DEPUTY SHERIFF TRAINEE - Milton Graves [ELFOGADVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

vice

Siti para bellum
2019. 02. 16.
291
132
21
Gyor, Hungary
LV karakter
Milton Graves
bf35b5fce163fe64a7c339becc4221b2.png

I. TÁJÉKOZTATÓ
Olvassa el az instrukciókat a formanyomtatvány kitöltése előtt.
Kövesse az utasításokat, ahol jelölőnégyzetet talál, a következő módon jelölje: [X]
Ha valamelyik adat/állítás nem igaz önre, jelölje kötőjellel.
A csillaggal jelölt adatok megadása opcionális.
Dátumnál használja a HÓ/NAP/ÉV formátumot, helynél pedig a HÁZSZÁM/UTCA NÉV/VÁROS/ÁLLAM/IRÁNYÍTÓSZÁM formátum a mérvadó.
A súlynál az lbs mértékegység használatos, magasságnál pedig a feet; inches.​


II. SZEMÉLYES ADATOK

Teljes neve: Milton Graves
Születési helye, ideje: Nashville, 16.06.1995
Állampolgárság: Amerikai

Személyi igazolvány száma: 681743TJ
Vezetői igazolvány száma: 555589LB
Fegyverviselési igazolvány száma*: 170589AP

Lakcím: 03, Huston Ave, Las Venturas, Nevada, 89883
Telefonszám: +38-76-993-5165
E-mail cím: mgraves@seemail.us

Magasság: 6"2"
Testsúly: 209 lbs
Etnikum: Amerikai
Nem: Férfi


III. TANULMÁNYOK
Legmagasabb iskolai végzettség: Középiskola​
Intézmény neve: Las Venturas Law Enforcement High School
Végzettség elvégzésének ideje: 08.06.2015

Idegennyelv megnevezése*: Spanyol
Megszerzett szint*: Anyanyelvi szint


IV. MUNKAVISZONY
Korábbi munkahely megnevezése: Jesse Car Service Company​
Betöltött pozíció: Advanced of mechanician
Munkaviszony kezdete és vége: 10.10.2015

Szolgált-e korábban bármely rendvédelmi szervnél*: [-] IGEN [X] NEM
Szervezet megnevezése: -
Munkakör megnevezése: -
Eltöltött idő: -


V. KIEGÉSZÍTŐ KÉRDÉSEK
Van-e bármilyen szenvedélybetegsége: [-] IGEN [X] NEM
Használt-e korábban bármilyen illegális tudatmódosítószert: [-] IGEN [X] NEM


VI. OOC KÉRDÉSEK
Neved, korod: Márk, 21

Mutasd be magad legalább öt, legfeljebb tíz mondatban: Márk vagyok, 21 éves és jelenleg Győr-Moson-Sopron megyében élek. 2 éve befejeztem a főbb iskolai tanulmányaimat, amikor sikerült leérettségiznem. Suli alatt teljesen elvoltam köteleződve a vonatvezetés mellett, de mivel előléptettek a mostani munkahelyemen, így még ez csúszni fog. Jelenleg egy étteremben tevékenykedek vezetői pozícióban. Munka mellett nagyon szeretem számítógépes játékokkal, valamint autókázással tölteni a szabadidőmet. SeeMTA-ra körülbelül 6 éve regisztráltam, ahol kisebb-nagyobb kihagyásokkal, de folytattam a karrieremet. Megjártam már V2-n a rendvédelmet, de most úgy érzem, hogy itt is sikerülne egy remek IC karaktert alakítanom, ugyanis ebben a pár évben figyelemmel követtem itt, illetve más szerveren meg is tapasztaltam az amerikai rendvédelem sajátosságait.

