Dizel / Benzin Váltás lehetősége.

Márk44

Írnok deák
2022. 09. 13.
570
152
18
V4 karakter
Aristo Hill
Páran leírták. Tök irreális, hogy egyik nap benzines másik nap meg már dízeles mert átváltottad. Ennél jobban hova megindokolni.
Akkor aki támogatja az meg indokolja meg miért támogatja.
Verzió váltás miatt lett elérhető a dízel változat,szóval korrekt lenne. Realitást pedig ne keressük mindenben,ez egy játék!
 

igenazajimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
579
1 086
Budapest Airport
V4 karakter
Mayur Lee
LV karakter
Mayur Lee
V2 karakter
Sergely Ruzinow
Olvasd el az uzenetem első részét is kérlek…
Olvasom-olvasom :D
De nem igazán értem mire szeretnél ezzel kilyukadni. V4 óta mikor veszel egy kocsit kiválaszthatod, hogy milyen legyen (dízel vagy benzin). Itt van lehetőséged eldönteni, ezután meg már hova változtatni rajta? Valóéletben sem így működik szerintem, hogy megveszel egy benzines kocsit majd később random jön egy Isteni szikra és átvarázsoltatod dízelre. Ez egy játék, ami IRL-re épül, tehát ne azzal gyere, hogy miért ne csak játék. Ahogy nem ölsz meg mindenkit aki szembe jön veled mert nem reális, úgy ilyen se való ide.
 
  • Tetszik
Reactions: DriftV2

Márk44

Írnok deák
2022. 09. 13.
570
152
18
V4 karakter
Aristo Hill
Olvasom-olvasom :D
De nem igazán értem mire szeretnél ezzel kilyukadni. V4 óta mikor veszel egy kocsit kiválaszthatod, hogy milyen legyen (dízel vagy benzin). Itt van lehetőséged eldönteni, ezután meg már hova változtatni rajta? Valóéletben sem így működik szerintem, hogy megveszel egy benzines kocsit majd később random jön egy Isteni szikra és átvarázsoltatod dízelre. Ez egy játék, ami IRL-re épül, tehát ne azzal gyere, hogy miért ne csak játék. Ahogy nem ölsz meg mindenkit aki szembe jön veled mert nem reális, úgy ilyen se való ide.
Arra,hogyha szeretnék pl egy dízel e60-at,akkor ne kelljen elkölteni 21.000pp-t,hogy legyen egy gyari. Új verzióban jött be a dízel opció,szerintem korrekt lenne nem elvárni,hogy ennyit kelljen költeni egy játékra,vagy súlyos összegeket megfizetni érte.
 
2019. 01. 10.
59
213
V4 karakter
Mauro Bartognoli
LV karakter
Moe Andrews
Úgy szerintem tényleg korrekt lenne, ha minden olyan autón amin a 3 szám-3 betűs rendszám van (ergo v3-ban, vagy korábban lett megvásárolva) korlátozott ideig EGYSZER lehetne változtatni. Biztos voltak olyanok, akik dízelnek rp-zték a kocsijukat, velük szemben tényleg nem korrekt, hogy a verzióváltás miatt hirtelen benzines lett a gép...
 
  • Tetszik
Reactions: Márk44