Efrain Palacio -> Egy kisebb baráti csoport. [Dyno]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

chunky.

Zöldfülű
2019. 09. 22.
152
47
V4 karakter
Anderius Whitfield
LV karakter
Efrain Palacio
V2 karakter
Bailey Guerra
zoldlogo.png

Neved:
< Efrain Palacio. >


Panaszra tett játékos neve:
< Alexej Kadriovski, Black S Tony, Kirill Stansav, Jewstignej Afanasij, Morgan B Broadway. >


Panasz oka:
< Folyamatos NonRP, OOC-ból IC-be átvitték, OOC stílus. >


Bizonyíték: ( Kép, Videó, Log ):
< https://pastebin.com/ei32r9JJ https://imgur.com/a/V8RSJUN >


Megjegyzés:

< Ez az ügy előtt volt már ezekkel egy kisebb ügyem, amiből én jöttem ki rosszabbul. Úgy kezdődött az egész itt bányatónál, hogy elővette az egyik a baseball ütőt, animba verte a haverját, le OOC-zta, erre OOC írtam, hogy Az komoly, és rögtön elkezdtek oltogatni megint, mint az ez előtti ügynél, utána belém kötött az egyik, hogy de jó a sapkám, adjam már neki, erre mondtam, hogy kapható a bincoba, mondta hogy de neki az nem kell, neki enyém kell, aztán oda jöttek, és belém kötöttek mindannyian, a frakció társamat meg elküldték, de bele is bele ütöttek egy-kettőt. Le AFKoltam egy percre, körbe vettek, ott elkezdtek IC, és OOC is belém kötni továbbra is, kiszaladtam, erre ott animba vertek, de mellesleg, én akkor beléjük se kötöttem, hozzájuk se szóltam, úgy vertek animba. Tudtommal ez nem egy Nonscriptelt banda/maffia, vagy valami, gondolom karakter DEV sincs egyiknek se, főleg, hogy az egyiknek Orosz neve van, és közben néger IC. A bizonyítékok ott vannak, és remélem, hogy az admin aki bírálja, helyesen dönt. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: .martin

Maddox Helden

Újonc
2019. 08. 13.
53
12
V4 karakter
Jake Payne
LV karakter
Bryson Lashon Kirk
Hozzá tennem, hogy az adminok mégis rád szóltak, meg kaptál dm jailt. Te által belénk először majd az Alexej mondta h jó a sapid, és h odd neki, mi addig paceztunk majd neki is is szóltál valamit, és mondta h beszolsz neki. Majd akkor mentünk rád újra. És ooc te kezdtél belénk kötni nem mi. Mi leszartuk h ott vagy mert pecazni mentünk. És ez a folyamatos non rp eléggé rágalmazás, ahogy ma meglettunk gyanusitva non rps elovetellel amiről mrg mutattuk a bindet is, meg futás buggoltatassal. De az admin nekünk adott igazat. Szóval ezt a pkt kár volt nyitni.
 
  • Tetszik
Reactions: Muurayi

chunky.

Zöldfülű
2019. 09. 22.
152
47
V4 karakter
Anderius Whitfield
LV karakter
Efrain Palacio
V2 karakter
Bailey Guerra
Nem szóltak rám. Igen kaptam adminjailt, de ezután senki nem szólt rám, admin meg főleg nem. OOC-ba írtam annyi, hogy "Az igen", nem tudom neked ez hol belétek állás, de mindegy.. Igen, mondta hogy adjam neki oda, mondtam, hogy lehet venni Bincoba, meg oda adom ha kifizeti, hisz IRL te oda adnád egy random palinak a 4 ezer forintos sapkádat? Kétlem. Az meg hogy beszóltam neki, nem tudom kinek milyen felfogása van, de az hogy "Nem adom oda, csak pénzért", az nem tudom hol beszólás. Az meg, hogy NonRP amit csináltok, szerinted akkor mi ez, ha nem Non? Körbe álltok, azért mert annyit mondtam, hogy nem adom oda, és elkezdtek baseball ütővel, meg spray kannával bántalmazni, kergetni, úgy hogy utána meg sem szólaltam, plusz Diego elment onnan, de ti akkor is bele ütöttetek egyet-kettőt. Az admin nektek egyszer adott igazat, az oké volt, megértem, de ehhez a másodikhoz admin sem jött. Szerintem teljesen nem volt kár megnyitni, de ezt admin majd eldönti, azaz egyik, a másik meg hogy, hogy ha nem jön se rendőr, se admin, és még le se lőhetlek titeket, ha meg vissza ütök, instant anim, akkor te most mit csinálnál? Várom az admint!
 
