Dijego jelentkezése Globális Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dijego

⚡️⚡️
2019. 01. 20.
803
1 675
Budapest
V4 karakter
🇪🇸 Diego M Perez 🇪🇸
Dijego-glob-lis-moder-tor-jelentkez-s.png

* Játékbeli, és fórum neved: *

Diego M Perez, Dijego

* Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni? *

2017 óta játszok a szerveren kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Az új fórumra 2019-ben regisztráltam.

* Miért szeretnél globális moderátor lenni? *

Újból visszaszeretnék térni a Globális Moderátorok köreibe mivel hiányzik ez a feladatkör amit régebben csináltam.
Sajnos az utóbbi időben a kilépésem az inaktivitásom miatt történt amit nem jeleztem a megfelelő formátumban ahogy azt illik rendezni.
Természetesen a továbbiakban igyekszem korrekten intézni az ezzel járó egyéb dolgokat.

* Miért pont téged válasszunk? *

Mivel van tapasztalatom az adott feladatkörről, mert kétszer volt lehetőségem a nevem mellett viselni a Globális Moderátor jelzést.
Teljes-mértékben tisztában vagyok vele, hogy mik az elvárások illetve, hogyan kell fórum moderátorként tevékenykedni!
Tudom az embereket kezelni mivel ez a munkám a való életben is.

* Naponta mennyi időt töltesz a fórumon? *

Naponta akár több órát is mivel napközben a telefonomról bármikor feltudok nézni és intézni a dolgokat. Természetesen a nap végén, este is tudnám intézni az egyéb ezzel járó ügyeket.

* Mutasd be a referenciáidat. (ha vannak) *

Ahogy fent is írtam, többször volt lehetőségem a Globális Moderátorok közé tartozni és aktívan jelen lenni.
Mind két moderátor pályafutásom alatt igyekeztem arra törekedni, hogy ennek ne csak pár hét/hónap legyen a tartalma hanem hosszabb táv.

Ugyan így tevékenykedtem több frakcióban is az elmúlt évek során amint lent listázok is:


Road Pirates MC
Katasztrófavédelem
Rendőrség
Organizacíon de Ortega
Boxter Mechanic Shop
See City Közlekedési Központ (Jelenlegi)

* Rendelkezel TeamSpeak3-al? *

Természetesen rendelkezem!

* Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát? *

Először is megkérdezném, hogy milyen problémája van, hol akadt el. Amennyiben erre választ kapok akkor az szerint nyújtok neki segítséget/útmutatás.
Körbe mutatnám, hogy mit hol talál a fórumon belül illetve ismertetném vele a fórum szabályzatot!

* Ismeretséged a csapaton belül? *

Körül belül mindenkit ismerek aki velem együtt volt Globális Moderátor amikor jelentkeztem illetve akit be is ajánlottam.

* Mesélj magadról, minimum 10 mondatban. (Ami számodra fontos és nyilvános) *


Sziasztok, Bencének hívnak és 21 éves vagyok. A szerveren illetve a fórumon Dijego-ként vagyok jelen és ezzel a névvel vagyok aktív egészen 2017 óta.
Jelen állás szerint én már elvégeztem a középiskolát és egy sikeresen megszerzett érettségivel is rendelkezem. Jelenleg egy nagy múltú autókölcsönző cégnél dolgozom Ügyfélszolgálati Referensként.
Lassan 2-3 éve tevékenykedek ebben a munkakörben. Eleinte a reptéren dolgoztam ugyan ennél a cégnél autómozgató munkakörben. Egy évet húztam a reptéren utána kaptam egy lehetőséget, hogy tovább lépjek, amivel természetesen éltem is! Augusztus óta a belvárosi irodában tevékenykedek napi 8 órában. Munkám nagyját az ügyfelekkel való kommunikáció, szerződéskötés, tranzakciók lebonyolításával töltöm, ez mellett panaszokat is kezelek. Érvényes jogosítvánnyal jelen állás szerint több mint 3 éve rendelkezem, munkám egy részét a vezetés is aktívan kiteszi.
A sport is jelen van/volt az életemben. Válogatott korcsolyázó voltam körülbelül 10 évig. Egy sérülés vetett végett az egész karrieremnek már lassan több mint 3 éve.
Jelen állás szerint másod állásban edzőként dolgozok a hét mindennapjában.
Napjaimban ahogy időm és energiám engedi hobbi szinten edzőterembe járok a felesleges feszültségeket levezetni.

