Drex ötlete

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Ez nagyon egyszerűen megoldható , nem kell Seenionba hírdetni annak aki nem akar , és megpróbálja RP-sen RP-vel eladni az utcán. Aki erre vevő és rpzik veled az fog így is , meg akár akkor is rpzik veled ha seenionba hírdeted (mert lehet egy rpsebb találkozó is pl. ls dokkok , rp hogy lehozod a hajóról és stb stb ) De aki nem akar veled rpzni az nem is fog szerintem, illetve amelyik illegálos sem akar rpzni az sem fog ezzel törődni és az a szituáció lesz, hogy a maffiás/bandás bányánál kérdezgeti: "szia kell fegyver?"
Szerintem aki akarja ezt rpzni az tudja SeeNion mellett is, aki pedig ezzel nem foglalkozik annak ott a Seenion szimplán.
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Ide ami kéne hogy ne minden 1 szintű fegyverrel szaladgáljon, az a fegyvere kopás. Rengeteg fegyver van a szerveren, és ezért nagyon olcsó is. Ha lenne fegyver kopás akkor kevesebb lenne és ezzel egyűt drágább is, és nem szaladgálnának az 1 szintű playerek m4-el.
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee és dr3X

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Bazsi válasza:
A nem ide illő hozzászólásokat töröltem, @aSzilárd megkapta a pihenőidejét fórumról, @dr3X téged pedig megkérnélek, hogy máskor ne írj ilyeneket egy ötlet alá.
Egy report-al sokkal többre mész.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

snow.

Újonc
2020. 08. 17.
33
87
V2 karakter
sam.moss
Helló, nem lenne rossz ötlet nagyobb RP lehetőséget lehetne ezzel generálni. Értem én hogy könnyebb lenne a kereskedés, de akkor is nagyobb teret lehetne adni az illegálnak. ᴛᴀ́ᴍᴏɢᴀᴛᴏᴍ!
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Most lett nemrégen visszarakva a SeeNion. Amúgy meg az IRL-es dologra visszatérve, az addig okés, hogy nem adnak fel hirdetést, de ez egy játék, amiben szabályok vannak. Kész.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
De a legtöbb illegális frakció nem civileknek fog eladni illegális dolgokat hanem maguk közt vesznek, vásárolnak vagy ajándékoznak ha valaki megvan szorulva de ez mellékes, már nem 2013-ban vagyunk. A hírdetésről meg annyit eddig egy SeeMTA szerveren nincsen bent a SeeNion az a Las Venturas V3-om. Nos nem hiszem hogy Tamási Gábor és a fejlesztő csapat preferálni fogja ezt a dolgot, sőt bele sem kezdenek majd szerintem. Szép lenne meg minden de újra nem lesz olyan mint régen. A másik pedig igaz nekem is sok idő kelett hozzá de elfogadtam ez egy játék nem lehet minden olyan mint a valóságban, csak alapszik rajta.
 
Utoljára szerkesztve:

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Persze, reális, hogy egy 1-es szintű már m4el rohangál, tényleg az. Akkor is ha több év RP tapasztalata van ha nincs, akkor se kellene, mert nem reális. És azt is elmondom, hogy fegyvervételhez nem kell több éves RP tudás, ha egy olyan egyes szintű veszi, akinek nincs olyan nagy RP tudása, de ez az én véleményem. Úgy se lesz sajnos kivéve, mert mindenki egyszerűbbnek találja, hogy felhívja a számot és megveszi a cuccot, mintsem hogy kapcsolatokat alakítson ki, mert az nem menő.
 
2019. 04. 21.
29
19
V2 karakter
Don Alexander Salvatore
Miért ne lenne reális ,ha egyes szintűnek fegyvere van? Ha több éves RP tapasztalata van annak akié a fegyver akkor hidd el jól fogja használni,aki pedig nem RP-sen használja kapja az AdminJailt,hiszen erre vannak az Adminok. Attól,hogy nagyobb a szinted ,mint neki hidd el ő is képes lehet jól használni az adott tárgyat.Ez a kapcsolatkialakítós meg egy vicc....A szerver jórsze rendvédelmi tag,vagy nem érdekli az illegál ,mert kereskedik.És még ha találsz is egy illegál frakciós személyt akkor azzal is hiába beszélgetnél ,mivel fél a rendvédelemtől,és nem fog venni fegyvert ,sem lőszert,de még csak el sem fog adni.
 