2019. 07. 17.
7
1
LV karakter
Yajeel Fowler
Ehez csak annyit fűznék hozzá hogy ha be lekötnek egy haverba aki melletünk áll meg védjük.. 2. ezt a néger skines témát nem akarod elengedni? Folyamat szólsz ezmiatt adminak de egyiket sem zavarja csak téged...(amint le tudnám lecserélném) 3.nem "ezekkel" hanem velük...
 

chunky.

Zöldfülű
2019. 09. 22.
152
47
V4 karakter
Anderius Whitfield
LV karakter
Efrain Palacio
V2 karakter
Bailey Guerra
Foggalmam nincs ki be kötöttem bele, de oké.... Egyszer sem szóltam adminnak, mindig csak megjegyeztem, de m1. A skinedet nem tudod egyébként lecserélni? Lehet könnyebb lenne. Ja, és úgy fejezem ki magam, ahogyan akarom, vagy már itt is megvertek 10-en. :unsure:
 

Maddox Helden

Újonc
2019. 08. 13.
53
12
V4 karakter
Jake Payne
LV karakter
Bryson Lashon Kirk
A Yezt is mondta h nem non rp ha beszolsz jó h megverunj, ic ez egy család és haverok. Jó hogy védjük egymást. Nők rp... Hmm irl nincs olyan aki azért neked megy mert csúnyán nézek rá akár? ?
 
  • Tetszik
Reactions: Muurayi

chunky.

Zöldfülű
2019. 09. 22.
152
47
V4 karakter
Anderius Whitfield
LV karakter
Efrain Palacio
V2 karakter
Bailey Guerra
Látom ti meg erről a "beszólás"-ról nem tudtok leszakadni, ott van a logban is, hogy egy rossz olyan szót sem szóltam hozzátok, de ti elkezdtek agyon verni, meg kergetni. Nem tudom mire gondolsz a "Nők rp..." alatt, hisz szó se volt ilyenről. És van olyan igen, de IRL nincsenek ilyen szabályok, és ez nem IRL, tehát nem tudom miről beszélsz. Ja, és így nézve, ennyi erővel haverral mindenkit leverünk animig a városban, mert "csúnyán" néztek ránk. S hogy megtámasszam magamat a stílusotokról, itt egy kép arról, hogy északi horgászathoz oda megyek horgászni, senkihez hozzá se szólok, de egyik barátotok már IC rögtön be is szólt nekem: https://imgur.com/a/PjIMdJH
 
Utoljára szerkesztve:

Maddox Helden

Újonc
2019. 08. 13.
53
12
V4 karakter
Jake Payne
LV karakter
Bryson Lashon Kirk
Az a baj, hogy ha már melletted levegőt vesz már megy a pk ?,érdekes senkit nem vettünk meg az itt töltött időnk alatt. Szóval oka van. Ha a horgászatot megszakitjuk érted, holott kapás szezon volt mind 2 szer. Szóval ha a bíráló admin kíváncsi a mi oldalunkra is, akkor lehetőleg ts en tudjunk beszélni, mert a törtenet nem egészen stimmel ami levan írva. Sőt még én is elkuldom a tegnapi egész napos logom... Előre is köszönöm a bíráló adminnak.
Ui. : nem beszélve a sok minősítés meg pk val való fenyegetesrol "fórumon tali" "pkt teszek forunom rákot" " annyi eszed van mint amennyi látszik" "egyfolytában nonoztak" "buggoltatas a futás ne hazudj már" stb stb. Ha napi logom kell, feltoltom ha haza érek.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Muurayi

Muurayi

wild one
2019. 02. 08.
781
3 487
19
Berettyóújfalu
V4 karakter
Rasaun Barrett
LV karakter
Daan Smid
Én ott voltam velük végig TS-en. (Mármint Maddoxxal.) A történet tényleg eltér..
 

chunky.

