Dimitri jelentkezése a BMS-hez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Drimike

Újonc
2023. 05. 23.
37
16
V4 karakter
Dimitri Benjamin
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Tominak hívnak<
~ Hány éves vagy? ~
>Jelenleg 18 éves vagyok.<
~ Account ID-d? ~
>224315<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>Jelenleg 59 122 perccel rendelkezem,de ez napról napra csak növekszik.<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délután és este tudnék fent lenni a szerveren, és ez idő alatt szerelni.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-4 óra folyamatos szerelést tudnék a frakció fordítani.<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Legelső frakcióm ahol nagyon sok boldog percet töltöttem az a Fix & Drive Mechanic Shop volt.Nagyon szerettem azt a frakciót kedves összetartó csapat,segítőkész vezetőség,és kedves türelmes ügyfelek.A távozásom oka az volt,hogy nem volt sajnos elég időm a frakcióra,2 csodás hónapot töltöttem el ott.Aztán egy pici szünetet tartottam a játékkal,majd jelentkeztem a Mentőszolgálatba ahol jelenleg is dolgozom.Itt is lassan már 2 hónapja vagyok eddig nem volt rám panasz és remélem nem is lesz.Elég szép rangot tudtam elérni ezért is nem szeretném addig elhagyni a frakciót ameddig nem kaptam pozitív visszajelzést a Boxter Mechanic Shop vezetőségétől.Remélem,hogy a jelentkezésem pozitív lesz és újra csinálhatom azt amit szeretek, és megismerhetek rengeteg kedves embert,és új csapattagokat,és persze egy csodálatos vezetőséget.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Természetesen rendelkezem mind hárommal.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Sziasztok!Tominak hívnak jelenleg 18 éves vagyok,Erdélyben élek.Elég régóta játszok a Seemta szerverén már nem is tudom mikor kezdtem el ezen a szerveren játszani de örülök,hogy így döntöttem.Szabadidőmben leginkább sportolni szeretek, a kedvenc sportom a foci amit nagyon szeretek,de ez mellett kézilabdázok és kosarazok is.Lassan végzek a sulival szóval így még több időm lesz a frakcióra.Nagyon szeretem az állatok,és törődni velük.Mások elmondása szerint jól tudok csapatban dolgozni,de ezt persze én is érzékelem,jó ha tudok segíteni másokon,mert nekem az energiát ad.A kritikákkal is így vagyok,ami kritikát kapok az is feltölt,és jobban ösztönöz arra,hogy ne adjam fel és csináljam tovább amíg el nem érem a célomat.<




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Dimitri Benjamin<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>1999.01.01 See City Korház<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Fix & Drive Mechanic Shop-ban dolgoztam,majd jelentkeztem Mentőszolgálathoz,ahol sikeresen vizsgáztam,és ahol jelenleg is dolgozom.<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Szerintem,azért lennék alkalmas,hogy újra szerelő legyek,mert rendelkezem munkatapasztalattal,és szeretek, meg tudok is csapatban dolgozni.Ahol eddig dolgoztam ott nem okoztam csalódást,ezért is érzem magam megfelelőnek.Remélem ezzel mások is így vannak és úgy fognak viszonyúlni hozzám,ahogy én hozzájuk. <

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik a belépéshez szükséges összeggel? ~

>Természetesen elfogadom a szabályzatot,és rendelkezem megfelelő összeggel a belépéshez.<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Dimitri Benjamin-nak hívnak See city-ben élek egyedül.A szüleimet sajnos elvesztettem és testvérem nem volt.A szüleim halála után új életet kezdtem és letettem pár vizsgát.Később elmentem megvalósítani édesapám vágyát miszerint és autószerelő legyek.Egy darabig a Fix & Drive Mechnic Shopnál dolgoztam amit nagyon élveztem és egy rossz szavam se lehet,de szerettem volna magam kipróbálni egy más szerelőtelep is ahol újra a nulláról kell felépítenem mindent.Remélem,hogy ez itt sikerülni fog,mert nagyon örülnék neki,és alig várnám,hogy újra autókat szereljek és ezzel is segítsek másokon,hogy jobb napjuk legyen.<

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>30<45 percet vett igénybe.<



 
Utoljára szerkesztve:

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
232
110
??Hannover | ??Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Betanítási időpontjaink : - 2024.05.11. (Szombat) 16:00
- 2024.05.12. (Vasárnap) 15:30

((A betanításra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben!

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.