Edu Jelentkezése SGH-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Edu

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 21.
260
344
24
Lazaegerszeg❤️
V4 karakter
Stan Konrov
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Hali!Srágli Tamás vagyok,19 éves.Jelenleg egy faipari cégnél dolgozom,gatter gépkezelő és targonca gépkezelő munkabeosztást végzem.Zala megyében lakom,azon belül is egy kisebb faluban,Kustánszegen.Édesapámmal,Édesapám Élettársával és 4hónapos húgommal élek egy fedő alatt.Nagyon régen RP-ztem még a SeeMta V1-es szerveren.Sokáig sajnos nemvolt számítógépem,ezért nemis tudtam gépezni.Szeptemberben sikeresen betudtam szerezni egyet,s máris töltöttem le a GTA SA-t és az MTA-t.Azóta aktívan fennvagyok a SeeMta V2-es szerverén.Szabadidőmben vagy a barátnőmmel töltöm együtt az időmet,vagy játszom a szerveren.Sportolok is,azon belül focizom.]

Mióta játszol a szerveren?

[2019.szeptember-re óta.]

Eddigi elért dolgok:

[Rengeted új barát
Megfelelő RP tudás megszerzése
Orosz Maffia Leader
Honvédség Közkatona
ORFK Őrmester
Jelenleg a TEK-be szolgálok Törzsőrmester[Kommandós]rangon.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Ugy gondolom,hogy még csak igazából 46.000.+ játszott percem van,de van elegendő tapasztalatom a szerverre és megtudnám válaszolni,azoknak a kezdő játékosoknak a kérdéseit,amit esetleg nem értenek.]

Miért téged válasszunk?

[Eléggé segítőkész ember vagyok és szívesen is segíteném azokat a kezdő játékosoknak,akiknek kérdésük,problémájuk lenne.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[A fenn töltött időmből,igazából mindet tudnám,mert miközben játszom,tudnám adni a kérdésekre a választ.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Nagyon változó,van,hogy 2-3óra van,hogy 5-6-7-8-9óra is akár.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Elmondanám neki kedvesen,hogy én csak egy AdminSegéd vagyok,nemtudok fixelni egyrészt.Más részt,ha bug történt jelezze egy Admin felé azt,vagy nyisson egy topicot forumra.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Elmondanám neki,hogy a szerveren 2 szerelő telep müködik.San Fierroba a Fix & Drive,Los Santosban pedig a See City Car Service.Mindkettő szerelőtelep ugyan úgy müködik.Megvannak a saját tarifái az autóknak,amit a szerelő kiszámol és közli is vele.A szerelő megfogja kérdezni,hogy "Teljes Javítás Lesz-e?"Itt tudunk válaszolni a kérdésére,s ennek megfelelően válaszolunk rá.Mindkettő szerelőtelepen 3 sáv található.
1.:Sima sáv,ahol a tarifák a megfelelő autókhoz tartoznak az árak és annak megfelelőnek kell fizetni.
2.:Gyors sáv,Casco Sáv:Itt vannak előnyben azok a gépjárművek,amelyeknek valamilyen okból kifolyólag,sürgősebb a javítása.Itt a Civil autóknak fix 700.000.SeeFt-be kerül a javíttatás.Casco esetén pedig a kiszámolt összeg(Szerződés valamelyik frakcióval).
3.:Kijárati sáv:Itt engedik ki azokat a gépjárműveket,amelyeket már megszerelték. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Városháza:
Munkát tud felvenni.Személyi igazolványt tud magának csinálni.Ott lehet ADR vizsgát is kiválltani.Amit a szerelőtelepen kap forgalmi engedély igazolvány,azt is ott tudja kiváltani.
Autós iskola:
Ott lehet a jogosítványt megszerezni és vezetés közben megismerheti a város több részét is akár.Nagyon fontos okmány a jogosítvány,főleg ha a rendvédelem elkéri azt.
Autószalon:
Ahol eleget dolgozott és van már annyi pénze,hogy vásároljon magának saját gépjárművet.Mondanám neki,hogy vannak limites ritka kocsik,amit már IG pénzért nem lehet vásárolni,csak PrémiumPontért.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[RP közben is akár tudok neki válaszolni a PM-re,de ha betanításra lenne szükség természetesen,szolnék ooc akivel RP-zek,hogy betanításra kell menjek most,majd ha vége a betanításnak,folytatnánk az RP-t.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Első sorban is,figyelmeztetem.Ha folytatja akkor írok AS chaten,hogy kérem valaki osztja ki neki a szankcióját.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Nos,24 AJ-m van.Ebből 12 jogos.A többi bug,tévesen adott Abdul 3 AJ-t,meg kifagyás meg ilyenek miatt kaptam. https://imgur.com/a/JRNcJuf]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem soha https://imgur.com/KOX19To ]
 