Zöldfülű
2019. 09. 22.
152
47
V4 karakter
Anderius Whitfield
LV karakter
Efrain Palacio
V2 karakter
Bailey Guerra
Az a baj, hogy ha már melletted levegőt vesz már megy a pk ?,érdekes senkit nem vettünk meg az itt töltött időnk alatt. Szóval oka van. Ha a horgászatot megszakitjuk érted, holott kapás szezon volt mind 2 szer. Szóval ha a bíráló admin kíváncsi a mi oldalunkra is, akkor lehetőleg ts en tudjunk beszélni, mert a törtenet nem egészen stimmel ami levan írva. Sőt még én is elkuldom a tegnapi egész napos logom... Előre is köszönöm a bíráló adminnak.
Ui. : nem beszélve a sok minősítés meg pk val való fenyegetesrol "fórumon tali" "pkt teszek forunom rákot" " annyi eszed van mint amennyi látszik" "egyfolytában nonoztak" "buggoltatas a futás ne hazudj már" stb stb. Ha napi logom kell, feltoltom ha haza érek.
Kedves barátom, várom a logokat, arról hogy én nektek olyat írtam, hogy "pkt teszek rákot" "buggoltatás a futás ne hazudj már". Bocsánat, de ha belém köt valaki, vissza szólnak, utána a semmiért belém álltok (ti álltatok belém IC, és OOC annyit írtam, hogy "az komoly") szezonban, vagy nem szezonban, azt nem fogom elnézni, tehát kérlek ne mondj ilyet, hogy "ha levegőt veszünk", de arról nem is beszélve, hogy egyszerre 10-en rám rohantok, és baltákkal, spray kannákkal, baseball ütőkkel, elkezdtek ütni, és animig vertek, az nem levegő vétel, de oké.. Nem tudom hogy én hogy érdemeltem akkor meg ezt a nagy rangot, hogy engem /vettek/ meg először. Az okról kérnék logot, meg választ, mert nagyon kíváncsian várom. Én is küldhetek rengeteg logot rólatok, és az meg, hogy TS-re felmentek, sunyiba adminnal, ott bármit mondhattok, de én ilyennel senkit nem vádolok meg, annak ellenére, hogy olyat írogattatok nekem OOC, hogy ne hazudjak már az adminnak, amikor teljesen úgy volt ahogy mondtam, mindenről volt logom, képem is. Ja és nagyadam0202 az hogy fent vagy TS-en, attól még semmi közöd nincsen hozzá, IC ott sem voltál, tehát nem értem minek foglalod a helyet a topicon. ;)
 
  • Vicces
Reactions: Muurayi

Maddox Helden

Újonc
2019. 08. 13.
53
12
V4 karakter
Jake Payne
LV karakter
Bryson Lashon Kirk
Ha nem hazudnal ne csititott volna el az admin, meg nem kapsz dm jailt xddd meg előtte, nem mondta volna h minek szólsz be, ha beszolsz jó h megvernek. Am ez full ic úgy h hányan meg mivel verünk téged össze... Szóval ja és ts re akarom h te is ott legyel,hogy ott mennyire tudod elferditeni a dolgokat. Egyébkent meg ezek a képek semmit nem bizonyitanak, szóval ja. Mi pedig többen vagyunk mindenki ugyan azt mondja ami a VALÓS történet, szóval ennyi. Többet nem írok a pk hoz, majd ha ts en beszélünk ott vagy a bírálat után. Csumi.
 

chunky.

Zöldfülű
2019. 09. 22.
152
47
V4 karakter
Anderius Whitfield
LV karakter
Efrain Palacio
V2 karakter
Bailey Guerra
Nem csak engem csitítgatott, hanem a kedves Jew haverodat is. Ti kötöttetek elsőnek belém, mert én sörétest akartam nektek eladni, és akkor mondta a Jew, hogy megveszi 25-be, mondom annyiba én meg nem adom el, és akkor elkezdi, hogy "akkor takarodsz". Én eddig egyszer sem ferdítettem semmit, de egyértelműen nektek fog mindenki hinni, hisz ti vagytok vagy 10-en, én meg egy magam, erről ennyit.... Azt hogy bizonyítanak-e, azt majd az admin eldönti, és mehetek TS-re, de értelmetlen, mert az admin titeket fog meghallani, az én véleményem sokat nem fog érni, mert nincsen mikrofonom. Szerintem egyértelmű hogy miért mondja mindenki ugyan azt, mindannyian bűnrészesek vagytok, véditek egymás hátát, én meg egy magam mondhatok bármit, mindenki nektek fog hinni. Attól még, hogy admin adott egy adminjailt, az azt jelenti, hogy nincs igazam? Úgy állítod be, mintha szarrá oltott volna az admin, és hogy mekkora egy stréber vagyok. Remek, köszöntem, puszi-puszi. :)
 

whyme

zzzZzzZzz
2019. 01. 09.
1 430
4 463
V4 karakter
Nicolao Lamberti
LV karakter
Feliciano Nunes
Szia.
Örülnék ha editelnéd a topikot úgy hogy a nevekhez mindenkit beleírsz akire vonatkozik a panaszkönyv. Az adminisztrátorok így nem tudják hogy mi a helyzet, ahogy senki se.
 
  • Tetszik
Reactions: tarcseh

chunky.

Zöldfülű
2019. 09. 22.
152
47
V4 karakter
Anderius Whitfield
LV karakter
Efrain Palacio
V2 karakter
Bailey Guerra
Szia.
Örülnék ha editelnéd a topikot úgy hogy a nevekhez mindenkit beleírsz akire vonatkozik a panaszkönyv. Az adminisztrátorok így nem tudják hogy mi a helyzet, ahogy senki se.
Javítva.
 
  • Tetszik
Reactions: whyme

chunky.

