DEPUTY SHERIFF TRAINEE - Adam K Wright [ELUTASÍTVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Adamka1388

Újonc
2023. 07. 07.
47
122
Marosvásárhely
V4 karakter
James Hassaid
LV karakter
Adam K Wright
bf35b5fce163fe64a7c339becc4221b2.png

I. TÁJÉKOZTATÓ
Olvassa el az instrukciókat a formanyomtatvány kitöltése előtt.
Kövesse az utasításokat, ahol jelölőnégyzetet talál, a következő módon jelölje: [X]
Ha valamelyik adat/állítás nem igaz önre, jelölje kötőjellel.
A csillaggal jelölt adatok megadása opcionális.
Dátumnál használja a HÓ/NAP/ÉV formátumot, helynél pedig a HÁZSZÁM/UTCA NÉV/VÁROS/ÁLLAM/IRÁNYÍTÓSZÁM formátum a mérvadó.
A súlynál az lbs mértékegység használatos, magasságnál pedig a feet; inches.​


II. SZEMÉLYES ADATOK

Teljes neve: Adam Killian Wright​
Születési helye, ideje: Las Venturas, 1999.11.08
Állampolgárság: Amerikai

Személyi igazolvány száma: 667351IL
Vezetői igazolvány száma: 339481NP
Fegyverviselési igazolvány száma*: -

Lakcím: 13, Sinaloa Street, Rockshore West, Las Venturas
Telefonszám: +38-76-111-6536
E-mail cím: adam.wright@seemail.com

Magasság: 5'9"
Testsúly: 162 lbs
Etnikum: Amerikai
Nem: Férfi


III. TANULMÁNYOK
Legmagasabb iskolai végzettség: Érettségi vizsga​
Intézmény neve: Las Venturas High School
Végzettség elvégzésének ideje: 2020.06.13

Idegennyelv megnevezése*: Spanyol
Megszerzett szint*: Anyanyelvi szint



IV. MUNKAVISZONY

Korábbi munkahely megnevezése: Wright service
Betöltött pozíció: Cégvezető
Munkaviszony kezdete és vége: 2021.02.26-2022.03.04

Szolgált-e korábban bármely rendvédelmi szervnél*: [-] IGEN [X] NEM
Szervezet megnevezése: -
Munkakör megnevezése: -
Eltöltött idő: -




V. KIEGÉSZÍTŐ KÉRDÉSEK

Van-e bármilyen szenvedélybetegsége: [-] IGEN [X] NEM

Használt-e korábban bármilyen illegális tudatmódosítószert: [-] IGEN [X] NEM





VI. OOC KÉRDÉSEK

Neved, korod: Ádám, 16



Mutasd be magad legalább öt, legfeljebb tíz mondatban: Ádámnak hivnak. 16 éves vagyok, ősszel leszek 17 éves. Erdélyben élek. Marosvásárhelyre járok iskolába, 10.ik osztályba, számitás technika szakon vagyok. Szabad időmben szeretek kint lenni a barátokkal. Szeretek emberekkel beszélgetni. Mikor nem vagyok kint, és szabad vagyok akkor általában San Andreas-al játszok. Körülbelül 2017-ben regisztráltam be életem első Roleplay szerverére SA-MPon. A SeeMTA Las Venturas szerverére 2023 Oktoberében regisztáltam. Ez idő alatt több mint 30.000 percet szereztem.



Csatolj linket az UCP szankcióidról: https://imgur.com/a/9IVzlDI

Csatolj linket az UCP névváltásaidról: https://imgur.com/a/YPc7Cru



Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miben különbözik az USA rendvédelme, a magyarországitól:
Az amerikai rendőrök minden esetben rendelkeznek sokkolóval és lőfegyverrel is, amihez tartalék töltény is jár. Az amerikai rendőrök minden esetben golyóálló mellényt is viselnek a biztonságuk érdekében. Amerikában nincs rutinellenőrzés, mint Magyarországon. Tehát nem állítanak meg, közúti ellenőrzés céljából, a megállításoknak mindig van konkrét oka, legyen az egy körözött jármű vagy személy, vagy akár csak egy elsőbbség adás tábla figyelmen kivül hagyása. Az Amerikai rendőrök, gépfegyvereket is tarthatnak a csomagtartóban.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miért fontos ismertetni a Miranda-figyelmeztetést: Miranda-figyelmeztetés ismertetése azért fontos, mert elősegíti az egyének tudatosságát a jogaira vonatkozóan. Ezáltal mindenkit tájékoztatnak arról, hogy joguk van hallgatni és ügyvédet kérni, mielőtt kihallgatásra kerül sor. Ez védelmet nyújt az önkényes eljárások ellen, és biztosítja, hogy a gyanúsított tisztában legyen a jogi lehetőségeivel. A Miranda-figyelmeztetés ismertetése hozzájárul az igazságszolgáltatás tisztességéhez és átláthatóságához, megőrizve az egyének jogainak tiszteletét. A Miranda-figyelmeztetés segít megelőzni az önkényes letartóztatásokat és kihallgatásokat, elősegítve a jogállamiságot és a polgári szabadságokat.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy milyen karaktert alakítanál: Én egy fiatal karaktert alakítanák, akinek már gyerekkora óta az a célja, hogy egy rendvédelemi szervnél szolgáljon. Egy kedves, megértő ember. Fiatalsága miatt szigorú lenne, főleg azokkal akik átakarják verni őt például egy igazoltatásnál. Mindent komolyan venne ami a munkához tartozik, minden erejét és idejét a munkára szánná. Nyugodt karaktert alakítanák, aki még egy akció során is nyugodt és higgadt tudna lenni. Megadja mindenkinek a tiszteletet, aki neki is megadná. Kollegáaival, vezetőivel és feletteseivel mindig tisztelettudó lenne, mindig szépen beszélne velük.
Fejtsd ki, hogy mi a különbség a feljebbvaló és a felettes között: A feljebbvaló egy személyt jelöl, aki hierarchikusan magasabb pozícióban van és irányítja az alárendeltjeit. A felettes pedig egy személyt jelöl, aki irányítja vagy felügyel. A felettes nem feltétlenül magasabb hierarchiában, mint az alárendeltjei.
 

Wexen

slowed + reverb
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 122
1 396
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Harris
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
hiring.png





STÁTUSZ — JELENTKEZÉS ELUTASÍTVA

Tisztelt Adam K Wright!

Ezúton értesítjük, hogy jelentkezését DEPUTY SHERIFF TRAINEE pozícióra átvettük, státuszát frissítettük. A következő paragrafusban a judícium minőségéről olvashat.

Az elbírálással megbízott Training Bureau Supervisory Staff egy tagja a dokumentumot kiértékelte, válaszainak hitelességéről meggyőződött, azokat validálta.
Ezúton értesítjük, hogy jelentkezése elutasításra került.

Esetlegesen felmerülő kérdéseit a Training Bureau Supervisory Staff felé címezve segítőkészen várjuk.

OOC megjegyzés: Ai vagy más oldalról kimásolt válaszok. (Bemutatkozásban minden mondatban van hiba, ellenben a kifejtős kérdéseknél a szóalkotás helyes.)

Tisztelettel,

charlieparks.png

Sergeant
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
San Andreas Sheriff's Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.