  • Tetszik
Reactions: #Bálint#

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Igazból teljesen nézőpont kérdése az egész. nemtudom, hogy egy 1-es szintűnek pl honnan lenne pénze mondjuk egy M4-re, mesterkönyvvel együtt.. Ez miatt tartom nem reálisnak. Viszont vegyük azt, hogy nem látjuk, hogy ki hányas szintű a szerveren. Máris teljesen más a megvilágítása az egésznek.
 

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
De csak realitás. Én Támogatom Dr3x ötletét, mert ez így valóban nem a legreálisabb. Én ezzel csak azt akartam érteni, hogy ha nem lenne egy olyan funkciója a szervernek, hogy meg tudd nézni azt, hogy ki hányas szintű nem tudnád meg hogy lvl,1.. Van aki 60 as szintű, mégis "Noki" skinje van. Természetesen, ha azt vesszük, hogy pl lvl 1 az kicsi, fiatal, új akkor annak nincs fegyvere, mert kicsi. De mondjuk egy lvl 22 már nagy, érett, tudja, lehet neki. Ezzel megint NEM azt értem, hogy egy lvl nem érett... Mindegy, bonyolult ez.
 

Patricio Del Piero

Aktív fórumozó
2019. 01. 22.
254
87
29
V4 karakter
Zen Shin
LV karakter
Buck Rockwool
Ez a kezdő playerezés amúgy elég gáz már bocsánat.. Ic szerepe szerint bejon a városba és egy bankrablót rpzik vagy amit akar.. Ic semmi köze nincs a szintnek az rphez vagy ahhoz hogy van fegyvere vagy nincs. Ha egy kezdő venni akár fegyvert hát vegyen, egy fegyvertol/játékos még nem esik le egy M4 ára. A sok hajotol annál inkább.
 

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
A fegyverek ára most a béka szintjén állnak, amikor én szereztem egy ak47-es fegyvert akkor 6 millió volt, most pedig 1,5 millióba elviszik csoda.
De ennél fontosabb dolgokat is szemügyre kéne venni, mint például a térkép frissítése, normális skineket kellene betenni a ruhaboltba mert egyik skinnek túl nagy a cipője, irreálisan a karakterhez képest akkor a másiknak túl kicsi a feje, a harmadik tényező pedig hogy nincsen minden nemzetiségű skin a ruhaboltba. Az alap dolgokat kellene fellendíteni aztán jöhetnének a bonyolultabb témák is.
 
  • Tetszik
Reactions: DaveeV2

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Természetesen mindenkinek más a véleménye, nem vagyunk egyformák. Ahogy írtam pár sorral előbb, az lenne a legjobb, ha meg sem lehetne nézni, ki hányas szintű. Ennek nyilván van előnye hátránya. Nem vita miatt jöttem hozzászólni, a félreértések elkerülése végett :)
 
2019. 04. 21.
29
19
V2 karakter
Don Alexander Salvatore
Nem ez a baj,hogy meg lehet-e nézni más szintjét vagy nem...Az embereknek tudatosítaniuk kellene magukban,hogy a szint nem számít.Egy egyes szintű lehet,hogy egy másik szerveren volt 50-es és jobban ismeri az Rp-szituációkat ,mint te ,ezzel saját magamat is belevéve. És mint az egyik előttem levő írta,ha valaki illegális személyt akarna RP-zni hát RPzzen. Ebbe nem kellene beleszólni.Látok itt sok rendvédelmist hozzászólni,és valahogy mindegyik azt támogatná,hogy kivegyék a SeeNiont,pedig fellendíteni a rendőrséget,navot,NNI-t is ,ha elérhetővé lenne téve a SeeNion mindenki számára,mivel beindulna az illegális kereskedés ,mint pár évvel ezelőtt.Bőven lenne az NNI-nek is dolga a lebuktató akciókkal.Ha kivennék a SeeNiont az egyik legrosszabb döntés lenne.Meg valaki írta ,hogy sok a fegyver a szerveren,erre is lenne megoldás,hogy kevesebb legyen,akár a fegyverkopás is jó ötlet lehetne.
 

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
én személy szerint örülök annak, ha sok a fegyver, hiszen változatosabb. a Mai napig foglalok le olyan fegyvert, amiről még nem is hallottam. persze a legtöbb a glock és az M4.(tapasztalatom szerint) a Szinteket lehetne persze tovább is ragozni, mindnekinek más tetszene. Ezt mindneki saját magában dönti el. Ha kivennék az lenne gond, ha nem nem. Mondjuk, aki azt szeretné hogy vegyék ki, az nyilván ne nyomjon TAB-ot, vagy írja be hogy /lvl xy.
 
  • Tetszik
Reactions: Arn
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.