Csatolj linket az UCP szankcióidról: https://imgur.com/a/pgquvjV
Csatolj linket az UCP névváltásaidról: https://imgur.com/a/KDcnBGf

Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miben különbözik az USA rendvédelme, a magyarországitól: Az Amerikai Egyesült Államok rendőreinek legtöbbször korszerűbb és változatosabb fegyver arzenálja van a magyar társainál. Amerikában jobban fókuszálnak ara, hogy közvetlen kapcsolatban legyenek a közöségekkel, míg Magyarországon inkább a bűnüldözésé a szerep. Teljes más a két rendvédelmi szerv típusnak a szabályozása és jogai. Magyarországon az egységes irányítás a jellemző, Amerikában inkább rugalmasabb és decentralizáltabb. Amerikában szélesebb körű a kiképzés és különböző területekre specializálódik, ezáltal sokkal hatékonyabb a magyar társaiknál.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miért fontos ismertetni a Miranda-figyelmeztetést: Miranda-figyelmeztetés mindig kihangsúlyozza az intézkedések elejétől már, hogy minden gyanúsítottnak van joga tájékoztatást kapni a jogairól: például ügyvéd és hallgatás joga. Kényszerítésnek nyoma sem lehet semelyik intézkedés kapcsán sem, így csökkentve a jogi lépéseket. A Miranda-figyelmeztetés hatalmas szerepet játszik abban, hogy a vallomások önkéntesen és a gyanúsítottak teljes körű tudatában történjenek, ami növeli a jogbiztonságot. A figyelmeztetés támogatja a jogokkal kapcsolatos oktatást, elősegítve az állampolgárok jogi tudatosságát, így teljes mértékben hozzá tud járulni az igazságügyi rendszer átláthatóságához. Ezeken kívül, a gyanúsított védelmet kap a nyomásgyakorlástól és jogi visszaélésektől, legfőképpen a jogukat a vallomás megtagadására és az ügyvéd kirendelésére.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy milyen karaktert alakítanál: Milton Graves egy friss pályakezdő lenne, már ami a szakmáját jelentené. Milton elkötelezett és gyorsan tanul, megfogadja a tanácsokat és a hasznos praktikákat annak érdekében, hogy minnél kimagaslóbb legyen a munkája. Milton egyébként egy kemény ember, akinek mindig a törvények az elsők és azt be is akarná tartatni a polgárokkal. A magasság az egyetlen kisebb gyengesége Miltonnak, de egyre jobban kezd megbarátkozni és legyőzni ezt a kisebb félelmét is. Ezen kivül érdeklik a különböző fegyvertípusok, szeretne minnél jobban érteni hozzájuk, nem kizárt, hogy a végén egy igazi fegyverszakértő is válna belőle.
Fejtsd ki, hogy mi a különbség a feljebbvaló és a felettes között: A felettes a vezetőszemélyt/vezetőszemélyeket jelöli minden egyes szituációban. Általában ezektől a felettesektől kapják a feljebb valók az utasításokat, amiket az ő alatt állóknak tovább adnak. A feljebb valók általában tapasztalt, régóta szolgáló személyek a szervezetben.
 

Wexen

slowed + reverb
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 122
1 396
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Harris
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
hiring.png






STÁTUSZ — JELENTKEZÉS ELFOGADVA

Tisztelt Milton Graves!

Ezúton értesítjük, hogy jelentkezését DEPUTY SHERIFF TRAINEE pozícióra átvettük, státuszát frissítettük. A következő paragrafusban a judícium minőségéről olvashat.

Az elbírálással megbízott Training Bureau Supervisory Staff egy tagja a dokumentumot kiértékelte, válaszainak hitelességéről meggyőződött, azokat validálta.
Ezúton őszinte gratulációnkat fejezzük ki, kérvénye elfogadásra került.

A jelentkezés következő lépése egy interjú beszélgetésen való részvétel. Ezzel kapcsolatban a következő 72 (hetvenkettő) órában belül értesítést fog kapni.

Esetlegesen felmerülő kérdéseit a Training Bureau Supervisory Staff felé címezve segítőkészen várjuk. Amennyiben mégsem kívánja folytatni a jelentkezési procedúrát 24 (huszonnégy) óra áll rendelkezésére ezt jelezni szintén a fent említett címen.

Tisztelettel,

charlieparks.png

Sergeant
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
San Andreas Sheriff's Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.