Dino moderátori jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dino.

Egy igazi Raptor
Támogató
2019. 01. 10.
706
422
Harc
V4 karakter
Dr. Robert Rauschenberg


In-Game Nevem
Ryan Loucks.


Mióta használom a TeamSpeaket
A TeamSpeaket nagyjából 5-6 éve használom, még régebben egy osztálytársam mutatta be nekem.


Mennyi idő tudnék szánni a feladataimra
1 hónap alatt nagyjából 15.000 percet is rátudnék fordítani a moderátori feladatkörre.


Mennyi idő töltök naponta a Teamspeaken
Naponta körülbelül 12-14 órát töltök el a Teamspeken, abból 9-10 órát a SeeMTA V3 Teamspeak szerverén.


Miért válasszatok be a csapatba
Szerintem elég precízen és aktívan tudnék részt venni a csapat munkájában, ha bekerülök. Illetve mindig megpróbálnám hozni a legjobb formámat , ami anyit tesz ki, hogy túltejesítem az elvártakat.


Mivel tudnék többet hozzátenni a Teamspeak moderátorokhoz
Elég sok embert ismerek a moderátor csapatból és tudom, hogy egy elég jó csapatról vagy közösségről beszélünk. Sok jó dolgot is hallottam a Moderátor team-ről és én úgy gondolom, hogy az aktívságommal együtt sokat tudnék hozzátenni ehhez a csapathoz.


Miért szeretnék a csapathoz tartozni
Mint fentebb említettem, egy elég jó közösségről beszélünk és én ennek azért szeretnék a csapathoz csatlakozni ,mert szeretném hozzátenni az aktívságomat , valamint szeretném magam kipróbálni Teamspeak moderátorként.


Hogyan tudnám segíteni a kezdő Teamspeak felhasználók dolgát és eligazodását
Amennyiben az adott játékos nem regisztrált még le, akkor behúznám egy Ügyfélszolgálatba megkérdezem játszik e s SeeMTA v3 szerverén és természetesen kikérdezem, a szabálypontokból. Ha hallom, hogy nem nagyon megy neki , közlöm vele, hogy lehúzom egy másik szobába, ahol levannak írva a szabályok és természetesen lehúzom. Ha sikeresen leregisztált akkor megkérdezem, hogy tudok e másban segíteni, ha nem akkor köszönök neki és megvárom, hogy kimenjen. Ha igen akkor megkérdezem, hogy miben és most írok egy példát, nem tudja a felhasználónevét, természetesen mondom neki, hogy ezzel keressen fel egy adminisztrátort , megkérdezem, hogy behúzzam-e egy adminnak a várójába.


Szerintem a 3 legfontossab Teamspeak szabályok
1. Tilos hang/videófelvételt készíteni Főadmin és/vagy SModerátor (vagy annál magasabb) engedélye nélkül.
2. Tilos mások személyes dolgának / nem publikus adatának kiadása, terjesztése például: Facebook, Instagram, stb..
3. Tilos a TSMG Ez alól legaláis és Illegális frakcióknak sincs kivétele. Annak leRP-zése , hogy füles van rajtad az TS MG-nek minősül.



Ismertségem a teamen belül
Sok mindenkit ismerek a Teamspeak moderátorok csapatából , felsorolok egy párat: Jo3 , Kuti, Noel, Geriprof, Peterico, Morthy és még sok más moderátor.


Referenciám
Moderátor egyszer-kétszer voltam egyszer a SeeMta V3 LV teamspeak szerverén, egyszer pedig egy External szereveren.


Mit tennék, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy nemtudok neki adni engedélyt képfeltőltésre
Nos, elöször is megpróbálnám vele megértetni , hogy nem adhatok engedélyt, ezt megtennén háromszor , amennyiben harmadszorra sem érti meg , hogy nem tudok neki engedélyt adni képfeltőltésre , abban az esetben egy szerverről való kirúgásban(kickben) részesítem. Ha a kirúgás után sem értené meg , szólnék egy nagyobb rangú moderátor társamnak vagy egy adminisztrátornak ,(abban az esetben ha P. Moderátor vagyok) hogy adjon neki egy kevés pihenőt.


