Drex ötlete

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Lamar McKenzie >

Ötleted:
< SeeNion kivétele. Nos arra, gondoltam, hogy a SeeNiont ki lehessen venni és ennek 3 fő oka van az én szemeben: 1: IRL se ad fel egy maffiás/bandás hirdetést, hogy milyen fegyvert ad el, stb, ez kicsit irreális számomra. Akinek kell fegyver az alakítson ki egy kapcsolatot egy bandással/maffiással. 2: NNI-nek jobban megkellenne dolgoznia, hogy tudjanak buktatni. Gondolok itt arra, hogy több RP-vel csinálni ezt az egész buktatást dolgot, nem az, hogy telefonálok egyet akit ismerek és ő segít buktatni, persze ez is egy mód, de nem a legjobb. Én inkább arra gondoltam, hogy a bejelentések alapján el lehetne indulni, majd utána megfigyeléseket végezni és utána egy szervezett akció keretein belül az adott illegális FK-ra rátámadni. Igen, kicsit nehezebben kivitelezhető, de legalább az emberek jobban rá lesznek kényszerülve az RP-re, nem pedig őgy mint azt említettem korábban. És a 3: A kezdő playerek már M4-gyel rohangálnak, annak köszönhetően, hogy látják a SeeNiont és ez szerintem sehol nem RP-s, hogy szerez egy kis pénzt és már rabolászik Glockal meg ilyenekkel. >

Megjegyzés:
< Véleményt kultúráltan elfogadok! >
 
Utoljára szerkesztve:

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
Kivétel az rossz lenne mert akkor még jobban nem lehetne eladni a fegyvereket/drogokat mint most. De valamit kezdhetnének vele es talán kevesebb lenne az úgymond "2-es szinten maffiás vagyok mert 2/2 trabant tele van illegállal" dolog.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Épp ez a baj, hogy az 1-es szintű player már m4-gyel rohangál és ez szerintem sehol nem reális.
Ha kiveszed a SeeNion-t akkor is meg lesz ez a probléma mert odamegy hozzá egy bandás/maffiás IC és megkérdezi kell-e fegyver. :D
Felesleges kivenni a SeeNion-t , így is nehéz azon keresztül is kereskedni , hogy ne legyen buktatás leszerverzni minden stb.
Tudod mit kell kivenni? A hajókat vegyék ki , mert nincs már semminek sem ára vagy legyen 1 héten (7nap) 1 bandás 1 maffiás 1 drog hajó és ennyi.
Az NNI így is épül be a maffiákba / bandákba stb .. szerintem bőven elég ez már így is , így is elég rizikós minden illegál üzlet / illegál TGF az ember kedvét veszik el a játéktól. Nem kell ezt kivenni , legalább ennyi lehetőség maradjon már , hogy tudjanak hírdetni!
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
Szerintem azt is meg lehetne csinálni, hogy egy adott szintig pl: lvl5-ig nem látod a seeniont, még akkor sem, ha nem tartozol rendvédelmi frakcióba. Így nem lenne az, hogy minden kezdő fegyverrel járkál ,mert lent vannak a fegyverek árai. Viszont szerintem felesleges kivenni, mert így nem csak az illegál járna rossul, hanem az NNItől is el lenne véve az a kis lehetőség is ami van.(buktatás)
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szerintem , ha az NNI-sek a bejelentések alapján kezdenének csak nyomozni stb a végén az lenne az indok , hogy ooc információt felhasználva rakott bejelentést ... abból pedig ismét csak gondok adódnának. A SeeNion-al kapcsolatban pedig teljesen egyet értek az előttem lévő hozzászólóval.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: aaandor és dr3X

~Krissz~

Barangoló
2019. 10. 28.
108
112
20
The “Hell”
V4 karakter
<————————>
LV karakter
Alcee Lorenzo
V2 karakter
Christian Santos Lopez
Nemtudom hogy van-e ez a telefonszám lenyomozósdi, de ez is jó lenne ha bekerülne, szerintem hogy kivegyék a SeeNiont arra 0% esély van, hisz tudtommal a szerver kezdete óta bent van, DE meglehetne oldani hogy az illegális hirdetést legalább 8-as szinttől lehessen látni.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X
B

Bodo

Teljesen értelmetlen az ötleted, hisz az illegálos frakciók egyik bevételi/utánpótlási forrása ez. Mi sajnos nem írhatunk a kormánynak lapot, nem mehetünk fel Bencéhez sírni fegyverekért.
 

~Krissz~

Barangoló
2019. 10. 28.
108
112
20
The “Hell”
V4 karakter
<————————>
LV karakter
Alcee Lorenzo
V2 karakter
Christian Santos Lopez
No offens, de LV-n szerinted hogy van megoldva? Ott sincs SeeNion és nem is hiányzik, itt sajnos van de ide sem hiányzik. A fegyvereket is egyszerű beszerezni.
 
