Dizel / Benzin Váltás lehetősége.

Lyo

Újonc
2019. 04. 22.
46
63
V4 karakter
Lyonell_Stones
LV karakter
Leopold_Kensington
V2 karakter
Nincs
Sziasztok! - Egyszerű témát hoztam. Nagyon örülnék neki, hogyha lehetne módositani az üzemanyagot. - Akár PP keretein belül is csak lehessen rá lehetőség.
 

Reportman0999

Aktív fórumozó
2020. 03. 06.
297
104
Madrid
V4 karakter
Rony Fernandez
Szerintem ez teljesen felesleges .. vagy epp lehetetlen .. IRL sem tudsz egy benzines autobol dizelt csinalni :D de ha rosszul gondolom elnezest
 

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
583
896
21
Győr
V4 karakter
Lucas Saliven
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Irreális lenne.
 

ervinka2002

Zöldfülű
Támogató
2019. 11. 17.
158
473
22
V4 karakter
Ervin Kaufmann
LV karakter
Ervin Kaufmann
Szerintem ez teljesen felesleges .. vagy epp lehetetlen .. IRL sem tudsz egy benzines autobol dizelt csinalni :D de ha rosszul gondolom elnezest
Irl egyik napról a másikra nem lesz a dízel autódból benzines :D Itt igen
 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
550
299
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Amennyiben jól értem egy normál benzines autóból dízeles autó?

Nem tudom támogatni ne hari.
 

Márk44

Írnok deák
2022. 09. 13.
570
152
18
V4 karakter
Aristo Hill
Aki nem támogatja,az miért nem támogatja? Indokoljátok meg,hogy ebben mi negatívum van..
 

Márk44

Írnok deák
2022. 09. 13.
570
152
18
V4 karakter
Aristo Hill
Teljesen felesleges.. vannak ennel fontosabb dolgok is .. ez gondolom megint penz dolog lenne.. nekem dizel van ezert 2 millioval dragabban adom stb ..
pont hogy most van ez.Aki frissen PP-zi a kocsit,ő sokkal drágábban adja,mivel ritkább.De ha már meglévő autókat is lehetne váltani,akkor ez nem lenne.
 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
550
299
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
jAki nem támogatja,az miért nem támogatja? Indokoljátok meg,hogy ebben mi negatívum van..
Ha jól értelmezzem az alapötletet akkor prémium pontból szeretné az ötletíró játékos átalakítani a kocsiját benzinesről dízelesre.

Oké ez csak egy játék, de nem látok ebben realitást. Továbbá mennyiben jobb ha az autó, benzin helyett dízeles?
 

Márk44

Írnok deák
2022. 09. 13.
570
152
18
V4 karakter
Aristo Hill
Ha jól értelmezzem az alapötletet akkor prémium pontból szeretné az ötletíró játékos átalakítani a kocsiját benzinesről dízelesre.

Oké ezt csak egy játék, de nem látok ebben realitást. Továbbá mennyiben jobb ha az autó, benzin helyett dízeles?
Mivel eddig nem volt meg a lehetőség a korábbi verziókban kiválasztani,hogy dízel vagy benzines legyen,ezért jó lenne egy ilyen lehetőség. Szerintem nagy külömbség nincsen,csak feelinges pl egy kormoló e60-al mászkálni.
 

Reportman0999

Aktív fórumozó
2020. 03. 06.
297
104
Madrid
V4 karakter
Rony Fernandez
Mivel eddig nem volt meg a lehetőség a korábbi verziókban kiválasztani,hogy dízel vagy benzines legyen,ezért jó lenne egy ilyen lehetőség. Szerintem nagy külömbség nincsen,csak feelinges pl egy kormoló e60-al mászkálni.
pont hogy most van ez.Aki frissen PP-zi a kocsit,ő sokkal drágábban adja,mivel ritkább.De ha már meglévő autókat is lehetne váltani,akkor ez nem lenne.
Nem valoszinu hogy kesz ilyen lehetoseg .. mondjuk reszemrol nem is baj .. egyaltalan nem realis ..
 

Francois

Barangoló
Támogató
2023. 04. 18.
105
47
16
Tököl
V4 karakter
Zean Knox
Teljesen felesleges és semmi értelme nincsen, mivel ugyan olyan a menetteljesítménye a benzinnek és dízelnek.
 

igenazajimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
579
1 086
Budapest Airport
V4 karakter
Mayur Lee
LV karakter
Mayur Lee
V2 karakter
Sergely Ruzinow
Aki nem támogatja,az miért nem támogatja? Indokoljátok meg,hogy ebben mi negatívum van..
Páran leírták. Tök irreális, hogy egyik nap benzines másik nap meg már dízeles mert átváltottad. Ennél jobban hova megindokolni.
Akkor aki támogatja az meg indokolja meg miért támogatja.
 
  • Tetszik
Reactions: DriftV2