Drake --> Bati

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

adrake

lélekcsavaró
Támogató
2019. 01. 10.
577
1 147
21
Miskolc
www.youtube.com
V4 karakter
Drake Barnes
LV karakter
Sofia Velazquez
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
Drake


Panaszra tett moderátor neve:
Bati


Panasz oka:
TeamSpeak 3 Kitiltás


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
<18:20:29> You were banned for 3 day(s) from the server by "Bati" (Gondolkozz már el a leírásodon. Azt hiszem már szóltunk egyszer.)


Egyéb megjegyzés:
Globális Moderátorként szerintem a Fórumon lévő dolgokkal kéne foglalkoznia, nem pedig a TeamSpeak 3 szerveren történő problémákkal.
 
  • Vicces
Reactions: SLYM

Bati

ɴᴏᴛʜɪɴɢ ɪs ᴇᴠᴇʀ ᴄᴇʀᴛᴀɪɴ
2019. 01. 10.
1 374
1 230
23
Miskolc ←→ Eger
V4 karakter
Kade Webster
LV karakter
Chaz Foley
V2 karakter
Nina Ilves
Szia.

Egyszer TS3 moderátor időszakod alatt szóltunk neked (Én, Ryan[SMod], Misel és Kornél), hogy nem kéne Moderátorként rasszista ts3 aláírást használni. Ettől független visszatetted, amiért a kitiltást kaptad.
A büntetésed egyeztetve volt Ryan-nel, illetve Misellel is. Szerintem lényegtelen kitől kaptad a kitiltásodat, mivel így is úgy is megkaptad volna. Ez már csak egy "apróság".

Várom a bírálást.
 

.Robi

Saudis in audis
2019. 01. 10.
535
466
Freedom Factory
V4 karakter
Cooper Bogetti
LV karakter
Cooper Bogetti
Sziasztok.
Mivel Ryan, és én is rábólintottunk a kitiltásra -személy szerint többet adtam volna- lényegtelen ki adta, ahogy Bati is leírta, ígyis-úgyis megkaptad volna a büntetést érte.
Fő Globális Moderátornak azért is van jogosultsága kitiltást osztani tsen, hogy ha más nem elérhető, ő is tudjon segíteni mondjuk egy smod, operátor, admin nevében.
A panasz így jogtalan, helyezhető.
 

adrake

lélekcsavaró
Támogató
2019. 01. 10.
577
1 147
21
Miskolc
www.youtube.com
V4 karakter
Drake Barnes
LV karakter
Sofia Velazquez
Aha jó, már előre félek, hogy még szerverről is kibannol. :ROFLMAO:
(( Fő Globális Moderátornak azért is van jogosultsága kitiltást osztani tsen, hogy ha más nem elérhető, ő is tudjon segíteni mondjuk egy smod, operátor, admin nevében. ))
Ehhez meg csak annyit fűznék hozzá, hogy volt fent Smoderátor.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.