Dino moderátori jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dino.

Egy igazi Raptor
Támogató
2019. 01. 10.
706
422
Harc
V4 karakter
Dr. Robert Rauschenberg
attól, hogy moderátor voltál vagy sem, te miattad még sosem mentem be ügyfélbe se máshova , max ott voltál havernál és ennyi.
 
  • Vicces
Reactions: Lezer

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
502
5 517
Miskolc
V4 karakter
kwamie.burch
LV karakter
adelina.greek
Csak az éven megjártál 2 frakciót. - Amiből mind a kettőből kitettek, mert hülységet csináltál. - BMSből azért, mert azt hitted hogy az aktívságod mindenért kárpótolja a frakciót, vamzerkodtál és köpdösted be azokat a bizonyos "barátaid" minden kis hibáért, amit te is ugyan úgy elkövettél - akikkel egy szobába ültél TSen azelőtt napi rendszerességgel. - Navból gondolom a videó alapján, ahol beültél a hajóba és elkezdted belőle lövöldözni az egyik TEKes ismerősöd, meg a volt BMSes frakció társad. - Ezen felül, egy időbe amikor streameltél, nem épp a normális hozzállásodról volt szó, hanem a billentyűzet széfejelések, illetve 100 nézőnél hátra borulok a székkel, plusz x nézőnél/kövezőnél fejen állsz és társai. - A fent leírt dolgok, pont nem arról árulkodnak, hogy változtatni próbálnál. - Mindenki tudja rólad, hogy nem azért van rajtad AS minden nap mert annyira megbíznak benned, illetve annyira tudod a a szerveren lévő dolgokat. - Hanem mert sajnálnak, hogy mondhatni minden társaságból kiutálnak előbb utóbb, a saját hibáid miatt. - Hiába voltál már ott nem egy betanításon a moderátorok mellett, nem egy ügyintézést hallgattál végig.. - Amikor bent is ültél a szobában, amikor mi is ott voltunk, akkor is előszeretettel okoskodtól bele a dolgokba, úgy hogy nem volt semmi közöd az egészhez, állítottad a magad igazát, amikor rád lett szólva, akkor meg besértődtél és muteoltad magad. - Amikor meg kihúztak AFKba, visszajöttél és kérdezősködtél hogy miért húznak, húzunk ki a szobából. - Mert hogy te ott vagy, csak le vagy muteolva mert épp videót nézel és társai. - Pontosan tudhatnád, hogy a moderátor is elmegy saját szobába / afk szobába, ha muteolja magát, akár csak 10 percre is. - Hiába vagy 13 órát fent, van 25k perced egy hónapban, ha gyerekes hozzállásod van és senki se tud komolyan venni.


Totálisan elmondja a rólad lévő véleményeket a frakció tulajdonosok feketelistája. Katonaság fekete lista, OMSZ fekete lista - társai.

Parancsolj, nem csak arról volt szó hogy mi volt régen veled, nem a "Lorca" név alapján alkottam véleményt, hanem a saját tapasztalataimból veled kapcsolatban.
 
Utoljára szerkesztve:

Kevin.

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
821
384
V4 karakter
Kane Cobb
Őszintén bevallva, mikor megismertelek akkor még jó arcnak tűntél az én szememben, de viszont ahogy telt az idő egyre rosszabb lett a helyzet.. Pontosan máig elég sokan nem kedvelnek és ezek mellett egy játékot annyira a szívedhez tudsz kötni, hogy azt nem lehet elhallgatni, ebből kifolyólag látni rajtad, hogy nem vagy érett hozzá. Viszont összességében jó lett a lapod, sok sikert!
 
  • Tetszik
Reactions: Dino. és dzsoi

aRenji

Barangoló
2019. 01. 10.
78
189
V4 karakter
Renji Mikhailov
LV karakter
-
V2 karakter
-
Én úgy gondolom, hogy ez a mentegetőzés a saját jelentkezési lapod alatt nagyon gyerekes, és számomra csak alátámasztja azokat az állításokat amit a többiek mondanak. Én sajnos nem tudlak támogatni téged ebben a dologban.
 

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 408
7 938
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
Amég érzelmeid befolyásolják a játékod, gyerekes a felfogásod és minden negatív HSZ-re kontrázol valamit amivel ellenérvelsz és nem elfogadod azt, szerintem felesleges ez a lap. @aBeno spanom teljesen korrekten leírta mik a gondok és te azzal kontráztál, hogy 11-kor értél haza a buliból. Nyugi, legtöbb ember akkor indul el bulizni de ha idősebb leszel megérted. Nem egyszer beszéltem veled mindig felhoztad, hogy annyi időd van, hogy 120 meg 150-es jelentés rekordot akarsz dönteni, mennyi pénzed van stb. Ha esetlegesen valamire nemet mondtunk akkor jött a “de miéééért” és társai. Amég fejben gyerek vagy teljesen mindegy mit csinálsz, ezt tarsd észben.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.