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
Nos én nem támogatom, két opciói miatt első:Flegma írás kód chatbe, tegnapi ATMnél afkoltál és le lettél darálva majd admint hívtál így gondolom nem vagy tisztába a szabályzattal, az hogy SGH akarsz lenni tudni kellene, már akkor is tudni kellet volna a szabályzatot amikor fel jöttél elsőnek a szervere majd ooc chatbe amiket írtál "kinek beszélsz " társai 2. 300 perc halál buggoltatás meg társai állítólag sok jailt kaptál már de az hogy halál buggoltatás csinálsz az nevetséges szóval nem támogatóm
 

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
ez ilyen akkor se kellene kilépni mert le daráltak de itt egy pár log ha már "megkérdezted"
[2020-03-20 21:37:16] [Output] : Eduard Konrov: (( te kinek magyarázol? ))
[2020-03-20 21:37:20] [Output] : Joshua Anthony: (( neked ))
[2020-03-20 21:37:25] [Output] : Eduard Konrov: (( tényleg? ))
[2020-03-20 21:38:36] [Output] : Eduard Konrov: (( csövi ))
[2020-03-20 21:38:40] [Output] : (( Eduard Konrov lecsatlakozott (Kilépett) Távolság: 6 méter. ))
szóval ha SGH akarsz lenni akkor megvárod azt a 15 percet,ha meg valamit kell csinálni este fél 10 kor akkor nem jössz ki,szóval csak ennyit akartam további szép napot?
 

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
21
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Csatlakoznék az előttem hozzászólokhoz.
Hazudsz egy PK alatt, több helyen meglátszik a stílusod, és ilyen háttérrel szeretnél Adminsegéd lenni.
Egyáltalán nem érzem, hogy alkalmas lennél ilyen dolgokkal mögötted. Nem támogatom.
 

Edu

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 21.
260
344
24
Lazaegerszeg❤️
V4 karakter
Stan Konrov
Köszönöm fiúk a támogatásokat!Jól összegyűltetek egy brigádba,hogy kitúrjatok engem.Még az a szerencse,hogy a vezetőkre van bízva kit vesznek fel és kit nem,nem rátok.Véleményt kifejteni kilehet,döntést hozni már nem.Mindegyikőtök vádaskodik itt nekem,aztán csak egy tehetné meg azt.Értem én,hogy ti haverok vagytok de azért na.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Nem fogok elkezdeni veszekedni, de semmilyen szabályt nem sértettem meg ezzel, és még igazam is van. xDDDDD
 
  • Imádom
Reactions: Szega és gerilxrd

Szega

Barangoló
2019. 02. 04.
79
63
V4 karakter
Jason R Black
LV karakter
Kennedy Jason
V2 karakter
Jason R Szega
Semmi hülyeséget nem mondtam amit az előbb megemlítettem. Huskys-t is facebookon fenyegetted meg nem egyszer szóval nincsen miről beszélni.
 
  • Imádom
Reactions: gerilxrd
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.