Zöldfülű
2019. 09. 22.
152
47
V4 karakter
Anderius Whitfield
LV karakter
Efrain Palacio
V2 karakter
Bailey Guerra

Maddox Helden

Újonc
2019. 08. 13.
53
12
V4 karakter
Jake Payne
LV karakter
Bryson Lashon Kirk
Te kértél logot a dolgokról, meg kaptad minden benne van a stílusod, a fenyegetés a rágalmazás, a Jew re szólt Boti ő vissza is vett. Te nem. És az is benne van h admint hívtál holott azt írtad le hogy te nem hívtál admint. Na akkor ki hazudik?
 

chunky.

Zöldfülű
2019. 09. 22.
152
47
V4 karakter
Anderius Whitfield
LV karakter
Efrain Palacio
V2 karakter
Bailey Guerra
Esküszöm már semmit nem értek. Nekem durva a stílusom? Fenyegetés, rágalmazás?! Szerintem mi nem egy galaxisban élünk, vagy én nem tudom. Boti rá szólt Jew-re vissza vett, rám szólt, ami nem történt azt hiszem meg, de lehet tévedek, akkor én is vissza vettem, de például amikor mondta Boti hogy "STOP!", akkor én is befogtam, nem tudom az a logod meg van-e. Én azt mondtam, hogy a bányatónál nem hívtam admint, csak akartam, a másik horgászatnál hívtam admint, legelsőnek. Ja, és neked az a fenyegetés, hogy szóltam nektek, hogy fórumon találkozunk, nehogy elfelejtsétek, mert ti jártatok volna rosszabbul. ;) Most is nem tudom ki vádolgatja a másikat azzal, hogy hazudik. :ROFLMAO:
 

Zsigulis

Barangoló
2019. 03. 22.
77
46
V2 karakter
Tatyjana Szolovjov
Tiszteletem , sajnálom hogy RP helyett a PK - t választottad . Nem voltam ott az elötte lévő ügynél sem amikor véletlen megütötte egyikünk a másikat szóval ez már most megbukott . Oda mentem hozzád és elkértem a kalapod . Flegmáztál IC és ebből verekedés lett . Nem értem ez mitől OOC dolog . A karakteredről tudom jól hogy nem tudod levenni , de RP - zni lehet szerintam ha már úgy döntöttél hogy egy RP szerveren szeretnél játszani . A képeken nem látok semmit ami gond lenne szerintem . Az meg hogy RP helyett PK - val fenyegetőzől és inkább ki AFK - olsz hát nem szép dolog . Nem szeretnék többet hozzá irni hiszen semmi indok nem volt PK - ra . Várom a birálást .
 

chunky.

Zöldfülű
2019. 09. 22.
152
47
V4 karakter
Anderius Whitfield
LV karakter
Efrain Palacio
V2 karakter
Bailey Guerra
Tiszteletem , sajnálom hogy RP helyett a PK - t választottad . Nem voltam ott az elötte lévő ügynél sem amikor véletlen megütötte egyikünk a másikat szóval ez már most megbukott . Oda mentem hozzád és elkértem a kalapod . Flegmáztál IC és ebből verekedés lett . Nem értem ez mitől OOC dolog . A karakteredről tudom jól hogy nem tudod levenni , de RP - zni lehet szerintam ha már úgy döntöttél hogy egy RP szerveren szeretnél játszani . A képeken nem látok semmit ami gond lenne szerintem . Az meg hogy RP helyett PK - val fenyegetőzől és inkább ki AFK - olsz hát nem szép dolog . Nem szeretnék többet hozzá irni hiszen semmi indok nem volt PK - ra . Várom a birálást .
Hát, bocsáss meg nekem, hogy nem hagyom, hogy 5-en megverjetek, egy OOC-ból IC-be át vitt dolog miatt. Nem tudom melyikőtök ütötte le, de valamelyikőtök leütötte, arra írtam OOC, hogy "Az komoly.", erre 2 percre rá oda jöttél, hogy "Jó a sapkád, add már ide.", mondtam, hogy lehet ilyet venni, és akkor tovább mondtad, hogy "na adjad már", én meg mondtam, hogy fizesd akkor ki, aztán ti rögtön belém álltatok 5-en, körbe vettetek. Ja, és nem tudom, hogy te IRL egy 4 ezer forintos/dolláros sapkát egy random embernek oda adnál-e. Bemásoljam a fenyegetőzés fogalmát nektek? Azért AFK-oltam le, mert majd felrobbantam, nem akartam kibannoltatni magamat, szerintem nem bűn hogy nem küldtelek el titeket a bús fenébe. Szerintem meg van rá indokom, hisz nem 1 ember mesélt már rólatok, sőt még egy nagyon közeli barátom is mesélte, hogy oda mentetek darálni hozzájuk, amikor ők is egy frakció. @Hextor.
 
  • Vicces
Reactions: Muurayi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.