Diego Howell jelentkezése S.G.H -nak.

Márkvagyok21

Újonc
2023. 08. 26.
55
66
Nyíregyháza
V4 karakter
Nolan Jackwell
LV karakter
Diego Howell
jelentkezes.png


Neved, életkorod, Account ID:
Balogh Márk a becsületes nevem. Jelenleg 21. éves vagyok 2002.07.30-án születtem. Account IDM: (32159)

Jelenlegi játszott perced:
44 008 perc. (LVL 29)

Fénykép csatolása az UCP-ről, ahol látszódnak a korábbi szankcióid:
Link

Véleményed szerint mi az SGH feladata?
Személyes véleményem szerint, az SGH a szerver egy fontos pillére. Mindent elkövetnek, hogy segítsék az Adminok munkáját, akár kisebb kérdések megválaszolásával, akár a nagyobb adminisztrátorok elérésében. Ha elakadnak a kezdő, akár "haladó" játékosok, a legjobb tudásuk szerint segíteniük kell, hogy ők előrébb juthassanak.

Miért pont téged válasszunk? Mennyi időt tudnál erre szánni?
Töltöttem már be máshol, hasonló feladatkört közel egy éven keresztül, így kellően tapasztaltnak érzem magam. Illetve az ügyintézésekhez segítőkész, rugalmas és pontosnak tartom magam.

Írj magadról 3 darab pozitív, illetve negatív tulajdonságot.

<<Negatív>>
- Nehezen Bízom az emberekben. -
- Haragtartó. -
- Esetenként lusta. -

<<Pozitív>>
- Segítőkész. -
- Türelmes. -
- Terhelhető. -



Mutasd be részletesen a szerinted 3 legfontosabb helyszínt a szerveren:

1. Helyszínként a városházát mutatnám be, amit a térképen egy "zöld" ikonnal jelzi!
Itt legfőképpen a főbb iratokat ( jogosítvány, személyi igazolvány, és egyéb engedélyek) tudjuk kiváltani bármelyik "Ügyintéző NPC" -re kattintva. A jogosítvány, illetve a személyi igazolvány kiváltása díjmentes. Amennyiben idővel egy ingatlanra szert teszünk és a tulajdonunkba van, akkor az "ingatlan bejelentő NPC" -nél tudjuk meghosszabbítani az ingatlant.

2. Helyszínként a korházat mutatnám be. A térképen egy "Kis korház" ikonnal jelöli. Összesen 4 darab korház található szerte a városban, illetve környező falukban. Amennyiben gyors gyógyításra szorulunk, úgy 5000$ fejében tudjuk meggyógyítani magunkat a "Gyógyító NPC"-nél. Amennyiben más játékoshoz szeretnénk hívni mentőst,úgy a telefonon tudjuk ezt megtenni a "Segélyhívó" számon.

3. Helyszínként egyben utolsóként az autókereskedést mutatnám be!
Térképen egy "Autó" ikonnal van feltüntetve a térképen. Széles választékkal tudunk vásárolni gépjárművet IG pénz, vagy Prémiumpontból. Amennyiben limites autót szeretnénk vásárolni, úgy csak prémiumpontból tudjuk megvásárolni.
 

Daryl

do they count?
SzerverAdmin
LV
2022. 10. 30.
273
144
LV karakter
aiden.clark
Szia, kissé rövid lapra sikeredett, kisebb hibák vannak a kórház bemutatásánál, például az instant ellátás az NPC-nél már 20.000$-ba kerül. De ezeket az apró részleteket leszámítva szerintem egy esélyt megérdemelsz. Sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Márkvagyok21