló elől futsz, akkor az sem PG, hogy körben állnak 5-en, és megakarnak verni, erről ennyit. Maddox, nekem nincs mikrofonom, ti többen vagytok, bármit mondhattok, mert az admin nem nagyon nézné meg miket írkálok, és az annyira nem is hiteles. Én a TS-ben nem lennék benne. A ti részeteket akkor írjátok le, és nem kell TS-re menni, ennyire egyszerű, de ebben nem dönthetek, csak a magam részéről, ha az admin azt mondja menjünk TS, akkor muszáj.
Nem is kell beszélj csak hallgasd meg a verziónkat aztán ha mást tudsz akkor mondod attól hogy többen vagyunk semmit nem változtat mellesleg nem értem miért írtál bele a pkba mikor elakartam őket hívni hogy ne legyen balhé meg megálltam előtted mert smst kaptam és válaszoltam a palinak de már lényegtelen
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.