[Ecomotion Inc.] Damien Leclercq jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2024. 03. 17.
6
5
V4 karakter
William Floyd
05abf4fcd96e040e69e618ffeb76ef10.gif

=== IC ===
Teljes név:
[Damien Leclercq]

Születési helye,ideje:
[ Los Santo kórház, 1996.02.29.]
Anyja leánykori neve:
[Adeline Vayssiére]
Jelentkező telefonszáma:
[+38-76-771-0704]

Jelentkező személyigazolvány másolata:
[ ]
Jelentkező jogosítványának másolata:
[ ]

Melyik szolgáltatásunkra szeretne jelentkezni:
[ Személyszállítás ]
Van-e bármilyen tapasztalata a személyszállítással vagy vontatással kapcsolatban?
[ Igen ]
Dolgozott már hasonló vállalatoknál? Ha igen, hol:
[Régebben egy magán taxi társaságnál.]
Tud-e csapatmunkában dolgozni?
[ Igen ]

Kérem jellemezze magát 10 mondatban:
[Damien Leclercq a nevem. Los Santosban születtem, de rövidesen ezután Franciaországba költöztünk a szüleimmel. Ott időközben elindítottak rögtön két családi vállalkozást. Édesanyám farm gazdasággal foglalkozott, mely a mai napig jövedelmező kereseti forrásuk. Édesapám eközben az auókban lelte foglalkozását, így egy festőműhelyt üzemeltetett, viszont mivel 10 éve elhunyt, el kellett adni a festőműhelyt. Mivel kiskorom óta figyeltem őket, miután visszakerültem Los Santosba, rövidesen én is elkezdtem kamatoztatni tudásom ezekben, így jelenleg a Böcsület farmként fellelhető állatfarm tulajdonosa vagyok, valamint egykoron én is autófestéssel foglalkoztam. Jelenleg leginkább csak a farmnak, illetve két kedves hobbimnak élek, a horgászatnak, illetve a fémdetektorozásnak, melyek folyamatosan bővülő vagyonom nagy részét kiteszik. Viszont ahogy teltek a napok, hetek, majd hónapok, úgy tudatosult bennem, hogy ez így nem az igazi. Túl snassz módon telnek a napjaim, folyton ugyan azt ismételve, mint egy gyári robot. Reggel farm, napközben fémkeresőzés, délután horgászat. Miután az interneten keresgéltem, felfedezni véltem, hogy társaságuk felvételt hírdet rengetek munkakörbe, így miután a kutyakozmetikus nem igazán férfias munka, gondoltam megpróbálom a fuvarozást, hisz ezzel fel is dobódnának a mindennapok, és folyamatosan fejleszthetném magam.]

=== OOC ===
Hány éves vagy?
[20]

UCP Előéletről a kép:

Mennyi játszott perced van a SeeMTA V4 szerverén?
[15.215]

Használsz-e Discord alkalmazást?
[Igen]

Írj magadról 3 - 3 jó és rossz tulajdonságot:
[Jó: Monotonitástűrés, Tanulni akarás, Precizitás]
[Rossz: Hamar fel lehet húzni, feledékeny, Ritka napokon türelmetlen]


Jelentkező aláírása:
Damien Leclercq
 

Gergő08

Írnok deák
2020. 09. 05.
562
1 171
19
V4 karakter
Nicholas Palmer
Tisztelt Jelentkező!
Az EcoMotion Inc. vezetősége elfogadta jelentkezési lapját.
Kérem az alábbi telefonszámon keressen fel: +38-76-248-3494

Üdvözlettel: Nicholas Palmer, HR-Manager
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.