5-10 mondatos bemutatkozóm
Sziasztok! Nagy Lóránt Gábor vagyok 15 éves. Tolna megyében élek egy kisebb faluban Harcon. A Szekszárdi Illés Gyula Gyarkoló Iskola 8.-os tanulója vagyok. Átlagban 4-5-ös tanuló vagyok . Vagyis igazából voltam mert nemrégiben volt a ballagásom. Továbbtanulásomat úgy tervezeem, hogy beiratkozom egy autószerelő szakra, folytatnám a családi vállakozást. Szeretek kosarazni , focizni és persze otthon gépezni. Sok játék van a gépemen, de csak egy pár játékkal szoktam játszani. Most nyáron fogok levizsgázni Am kategóriából. Szabadidőmben általában kerékpározom vagy futok , időjárástól függően. Van egy 18 éves bátyám , akit Botinak hívnak, vele jó kapcsolatot ápolók. Én 15 évesen elszoktam járni bulizni, de szerintem ez természetes. Annyit érdemes rólam tudni, hogy elég könnyen fel lehet idegesíteni , kisebb dolgokkal is.
 
Utoljára szerkesztve:

Turtle

bort isznak, de vizet prédikálnak
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 311
2 432
V4 karakter
Joseph Chambley
Remélem nem gondolod, hogy:
-ilyen stílussal
-folyamatos hisztivel
-gyerekes hozzáállással
te alkalmas lennél a moderátori pozíciót betölteni, elárulom neked, hogy nem.
Hiába vagy aktív, ha képtelen vagy komoly lenni.
Nem támogatom a bekerülésed.
 

dzsoi

prada dem
2019. 01. 10.
601
3 884
V4 karakter
Grant Cazalla
LV karakter
Allen Nicks
Az utóbbi időben volt alkalmunk beszélgetni, az ottani viselkedésed alapján mindenképpen támogatnálak, de a múltad miatt (akár az LV-s, vagy az itteni) nem feltétlen mondanám, hogy alkalmas lennél moderátornak. Mindenesetre sok sikert.
 

Geriprof

Barangoló
2019. 01. 11.
92
51
V4 karakter
George Everett
LV karakter
Sam De Florez
V2 karakter
-
Minden elismerésem a tied. Nagyon összeszedett lapot írtál, és a formázás is szép. Volt már nem egyszer, hogy besegítettél egy Nem regisztrált regisztrálásánál, és jól csináltad a dolgodat. Én támogatlak!
 

Lezer

"Nem mindegy, hogy bogár vagy szélvédő vagy."
2019. 01. 10.
317
1 173
Debrecen
V4 karakter
Pietro Luchese
Nem... NAGYON NEM! Volt alkalmam beszélni veled, ( volt szerencsém 1-2 billentyűzet szétfejelős LÁJVBA) is belenézni. Ezzel a stílussal, hisztik tömkelegével moderátornak nem vagy való (szerintem). Bocs a negatív kritikáért. Minden estere sok sikert!
 
Utoljára szerkesztve:

Scream

Too Fast 2 Live, Too Young 2 Die
Támogató
2019. 01. 10.
389
344
Mende
V4 karakter
Kaylee Madden
LV karakter
V2 karakter
Sikerült párszor beszélgetésbe elegyedjek veled. Hát mit is mondjak.... nem volt túl jó élmény.
Túlságosan gyerekes a felfogásod és amiket eddig leműveltél mind szerveren mind live-ba az alapján nem vagy a moderátor csapatba való. Sajnos még túlságosan éretlen vagy a dolgokhoz.
 

nempatrik

Lelkes fórumhasználó
2020. 05. 29.
313
237
⚡️
LV karakter
Patrick G Ascenzo🔥
Kapott ez a srác már elég fejest ettől a közösségtől. Volt itt minden, sírás,rinyálás és billentyűzet széttörős live. Viszont, én úgy vettem észre, hogy mostanság elkezdett komolyodni. Volt adminsegéd többször és megjárt 1-2 frakciót. De kérdezem én, miért nem lehet másnak az előéletétől eltekinteni? Dino-nak is volt egy “Lorca” múltja.De példának okáért (ha már az LV-s ügyével is jött valaki) Rhaast (volt 5-ös Admin) is ki volt csapva LV-ről,mert adminként ooc kerezett, de ennek ellenére még is esélyt kapott arra, hogy v3-on admin legyen. Véleményem szerint 1esélyt megérdemel, mert komolyodik és ha elrontja akkor pedig megkapja érte a megfelelő szankciót, de ezt ő maga is nagyon jól tudja.
 

Dino.

