Dragomir Argirov --> Jhnny

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

notbendzsi

Újonc
2023. 09. 16.
37
140
V4 karakter
-
LV karakter
Dragomir Argirov
V2 karakter
-
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Dragomir Argirov >

Panaszra tett Admin neve:
<
Jhnny >

Panasz oka:
<
Értelmetlen indoklás >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://forum.see-game.com/threads/dragomir-argirov-baker.432698/ >

Megjegyzés:
<
Üdvözlet Mindenkinek!

Szeretném átbeszélni a jailem indokát, mivel nonszensz-nek tartom.

Jhnny felkerestem discordon, de nem igazán sikerült megbeszélni bármit is. (Discord beszélgetést nem fogok leakelni, ellenben a szavaival élni fogok)


Jhnny:"Sok a feltételezésed, utólag odamentek lövöldözni mikor már nem él senki, az én részem ennyi, hali."

Lényegében az egész játék egy feltételezés, szóval nem igazán értem ezt a részt. "Mivan, ha" jelmondattal játszunk a szerveren, többségnyire.

Jhnny válaszára, amit az előző Panaszkönyvem alá írt:

Egyértelmű, hogy nem az újraéledt rendvédelmiseket akartam/akartunk lőni. Miért is tenném ezt?
Sniperből nem látom sajnos, hogy ki mikor éledt újra (gondolom ezzel nem mondok újat)

Arról pedig nem tehetek, hogy RolePlay közepette jönnek vissza a rendvédelmisek.

Jhnny:" mint maga a pkban is írtad nem válaszoltak rádión, akkor szerinted élnek vagy sem?"

Mivel sok mindent feltételezhetünk, vegyük például az elfogást, nem igen tudnak rádiózni bármit is. Teljesen nonszensz ez a gondolkodás, hogy "vagy ez, vagy az". Megannyi eset van, amikor a szerverszabályzat miatt nem lehet csinálni dolgokat. Ellenben ezzel a kijelentéssel, azt mondtad, hogy nekünk ki kellett volna MetaGaming-ezni, hogy élnek-e még, vagy meghaltak.

Minden további dolgot kifejtettem az előző panaszkönyvemben.


>
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 744
4 480
22
LV karakter
Edward Paul
Egyértelmű, hogy nem az újraéledt rendvédelmiseket akartam/akartunk lőni. Miért is tenném ezt?
Sniperből nem látom sajnos, hogy ki mikor éledt újra (gondolom ezzel nem mondok újat)
Ez rendben van, ezt meg lehet beszélni alapvetően (itt nem ennyire egyszerű a dolog).
Arról pedig nem tehetek, hogy RolePlay közepette jönnek vissza a rendvédelmisek.

Jhnny:" mint maga a pkban is írtad nem válaszoltak rádión, akkor szerinted élnek vagy sem?"
Nem túl életszerű a hiányzó csapattagok felkutatása ebben a helyzetben ha nem adtak magukról életjelet. Ebből következik az is, hogy már nem beszélhetünk aktív RP-ről sem.
Ellenben ezzel a kijelentéssel, azt mondtad, hogy nekünk ki kellett volna MetaGaming-ezni, hogy élnek-e még, vagy meghaltak.
Ez nettó baromság ne haragudj...

Kód:
[2024-04-24 20:35:51] [Output] : [20:35] Glen Bafford: (( Mentőben ültem, animban voltam. ))
[2024-04-24 20:36:00] [Output] : [20:36] Dragomir Argirov: (( Láttam, mentőbe vagy. ))
[2024-04-24 20:39:06] [Output] : [20:39] Admin 5 Baker: (( de a mentőből miért kell kilőni? ))
[2024-04-24 20:39:19] [Output] : [20:39] Dragomir Argirov: (( Látott mindent, igazából. ))
[2024-04-24 20:39:34] [Output] : [20:39] Glen Bafford: (( Mi hátrányotok lett volna, ha életben hagytok? ))
[2024-04-24 20:39:35] [Output] : [20:39] Dragomir Argirov: (( elvarattlan szál ))
[2024-04-24 20:39:53] [Output] : [20:39] Glen Bafford: (( Annyit tudtam volna mondani, hogy merre lehettek, de se körözést nemtehetek ki ilyenkor, se semm ))
[2024-04-24 20:40:03] [Output] : [20:40] Glen Bafford: (( semmit. ))

Nem jelentett veszélyt mégis lelőtted, ezért a szankciót jogosan kaptad.
A panaszod jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.