Ennyi lenne rólam amit én fontosnak tartottam megemlíteni.

Köszönöm, hogy időt szántál a lapom elolvasására, illetve sok sikert kívánok a többi jelentkező számára is!
 
Utoljára szerkesztve:

SoneX

Zöldfülű
Támogató
2022. 10. 19.
212
330
V4 karakter
Dylan Venegas
LV karakter
-
V2 karakter
-
Legerősebb ex modi! 💕
Jó lenne megint ha helyet foglalhatnál a csapatban!
Biztosan sokat tudnál hozzá tenni, főleg a tapasztalatoddal öreg barátom!
 
  • Imádom
Reactions: Dijego

Enenile

Barangoló
Támogató
2020. 10. 14.
126
253
23
Kistarcsa
V4 karakter
Nizan J Alexandros
LV karakter
Charles Monroe
V2 karakter
-
Legnagyobb arc ic-ooc, jobb embert nem tudnék elképzelni a posztra. Ahol tud segít, kifogásolhatatlan minden, amit csinál. Hiba lenne nem visszavenni az öreg harcost
 
  • Imádom
Reactions: Dijego

justcody

trónon a király, vígan dúl a lakoma
Globális Moderátor
v4
2021. 08. 19.
807
2 122
V4 karakter
Cody_Bishop 🦆 🇯🇲
Nem hiszem, hogy kellene rólad mesélni. Hajrá! ❤️
 
  • Imádom
Reactions: Dijego

peelyhun

Barangoló
2020. 02. 15.
109
21
V4 karakter
Delmar Trinidad
LV karakter
Preston Doyle
A legnagyobb arc az ember, támogatni tudom csak
 
  • Imádom
Reactions: Dijego

Clancy

Egy elbűvölő személyiség
Globális Moderátor
v4
2019. 09. 17.
336
437
V4 karakter
John Shelton
Kételkedtél a döntésedben, vagy miért az utolsó nap határoztad el, hogy beadod végül a jelentkezésed?
 
  • Tetszik
Reactions: Dijego

Dijego

⚡️⚡️
2019. 01. 20.
803
1 675
Budapest
V4 karakter
🇪🇸 Diego M Perez 🇪🇸
Megmondom az őszintét sokáig gondolkoztam rajta, hogy jelentkezzek vagy ne.
Végezetül a mai napon jutottam el odáig, hogy visszatérek.
 
  • Fire
Reactions: Enenile

Matus

földesúr
2019. 12. 20.
693
5 586
Gyöngyös City
V4 karakter
Laura_Mills 👹
LV karakter
Kerim Gulek 🎭
Sok sikert pajtás. Régen is utáltam, hogy minden moderációt elvittél... szóval a gyorsasággal és precizitással szerintem most se lenne baj! :p
 
  • Imádom
Reactions: Dijego

Alexej

Újonc
Támogató
2020. 12. 15.
58
345
Cegléd
V4 karakter
Lior Mizrahi
LV karakter
Hamid Ferrero
V2 karakter
Abdul Al James
IC - OOC ismerem, relatíve régóta ismerjük egymást. Nála jobb embert nem tudok erre a pozícióra. Sok sikert ELTANGO! <3
 
  • Imádom
  • Fire
Reactions: Enenile és Dijego

Alfaaa

Barangoló
Támogató
2019. 09. 20.
113
241
24
steamcommunity.com
V4 karakter
Santiago Perez
LV karakter
Victoria Fright
V2 karakter
------
Nem kell sokat mesélnem rólad barátom, régen is jól csináltad a dolgot, most is jól fogod! Sok sikert öregem! <3
 
  • Imádom
Reactions: SoneX és Dijego

Torso

Újonc
2019. 02. 11.
33
10
Bag
V4 karakter
John Torso
LV karakter
John Torso
V2 karakter
John Torso
IC és OOC is már nagyon rég ismerem. A legjobb fej, segítőkész így nagyon ajánlom őt erre a posztra. Sok sikert Amigo.
 
  • Imádom
Reactions: Dijego

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 316
15 878
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket.
Sajnálattal tájékoztatunk, hogy jelentkezésed nem jutott tovább a második körös meghallgatásra.


Üdvözlettel:
SeeMTA V4 Fő Globális Moderátorok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.