Dominik Guerrini- Matthew

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dominik2000

Aktív fórumozó
2020. 05. 01.
265
315
V4 karakter
Drake Guerrini
LV karakter
Dominik_Sturm
V2 karakter
Dominik_Guerrini
smod.png


InGame neved:
< Dominik Guerrini >

TeamSpeak 3 neved:
< Dominik >

Panaszra tett Moderátor neve:
< Matthew>

Panasz rövid leírása:
< Moderátor ignorálása és félre vezetése. #Matthew>

Panasz részletes leírása, kifejtése:
< Vip- szobába voltam haverokkal és kibannol engem. Szerintem nem jogos semmit nem tettem, így nem értem hogy miért kaptam ezt. >

Bizonyítékok (pl.: kép, videó, log)
< >

Megjegyzés:
< Köszönöm szépen előre is a válaszokat.>
 
  • Hűha
Reactions: Davidvagyoken

Foka

Az év Globális Moderátora | 2023
Támogató
2022. 07. 17.
146
133
Szeged
V4 karakter
Maximo D Garrido
Szia. Feljöttem TS-re kb 2-3 hét után, és mivel láttalak bent a szobába ezért gondoltam beszélek veled, viszont nem válaszoltál amikor köszöntem. Írtam neked és meg is pokeoltalak, felhívtalak facebookon 3-szor egymás után, és mind ezekre semmit nem reagáltál. Többször kérdeztelek, hogy miért nem szólsz hozzám, nem jött válasz. Bejött közben a szobába Kopasz és az egyik moderátor, Dzsunio, velük beszéltél, sőt Pupg-ztál, és közben hozzám semmit nem szóltál. Majd mikor már Kopasz is megkérdezte, hogy miért nem válaszolsz nekem, és nem reagálsz a hívásaimra azt mondtad, hogy a telefonodon nincs internet, ami számomra érdekes, hiszen közben ts-en is fent voltál, illetve játszottál is. Kikickeltelek egyszer ,,Nem ignorálsz egy moderátort" indokkal, vissza jöttél, és ugyan úgy nem szóltál hozzám egy szót se, még csak indokot sem mondtál, hogy miért nem szólsz hozzám. Ezek után figyelmeztettelek, hogy ki foglak tiltani a szerverről, ha legalább egy indokot nem mondasz. Ugyan ezt csináltad Alex moderátornál, amiért el is lett véve a moderátorod. Szerintem egyáltalán nem ért váratlanul a kitiltás, azt meg hogy nem szólsz hozzá a másikhoz, mindenféle ok nélkül egy TS szerveren nem tudom hova tenni.
 

Dominik2000

Aktív fórumozó
2020. 05. 01.
265
315
V4 karakter
Drake Guerrini
LV karakter
Dominik_Sturm
V2 karakter
Dominik_Guerrini
szia azért nem válaszoltam neked mert amit stilust képviseltél mikor elmendtem 10percre hátam mögött mondtál rám és szólni akartam a feletted lévő moderátornak. Szerintem ilyet nem mondhatsz moderátorként. Mikor felhívtál engem akkor telon ténleg nem volt netem de ez hogy jön ahoz hogy ts en fent vagyok nem értem. A pokolásodra a fentiek miatt nem válaszoltam, meg az írásodra se.
 

Foka

Az év Globális Moderátora | 2023
Támogató
2022. 07. 17.
146
133
Szeged
V4 karakter
Maximo D Garrido
Akkor vagy nekem van emlékezet kiesésem, vagy te nem mondasz igazat. Mit mondtam a hátad mögött? Pontosan le tudod írni? Illetve bizonyítékot róla tudsz küldeni? Ezen kívül, miután beléptem írtam neked meg pokeoltalak, majd mivel nem válaszoltál away-be raktam magam, majd lementem kajáért. Miután vissza jöttem, kb. 5 perc után hallottam, hogy valakihez beszélsz. Ez után végig nem mentél el és végig beszéltél, illetve Pupg-ztál Max-al. Szóval nem értem milyen stílusról beszélsz amit mondtam neked, és azt sem értem, ha problémád van miért nem mondod el..
 

Dominik2000

Aktív fórumozó
2020. 05. 01.
265
315
V4 karakter
Drake Guerrini
LV karakter
Dominik_Sturm
V2 karakter
Dominik_Guerrini
Szia persze leírom dagadéknak neveztél meg a mikrofonba hangosan elhagyta a belső szeleid sajnos nem vettem fel mert nem tehetem meg nem tudtam ez lesz a vége sajnos, ezért gondolom azt hogy ilyet nem tehetsz meg moderátorként.
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Sziasztok! TS megbeszélés mikor lenne alkalmas?
 
  • Tetszik
Reactions: Foka

Dominik2000

Aktív fórumozó
2020. 05. 01.
265
315
V4 karakter
Drake Guerrini
LV karakter
Dominik_Sturm
V2 karakter
Dominik_Guerrini
szia bármeik nap alkalmas nekem.
 

Dominik2000

Aktív fórumozó
2020. 05. 01.
265
315
V4 karakter
Drake Guerrini
LV karakter
Dominik_Sturm
V2 karakter
Dominik_Guerrini
rendben jó lesz.
 
  • Tetszik
Reactions: Pexy

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
TS-en átbeszéltük, jogtalan a panasz.
Zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.