  • Tetszik
Reactions: kristOFF

szatyras

shots fired
2019. 01. 10.
229
403
21
??
www.twitch.tv
LV karakter
hakim millard
Ha úgy lenne ez az egész megoldva mint LV-n akkor azt mondom nagyon is jó lenne ha nem lenne, mert kezd irritálni hogy minden második kezdő player fegyverekkel rohangál, sokkal reálisabb lenne az egész dolog ha nem lenne SeeNion.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X és ~Krissz~

eznorbert

Pötyögtető
2019. 01. 10.
436
346
22
jaszterm.com
V4 karakter
enzo_martell
Ha ki vennék akkor jönne az ötlet hogy rakják vissza, ahogy ez már látható volt párszor .
De vicc az amikor már a kettes szintű kiszáll a Trabantbol és már darál...
De örülnék ha ki lenne véve. /telo
 
Utoljára szerkesztve:
C

Capy

Bizonyos esetekben hasznos cucc a SeeNion. Nem kell kivenni. Pont jó, hogy csak illegális frakiban lévők használhatják.
 

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
591
892
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
IRL se ad fel egy maffiás/bandás hirdetést, hogy milyen fegyvert ad el, stb, ez kicsit irreális számomra. Akinek kell fegyver az alakítson ki egy kapcsolatot egy bandással/maffiással.
Na szóval kedves Dr3x! Ezen néhány szavaddal valahogy nem tudok egyetérteni. Szerinted a Silk Road és a hasonló oldolak micsodák IRL ?
Szerintem jó ez a rendszer,ahogy most van.
Nem támogatom.
UI.:Bocsi, hogy kissé nyers fogalmazásért az elején.
 

Aidan

Újonc
2019. 10. 07.
53
36
V4 karakter
Matthew D Kenneth
LV karakter
Aidan Wyatt
V2 karakter
Aidan Sweeney
Nem támogatom
 
  • Vicces
Reactions: dr3X

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Legalább adhatnál egy érdemi választ, hogy miért nem támogatod. Értem, hogy könnyebb eladni a fegyvert SeeNionnal, de sokkal több RP lenne a szerveren ha nem lenne bent, mert akkor nem az van, hogy felhívják telóba és írja, hogy csa mennyi az ak, meg ilyenek? Ugyan már, csak nehéz megerőltetni magunkat hogy a fegyver eladással is csináljunk több RP-t, mert arra is lusták az emberek. Tisztelet a kivételnek, amiből sajnos kevés van.
 

Aidan

Újonc
2019. 10. 07.
53
36
V4 karakter
Matthew D Kenneth
LV karakter
Aidan Wyatt
V2 karakter
Aidan Sweeney
Legalább adhatnál egy érdemi választ, hogy miért nem támogatod. Értem, hogy könnyebb eladni a fegyvert SeeNionnal, de sokkal több RP lenne a szerveren ha nem lenne bent, mert akkor nem az van, hogy felhívják telóba és írja, hogy csa mennyi az ak, meg ilyenek? Ugyan már, csak nehéz megerőltetni magunkat hogy a fegyver eladással is csináljunk több RP-t, mert arra is lusták az emberek. Tisztelet a kivételnek, amiből sajnos kevés van.
Szia! Mivel neked nem felelt meg a nem támogatom Ezért kifejteném. Banda/maffia kapcsolat? Véleményem szerint nagyon kevés ember ismer bandást/maffiás, legalább is tőlünk senki nem ismer egy civilt sem. illetve nem lehet csak úgy oda menni a hq ra hogy van eladó fegyver ezen kívül egy kalapos kendős emberről te nem tudod hogy ő valamiféle bűnszervezet tagja . Kérdezem én hogy lehetne a szerveren eladni fegyvert? Oda mész egy random emberhez hogy kell e Ak? Ez mind szép és jó csak a szerveren sok a rendvédelmis. Buktad az Akt és kapod a 2-3 milliós bírságot. Ez az én véleményem.
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Senki nem mondta, hogy neked kell kezdeményezni az eladáskor, ha ő akar venni tőled, akkor megszólít és te úgy is eladod neki, már ha belemész, és azt se mondtam, hogy egyedül adogass el fegyvert, mert ha van egy kis esze az embernek akkor úgy se egyedül fog eladni dolgokat, már csak a buktatás miatt is. A kapcsolatot is ki lehet alakítani, ha a civil tudja hogy maffiás vagy ha nem, de egy idő után úgy is rá lehet jönni, hogy valaki az vagy nem.
 
  • Tetszik
Reactions: kristOFF
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.