Edu Jelentkezése SGH-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
Figyelj az baj hogy te arra mész hogy nem ismerünk innen is látszik hogy nem vagy még megfelelő a SGH pozícióra, amikor sgh vagy admin lennél akkor se ismer téged a szerver, ezért te azzal jössz hogy nem ismerünk? ne haragudj meg én nem is akarlak megismerni mert már tudom milyen vagy szóval ezt a SGH dolgot szerintem offoljuk és várj vele egy kettő évet és változtass a stílusodon,további szép estét és sok sikert a változtatáson ?
 

Olivia

Újonc
2020. 02. 23.
9
18
Zalaegerszeg
V2 karakter
Olivia Konrov
Figyelj az baj hogy te arra mész hogy nem ismerünk innen is látszik hogy nem vagy még megfelelő a SGH pozícióra, amikor sgh vagy admin lennél akkor se ismer téged a szerver, ezért te azzal jössz hogy nem ismerünk? ne haragudj meg én nem is akarlak megismerni mert már tudom milyen vagy szóval ezt a SGH dolgot szerintem offoljuk és várj vele egy kettő évet és változtass a stílusodon,további szép estét és sok sikert a változtatáson ?
Szia! Neharagudj,de azt irtad nem ismered,utána pedig azt,hogy már tudod milyen nem értem a logikát? Itt szerintem mindenki közül egyedül én tudom milyen és semmi baj a stílusával illetve rendkívül segítőkész,kedves ember. Ha nem ismersz valakit ne akard megváltoztatni! További szép estét kívánok!:)
 
  • Vicces
Reactions: Szega és gerilxrd

Olivia

Újonc
2020. 02. 23.
9
18
Zalaegerszeg
V2 karakter
Olivia Konrov
Volt már vele ügyem és voltam vele PDbe is ott is tudtam milyen szóval remélem nincs ezzel semmi baj hogy a le írom a véleményem valaki eltudja fogadni valaki nem:ROFLMAO:
Nyilván nincs ezzel semmi probléma nem is mondtam,csak amit írtál értelmezhetetlen.Egyik szavaddal ütöd agyon a másikat,de mint ahogy az előbb irtad nem ismered így nem is tudhatod milyen ő!
 

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
549
1 271
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Köszönöm.Megfogadom a tanácsod?Vezetőség,majd dönt majd a sorsomról.Szerintem nem véletlen kaptam mais IDG-t.Mégsem volt rám panasz,a kérdésekre normálisan tudtam válaszolni.
Húha, 1 nap az nagyon sok, nem fogok itt arról nyilatkozni hogy 1 nap mit számíthatna egy SGH életében de te nem vagy túl érdemes erre a posztra...
 

Olivia

Újonc
2020. 02. 23.
9
18
Zalaegerszeg
V2 karakter
Olivia Konrov
Már mondtam,hogy majd a vezetőség elsönti,hogy alkalmas vagyok-e vagy sem.
Húha, 1 nap az nagyon sok, nem fogok itt arról nyilatkozni hogy 1 nap mit számíthatna egy SGH életében de te nem vagy túl érdemes erre a posztra...
Remek,hogy kinyilvánítottad véleményedet,de ne légy ilyen rosszindulatú! Szerintem nem fog szívfájdalmat okozni neked ha sikerül neki a jelentkezése!
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Majd ha leszoksz a facebook fenyítésről.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.