Diablo's boxing club.(Boxing championship)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

hasiaron123

Barangoló
2020. 01. 05.
88
22
V4 karakter
Guximtar Raco
omszfhfejlec4.png


Rendezvény bejelentési nyomtatvány

1. Szervező adatai:

Főszervező teljes neve:
Guximtar Raco

Főszervező telefonszáma:
+38-76-310-9869


2. További szervezők adatai:
(
A rendezvény ideje alatt navigálhatja a Mentőszolgálat kollégáit, a rendezvény helyszínén, utasítást nem oszthat.)

További szervező(k) neve:

Guximtar Boja

További szervező(k) telefonszáma:
+38-76-688-1957


3. Rendezvény adatai:

Rendezvény helyszíne:
Diablo's boxing club.

Rendezvény helyrajzi száma((F11-es kép)):

Rendezvény időpontja:
2024.03.24

Rendezvény hossza(órában):
19:00-21:00


Várható résztvevők száma(nézőkkel együtt):
30

Szükséges-e kihangosítás ((megaphone)) biztosítása:
Igen.

Szeretné-e, hogy az országos mentőszolgálat extra díj ellenében egészségügyi számla kiállítása nélkül lássa el az egészségügyi feladatát ?
Igen.

4. Bejelentési nyomtatvány hitelesítése:

Az itt leírtak teljes mértékben a valósággal megegyeznek, elolvastam és elfogadtam az összes olyan állítást valamint szabályozást ami a rendezvény bejelentési információkban írásban tudomásomra jutott.

Elfogadom, hogy nem tarthatom meg a rendezvényt amennyiben a kérelmet: 3 napon belül nyújtom be mint a rendezvény időpontja, illetve amennyiben nem kapom meg az engedélyt 1 nappal megelőzőleg a rendezvény kitűzott időpontjától.

A Mentőszolgálat költségeit tudomásul veszem, és a válasz emailben kapott összeget az utolsó dollárig kifizetem a Mentőszolgálat vezetőségének.



Kérelem benyújtásának időpontja:
2024.03.19

Főszervező alláírása:

Guximtar Raco
 

Liko

Los Blancos🤍 Qué Honor
2019. 11. 30.
656
585
22
Bicske
V4 karakter
🤍Dr. Lucas Rauschenberg
OTH.png

Tisztelt Guximtar Raco!

Az Országos Mentőszolgálat, rendezvényekért felelős képviseletében az Országos Tisztifőorvosi Hivatal (továbbiakban OTH) a 2024.03.24-én rendezendő eseményre benyújtott egészségügyi jóváhagyást kérvényező okmányt megkapta és feldolgozás alá helyezte.

Tájékoztatom a kérvényezőt (Guximtar Raco), hogy az OTH a kérelmet jóváhagyja, az esemény megszervezését egészségügyi szempontból semmi sem akadályozza vagy veszélyezteti.

Tájékoztatom a kérvényezőt, hogy az Országos Mentőszolgálat kirendelési árát személyesen kell kifizetnie egy vezetőségi tagnak.
A fizetendő összeg a rendezvény után: 240.000 $

Az esemény lebonyolításához sok sikert kívánunk!​
Tisztelettel: Dr. Lucas Rauschenberg
Igazgatóhelyettes
Kelt: 2024.03.20.
hivatas2.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.