Egy igazi Raptor
Támogató
2019. 01. 10.
706
422
Harc
V4 karakter
Dr. Robert Rauschenberg
Kapott ez a srác már elég fejest ettől a közösségtől. Volt itt minden, sírás,rinyálás és billentyűzet széttörős live. Viszont, én úgy vettem észre, hogy mostanság elkezdett komolyodni. Volt adminsegéd többször és megjárt 1-2 frakciót. De kérdezem én, miért nem lehet másnak az előéletétől eltekinteni? Dino-nak is volt egy “Lorca” múltja.De példának okáért (ha már az LV-s ügyével is jött valaki) Rhaast (volt 5-ös Admin) is ki volt csapva LV-ről,mert adminként ooc kerezett, de ennek ellenére még is esélyt kapott arra, hogy v3-on admin legyen. Véleményem szerint 1esélyt megérdemel, mert komolyodik és ha elrontja akkor pedig megkapja érte a megfelelő szankciót, de ezt ő maga is nagyon jól tudja.
Köszönöm szépen azt, hogy te mellettem állsz, mint írtam is tegnap nálam a remény hal meg utoljára. És Srácok ahogy mondja, mindenkinek van második lehetősége, sőt a legtöbb ember azt sem tudja valójában mi történt Lv ts-en. Mindenki válatozhat, az az LV-s dolog is már 1.5-2 éve volt. Lehet engem fikázni meg minden, de én mindent megpróbálok újra és újra, mert nem adom fel!
 

real beno

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 029
11 693
23
V4 karakter
Malbor Vllasi
LV karakter
Lewis Dur
Ne a remeny haljon meg utoljara, ez a legrosszabb duma amit valaha hallottam.
A remenyhez neked kell tenned, es nem valo ilyen jogkor a kezedbe.
Mikor moderator voltam, oszinten leirva kimondhatatlanul zavart a stilusod, nagyon gyerekes vagy, igy nem hinnem hogy egy nalad idosebb szemely barmennyire is komolyan tudna teged venni egy esetleges ugyintezesnel, nem tudnal rendet teremteni.

Mint irtad napi 12 - 10 orat lennel tsen.
Ebbol par orat tolts inkabb a valo eletedben kozossegekben, es komolyodj meg, ne a gep elott akarj megvaltozni.

no offense
 

Dino.

Egy igazi Raptor
Támogató
2019. 01. 10.
706
422
Harc
V4 karakter
Dr. Robert Rauschenberg
Figyelj , attól , hogy sokat ülök a gép elött az nem jenelti azt , hogy nincs életem. Igenis van életem , tegnap éjjel is 11kor értem haza a haverom bulijából. Meg egyébként jössz ezzel a fiataldologgal , van nálam fiatalabb moderátor is és meg is van említve az egyik az 'ismertségem a teamen belül' résznél. Illetve már volt nem is egy admin aki nem volt meg 15 és még a hangja is vékony volt. Meg mindenkinek van egy második esélye. Meg én az a személy vagyok , ha valamit kell akkor komolyanveszek , nyílván egynemreget regisztrálásánál komolyan venném , de ha elmegyünk mondjuk haverokkal cs:go-zni akkor nem veszem annyira komolyra a dolgot.
 

real beno

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 029
11 693
23
V4 karakter
Malbor Vllasi
LV karakter
Lewis Dur
Nem tudod értelmezni a mondatom, ajánlom többszöri átolvasását hogy rájöjj a hibáidra.
Nem hinném hogy egy komoly 15 éves fiú nyávog a mikrofonba, meg nyavajog mint egy kislány.
Senki nem mondta hogy ne ülj a gép elé, de pár órát belőle civilizálódhatnál is, hogy a fentiek ne történjenek meg.
 

Holi

Zöldfülű
2019. 04. 10.
180
217
V4 karakter
Honey Weatherly
LV karakter
Még nincs
V2 karakter
Még nincs
Hali
Felhoztad hogy van olyan admin aki még nem töltötte be a 15. életévét, és vékony a hangja. Nem gondolod hogy akkor ő valamit tud? Pl jól ismeri a szervert, jó kommunikációba, és remek lapot írt? Ne egyből az menjen hogy ő lehet, de én nem.... aBeno-val vagyok, ha lehet így fogalmazni. Szerintem is inkább IRL töltösd el azt a 10-12 órát, sokall jobb hidd el.
UI: Remélem nem lett bántó, mert nem ez a célom.
Holi
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.